Spet babji praznik - 8. marec!

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Včasih v času Jugoslavije je ta praznik resnično nekaj veljal. Takrat so bile ženske vseeno drugače tretirane; manjša plača kljub enakem delu, kamorkoli so prišle je bil prvo moški šele potem ženksa, doma so bile bolj kot ne dekle, ki so kuhale in pucale itd..

Danes pa je emancipacija in feminizem na višku. Otroke bi imele (če sploh) pri 40ih, v službi bi bile dame, šmink in pudrov polna kopalnica, od cotk in oblek je že nova spalnica premala itd. In potem še na vrha DAN ŽENA. Ma ja ...

Edino kdo si zaluži ta praznik je moja mama in stara mama. Vse ostalo bi črtal.

No na koncu sem bil še vedno tista "cota" da sem letel v Hofer po šopek in v Kalijo po lončnico.
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ena rešitev za vse vezane. 1 dan pred praznikom se "skregate" in pobotate šele 1dan po prazniku
evil.gif


zastonj, pa še make up sex je dobr
grims-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Tak en malo boljsi valentin je itak:
1.) "Darilce"
2.) Koncert - Jan Plestenjak
3.) Vecerja

pa si ze spuso ~100 ??? €
smile-1.gif


Po kakšni logiki bi pa moral vse to moški sponzorirat? Če se ne motim je valentinovo dan zaljubljencev in če se že praznuje, naj praznujeta oba. Izmenjaš si darilo, en plača koncert, drugi večerjo in to je to. Da imam žensko, ki bi se rada šlepala pri vseh takih rečeh (pijače, kave, kosila, večerje, cestnina, vstopnine) v tistem stilu, da se vedno samo prime za denarnico, ven pa nikoli nič ne potegne, jo samo odpikam razvajenko. Pa ne zaradi keša ampak predvsem principa.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Ja če Vam je škoda dati tisth par € za rožo potem pa bolje da greste narazen. Po eni strani se hvalite določeni, kakšne vozove imate, računalnike, telefone, ampak celih KURČEVIH 10 € je pa škoda dat. Pa da te prime kozlat
bonk.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Sam res ej. Za vaše malenkosti kot so avto, telefon, računalnik, smuče, plejstejšn pa nevem kwa še vse pa ni škoda, zj boste tlele neki šparal un euro za eno rožco. Sicer pa če vam ta dan ni kul, se pa kdaj drugič spomnite k ni praznik, a vam kdo bran mogoče? Men je dons dal rožco Merc, sama sem jih pa podarila mami, stari mami M in stari mami D, teti in sestri. In a sem bankrotirala?
bonk.gif


majč
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Js sm tud eno lončnico dala svoji dragi materi, fotko ji je nabavu nov GSM, od tamalga je dobila pa nek bon za ene toplice+masaža al neki podobnega.
Js pač še nism žena in sem dobila samo Rafaello+eno rožico.
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Sam res ej. Za vaše malenkosti kot so avto, telefon, računalnik, smuče, plejstejšn pa nevem kwa še vse pa ni škoda, zj boste tlele neki šparal un euro za eno rožco. Sicer pa če vam ta dan ni kul, se pa kdaj drugič spomnite k ni praznik, a vam kdo bran mogoče? Men je dons dal rožco Merc, sama sem jih pa podarila mami, stari mami M in stari mami D, teti in sestri. In a sem bankrotirala?
bonk.gif


majč

Majč. Kaj si za zadnje valentinovo (ko si bila še v vezi) pripravila svojemu tipu?
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Drugač pa-dolbla sem 3 rožice- od šefa, od šefa mlajšega, pa od kelnara od sosednje oštarije.
Vsi so 'stari'. Od dragega pa zvečer pričakujem Zex stoletja
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi: Majč. Kaj si za zadnje valentinovo (ko si bila še v vezi) pripravila svojemu tipu?

Enkrat sem enmu prinesla srčka-tortico pa mu je bilo tko čudno, da pol nisem več nobenmu nič podarjala za valentinovo in sem totalno proti amerikarizmu. Recimo eno rožco sem dobila od treh italjanov k so me prišli obiskat kar tako, od fotriča vsako leto dobim rožco in od bivšega Vilija za RD.


Drugač pa bi bila vesela, da bi mi tip podaru petršilj al pa rožmarin al pa baziliko v lončku, to je tud roža samo je uporabna za moje specialitete, teh se pa nau noben klinc branu, jedu pa bo, eh niste izvirni.


majč
roza.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Zaradi enga samega moškega sedaj ne obdaruješ bodoče.

Le zakaj potem nisi obupala pri seksu že takoj, ko je bil prvi slab ali pa obupala pri moških, ker si imela slabe izkušnje z enim moškim. Si zvila gleženj pri hoji ali pri športanju in tako še vedno hodiš, športaš.

Samo nakladaš.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Zaradi amerikanizma.

Zato k je sex bil vedno boljši. Žal športat ne morem več, sem si preveč zvila gleženj.

In kdo si ti, da boš mene sodu?


majč
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej, če je seks boljši, potem lahko tudi obstaja možnost, da razveseliš tipa z darilom ali ne?
In kaj je potem amerikanizem pri tebi? Danes si dobila rožico v Mercator-ju, itak so jo dobile vse nakupovalke dokler jih ni zmanjkalo.
Še to, a mogoče pričakuješ, da ti tip da darilo na take praznike ali ne?

Ne sodim, nisem sodnik. Sem le povedal kaj si mislim o tem kar si napisala.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Jaz sem ga že razveselila, nič bat.

Valentinovo je brezveze in me ne gane 5%. A sem kje rekla, da kaj pričakujem, pravim samo, da bi se razveselila, če bi dobila un peteršilj recimo za 1. pomladanski dan.

Kako si pa ti izviren?


majč
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Jaz sem moji nekaj let vsake toliko prinesel eno vrtnico, kar tako, mimogrede. Zdaj ne trza več niti za 8. marec.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
no, kakorkoli, jaz se zahvaljujem vsem dekletom in ženam za njihovo potrpljenje in pridnost in jim čestitam na ta vaš dan žena!

cmok! cmok!
smile-1.gif


p.s. letos sem za svoje ženske nabavil take lične vazice, da bodo lahko kam dale rožice od ostalih tipov. Je malo dražje od rožic, ampak, če lahko zapijem 50EUR potem lahko dam tud 100EUR za darilca. So tako srečna bitja potem... Edin moja me je vprašala, kje je pa rožica
shocked-1.gif


lp