Spet Tehnične težave?

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Samo tukaj gor je pa skos in skos eno sranje. Spet melje in melje. Pa ko mi nekdo pošlje ZS njemu ga sploh ne prikaže, da je poslan men jih je pa nametal več kot 30 komadov v predal
bonk.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.197
113
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Samo tukaj gor je pa skos in skos eno sranje. Spet melje in melje. Pa ko mi nekdo pošlje ZS njemu ga sploh ne prikaže, da je poslan men jih je pa nametal več kot 30 komadov v predal
bonk.gif

Katastrofa!!!

predlagam da se take zastonjkarske spletne strani ukinejo, saj preveč živcirajo uporabnike ki vsak mesec namenijo ogromno
količino sredstev za njih... to je čisto inkasanstvo, samo daješ daješ, pa nič ne dobiš nazaj...
bonk.gif


13.gif


sarcasm mode: OFF
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pa kaj je zvami ljudje...kaj se sam po ZSjih mente.? A se ne znate v živo na pivu dobit? Sama virtuala! Cjoooo
cry12bpy.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Pa kaj je zvami ljudje...kaj se sam po ZSjih mente.? A se ne znate v živo na pivu dobit? Sama virtuala! Cjoooo
cry12bpy.gif
Ja pač, če si bumbar si bumbar in ti ni pomoči
stupid-1.gif

Midva bi se lahko dobila ja samo glede na tvoje budalaštine ne na pivu
10.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
A ti bi se pod uro na štacjon?
cheer.gif


P. S. : kjere krofe pa ti prnesm s sabo? S čokoljad al z marmeljad?
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa take je treba samo prefukat, gamad jedna. Kjerkoli se oglasi so budalaštine take, da me kar srat prime. Ne zna normalno komunicirat al pa vsaj bit tiho, če nima kaj pametnega za povedat. Tle se preko tipkovnice nekaj duva v privat laifu je pa sugurn ena [cenzura], ki ga vsakmu, ki mem pride enkrat potegne. Mislm taki mi pa gredo na živc. Dej pober se, da te ne slišm več.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Huh....prosim če alter cvet te tehnične težave vzame ZELO resno...če ne bomo imeli kmalu s5 vstaje in granitne kocke v parlament
smile-1.gif
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:Samo tukaj gor je pa skos in skos eno sranje. Spet melje in melje.
bonk.gif
Mularija nezahvalna
evil.gif
.... ko sem jest bil mlad, je bilo 300bits/s "modem" z bakelitno slušalko od telefona s številčnico položeno
nanj Amerika
wink-1.gif
...

Še zdaj mi je dovolj tisto staro kar imam (2/1 net) in komp na mojem starem ne-updatanem sajtu http://www.spajky.vze.com/
... ah ta današnja mladina
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:Samo tukaj gor je pa skos in skos eno sranje. Spet melje in melje.
bonk.gif
Mularija nezahvalna
evil.gif
.... ko sem jest bil mlad,...
... ah ta današnja mladina
hysterical-1.gif
Mulc majhen
hysterical-1.gif

Ene dvakrat bi ti bil lahko fotr
grims-1.gif

Zato pazi kako se obnašaš, da ti ne dam ene dve okol ušes
priden.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Živjo,

včeraj smo nadgradili bazni strežnik, ki pa ni toleriral ne povsem pravilnih insertov v podatkovno bazo. Inserte smo popravili, tako da sedaj lahko ponovno objavljate poste. Pred časom pa smo uredili tudi pošiljanje zasebnih sporočil.


Sicer pa boste v kratkem uživali na novi platformi, na kateri bo tekel Alter. Trenutno se ukvarjamo s testno migracijo podatkov...

LP
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
sql_mode=IGNORE_SPACE,NO_ZERO_IN_DATE,NO_ZERO_DATE,ERROR_FOR_DIVISION_BY_ZERO,NO_AUTO_CREATE_USER,NO_ENGINE_SUBSTITUTION

Upam da ste dodali vse zgornje izjeme v "disable strict" drugace bo se en kup problemov!
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Živjo,

včeraj smo nadgradili bazni strežnik, ki pa ni toleriral ne povsem pravilnih insertov v podatkovno bazo. Inserte smo popravili, tako da sedaj lahko ponovno objavljate poste. Pred časom pa smo uredili tudi pošiljanje zasebnih sporočil.


Sicer pa boste v kratkem uživali na novi platformi, na kateri bo tekel Alter. Trenutno se ukvarjamo s testno migracijo podatkov...

LP

Bi kakemu alterašu rekli, da bi blo
evil.gif


Upam da ne bo prenov izgled...ko vse sje...