Spet te.....rudniki!

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
ne trdim da ni bilo kolaborantov. Pravim pa da sigurno niso bili vsi kolaboranti, definitivno pa ne cele familije. Oni so pobijali vsepovprek.

Tisti ki so bili izdajalci in jim je bilo to tudi dokazano na sodišču pa je edino pravilno da so bili kaznovani. (ampak spet ne s smrtjo)
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Lej , bom poskusil malo drugače, scenarij, ki bi bil mogoč v današnjem času, ki nam je bolj razumljiv
Moj sin nujno potrebuje novo srce, ker ni darovalca, jst ubijem tvojega sina,
Ker se stvari obrnejo drugače od mojih predvidevanj, ti to izveš in nas vse pobiješ in v besu sploh veliko ne razmišljaš, če je baba vedla za moj zločin ali ne, vsekakor pa ji je moj zločin koristil in to je zate dovolj. .....pri življenju pistiš samo najmlajšega, ki res ni mogel vedet ali razumet.........
......in vnuki preživelega čez 70let tebe obtožujejo zločina........
bonk.gif

To je to, eni so prestopili mejo zločina iz koristoljublja, drugi potem iz besnega maščevanja....in vnuki zdaj obtožujejo drug drugega
stupid-1.gif

kot tisti hilbiliji iz filmov, kjer se strelja že peta generacija, ki pa je že pozabila zaradi kerega spora se je sploh začelo,
Zato vam vsi pravmo da ste zabiti
nahrung002.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
ne trdim da ni bilo kolaborantov. Pravim pa da sigurno niso bili vsi kolaboranti, definitivno pa ne cele familije. Oni so pobijali vsepovprek.

Tisti ki so bili izdajalci in jim je bilo to tudi dokazano na sodišču pa je edino pravilno da so bili kaznovani. (ampak spet ne s smrtjo)
Le zakaj sploh debatiraš s Caplom???? On se hrani na zanikanju njegovih nebuloz. Enostano preskoči njegove prispevke, pa boš zadovoljen sam, ker bo trpel on
bonk.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
mea culpa

nisem na tekočem z njimi, vem da sta turbobitch in Sijan dva skrajna leva pacienta, za capla nisem vedel.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če Nemci obsojajo nacistične zločince, bi tudi mi morali nacistične kolaborante .
kristalno jasno čista logika
rolleyes-1.gif

Itaq.

In po takrat veljavnem zakonu se je kolaboracija kaznovala s smrtjo.

Me pa ta jame spominjajo na stare čase, ko se je komu prikazala marija na kakem hribu in je potem najebal narod, ko so morali zgraditi cerkev.
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
SIcer pa najprej se naj napiše kaka sodba z dokazi ne pričevanje 90 let stare gospe, ki ima lahko kake zamere bedne do nekoga.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Barbara Rov so odkrili 6 let nazaj pa še vedno noben nima pojma zakaj se gre. Razen obtoževanj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Važno da je sedaj izpadlo kot da pa on ma pa fuLL pojma o pojmu pri vsem skup
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz čist vrjamm da so obstajali povojni poboji. Ne vrjamm pa da so vsi partizani niti vsi komunisti to delal a pričakovat da bodo desni subjektvini je pač nemogoče, ker znova in znova dokazujejo da drugače kot črno-belo pač ne znajo razmišljat
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
JAz nimam pojma o povojnih ponojih in me tudi ne zanima. Vem pa za ljudi ki niso imeli nič zraven pa so bili partizani in komunisti.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
BTW, kako je bilo v Normandiji?
cool-1.gif

Lep sprejem....kot se za zahodno kultivirano družbo spodobi
zmaga.gif


Smo pa pol narezka stran vrgl......so te pričakovali pa te ni bilo
pozdrav.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Pa kašna dva ali pa več imajo lepe službice na ta račun..raja pa spet plačuje.
Enkrat sem na twiteru od ene jajoistke, ki se je drla, da je treba vse prekopat, hotel zvedet, zakaj pa ni jajo med svojo vlado vsaj začel razkopavat.
Pa je rekla, da je VELIKO NAREDIL zato, ....-da je ustanovil komisije, ki so delale sezname in to
hysterical-1.gif

mislim....popizdiš kiri stjupid faki so to
stupid-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Pa kašna dva ali pa več imajo lepe službice na ta račun..raja pa spet plačuje.
Enkrat sem na twiteru od ene jajoistke, ki se je drla, da je treba vse prekopat, hotel zvedet, zakaj pa ni jajo med svojo vlado vsaj začel razkopavat.
Pa je rekla, da je VELIKO NAREDIL zato, ....-da je ustanovil komisije, ki so delale sezname in to
hysterical-1.gif

mislim....popizdiš kiri stjupid faki so to
stupid-1.gif
bonk.gif
samo, da so komisije in službice za "naše". Na koncu pa od silnega dretja ni nič..edino žrtve nimajo svojega miru.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Barbara Rov so odkrili 6 let nazaj pa še vedno noben nima pojma zakaj se gre. Razen obtoževanj.

po vsej verjetnosti so se ljudje kar sami vrgli v tiste jame in se počili anede
bonk.gif



slišati si kot uni bolniki, ki sanjajo brezmadežno spočeto Marijo. Pri tebi so pa brezmadežno morilski partizani ki niso pobili 100.000 ljudi brez sojenja in jih zmetali v jame, ker so se kar sami.