Spet o policistih...

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Jah, ker je že toliko tem o policistih sem rekel, da pa še jaz pristavim svojo.

Torej, danes je bilo treba naredit tistih standardnih 30 kilometrov in pridem do naselja in tam ravno prekopavajo cesto in je semafor bil ravno rdeč. Pred njim pa policijski avto čaka na zeleno. Jah nič, ponavadi pičim mimo, sem se pa sedaj lepo sparkiral za njimi in čakal na zeleno. Pride zelena, speljeva in kar lepo potegne (btw. nova češka Škodička TSI 4x4 (si mislim, fajn se jim godi...)), še vedno je naselje in vozi 54 km/h (vse hitrosti v tem sestavku bodo po števcu od moje gajbe), jaz že malo živčen, končno pride konec naselja in lepo potegne do 96 km/h in tako se cijazimo naprej. Hm, mat.er mu meni se pa mudi... Nič, tako šibamo tistih ušivih 96 km/h in kar naenkrat tip začne bremzat na 65 km/h
confused-1.gif
. Mislim wtf. pol pa opazim tam znak za 60 km/h. Hm, pa tako lepo padeš mimo z enih 130 km/h, čisto varno, saj je tam samo en prehod za pešce, ko jih jeb.e, bodo že odskočili, če ne znajo gledat. Res da je tam ovinek, ampak sej niso gluhi, moj avspuh se pa ja sliši na ene 500 metrov. NIč, končno gremo mimo tistega fac.king prehoda za pešce in se spet cijazimo tistih 96 km/h. Nakar spet pride ravno fajni ovinek v levo (super se ga da položit z enih 110 km/h, sicer znajo gume že malce cvilit ampak ej... bo že...) in tip spet bremza na 65 km/h. Zdej sem bil že malo navajen in sem takoj opazil spet omejitev za 60 km/h... Ti mater, toti prehod za pešce, še nisem v življenju videl koga, da bi šel čez, ne vem zakaj ga niso zbrisali že zdavnaj...
Eh ja, tako spet ''šibamo'' tistih 96 km/h in pridemo do mesta in ajde jovo na novo plazenje po polžjih 54 km/h. Dobro, da je po enih 300 metrih končno zavil v drugo ulico, ker bi si moral sicer prižgati še en cigaret, kar bi pa bil problem, ker sem imel v drugi roki telefon... Hehe, dobro, da imam šajbe zatemnjene do fula, da policist ni videl, da sem se celo pot po telefonu pogovarjal.

A res policisti nimajo kaj drugega delat kot se cijazit po cesti in ovirat pošten delovni folk, namesto da bi šibali do novega zločina, ali pa donuta zaradi mene...

Ajd, zdej grem pa enega (ali pa dva, tri) zvrnit, ker sem še vedno ves živčen od tega. Pol moram pa ta male na tekmo pelat.

PS: Prosim za sarkazem detektor on.
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
866
2
18
mislim da bi miličnika, če njega ne bi bilo za njima, vozila malce hitreje.
Ne poznam junaka, ki bi v takem primeru prehitel policista, če sta vozila pravilno po omejitvi oziroma celo malček čez.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
če bi pa vozila miličnika malo prehitro bi pa zopet gledali po youtube: EVO KRŠILCE ZVCP!!! kot je to bilo že enkrat... a ne?


dejte bit dvoličneži...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Tvoje pripovedovanje je pa wannabe MalcomX. Vsekakor pa sta se čisto po pravilih peljala, in ne vem, kaj je smisel tvojega jamranja??
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Ste vsi prezrli PS?

Sicer pa: policaje, ki vozijo po splosni omejtivi ali malce cez dostikrat prehitim (razen v naselju).. Se posebej na AC. Oni 130-140, jaz 5 na uro pocasi mimo. Potem pa bolj se oddaljis, hitreje lahko peljes ...
 

Firing_Nukez

Pripravnik
3. mar 2010
328
0
16
Citat:
Ste vsi prezrli PS?
Beri: short attention span =)

Citat:
Oni 130-140, jaz 5 na uro pocasi mimo.
Jaz sem ekrat mimo enega policaja padel 170 km/h, vozil pa je v koloni za kamjonom. Sem ga opazil, ko sem bil že zelo blizu njega, pa sem si rekel je*at ga, ne bom zdaj bremzal ko en bedak, ker bo ful očitno ... no pa tudi to je bilo dost očitno, da nisem šel kaj dosti počas ... sem mal pogledu v špegle, kaj se dogaja, pa me ni šmirglal sploh... kar je čist fino
cool-1.gif
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Ja kje pa bodo prej zaslužili 250+
Je pa to dobro da je vsaj čez 90 vozu, ker ponavad grejo 75, k ga pa prehitiš pa kr naenkrat 100 za tabo vozi....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik sad pravi:
super se ga da položit z enih 110 km/h, sicer znajo gume že malce cvilit ampak ej... bo že
A ti z avtom ovinke polagaš? Ali ti na motorju gume cvilijo?
Ja, sem videl PS.
grin1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Da ne odpiram nove teme...

Včeraj se peljem iz smeri Mb proti Lj. Vozim nekje 145-150km/h pa me dohiti policijska škoda, preveri vštric z mano mojo hitrost, me prehiti in mi izpiše na displeju; '' pozor policija, vozite prehitro''. Jaz mu poblendam, on oddrvi naprej, jaz pa prav tako... Smešno, kolk si dajo dela...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
Sej so prov bogi tile naši plavčki, če so prekmal ni vredu, če so prepozn ni vredu, če so ravno pravi čas ni vedu, če prehitro vozijo ni vredu, če prepočas vozijo ni vredu, če te samo opozorijo ni vredu, če ti dajo kazen ni vredu, če ignorirajo ni vredu, če spijo ni vredu, če ne spijo ni vredu, če te nabutajo ni vredu, če....

Najr ta najr bul bi blo, da vsem pošlejo pavšal položnico 1x letno za 100€ pa bomo lahko vozil koker se nam sprdne
cheer.gif


Vok sit koza cela, no recimo
sprasujem se.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Da ne odpiram nove teme...

Včeraj se peljem iz smeri Mb proti Lj. Vozim nekje 145-150km/h pa me dohiti policijska škoda, preveri vštric z mano mojo hitrost, me prehiti in mi izpiše na displeju; '' pozor policija, vozite prehitro''. Jaz mu poblendam, on oddrvi naprej, jaz pa prav tako... Smešno, kolk si dajo dela...

Kaj bi raje videl da ti kazen napiše?
Sam sem doživel podobno na razcepu Kozarje, se peljem 130 (seveda je razcep 80) in dohitim škodo, že hočem iti mimo in mi napiše na displayu VOZITE VARNO!
grin1.gif


Tudi nimam nasplošno nobenih problemov s policijo, ko pa naredim prekršek in me dbijo pač mirno plačam, pa še sam se pohecam na svoj račun (tako sem tudi že kdaj odšel naprej samo z opozorilom)
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ej ti pa si faca...110 skoz ovinek pa še prehod je tam... Če ti na cesto skoč krščena kokoš si oplel....Drugač pa maš 1000% prav...
467716-post_slo.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Nisem rekel da bi rad, da mi napišejo kazen...samo napisal sem, kolk si dajo dela z nekom, ki vozi 15km/h prehitro ob 23.00 ko žive duše ni na avtocesti....
smirk-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
dela si dajo toliko kot s pjančkom ki spije 5 piv...


prav je tako

zdaj naj še kolesarje striktno preverjajo za nošenje čelade. upam da bo kmalu tudi sankcija...