Spet babji praznik - 8. marec!

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Če nočem delat diskriminacije moram kupit 9 pofukanih vijolic, marjetic, whatever po vsaj 5€ + 9 pofukanih okrasnih lončkov po tudi nekaj takega, kar bo zneslo vsaj 100€.
13.gif


Valentinovo sem že skenslal, študiram da bi tud 8. marec. Sicer sem za krvosesa kupil škatlo ferrero rocher ampak resno študiram da bi jih sam pojedel.
evil.gif


Pol bo še 25. marec pa rojstni dan pa nov let pa ne vem kaj še vse.
bonk.gif


Jebena komercializacija babjih praznikov.
13.gif


Pa še zjutraj me je cajo snel na radar.
jezen.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sej (skoraj) vse rečejo: ''sej mi nič ni treba kupit, samo da me imaš rad'' Samo če pa potem na 14.2. ali 8.3. nič ne prineseš pa imaš kuhanje mule minimalno naslednja 2 tedna
tongue-1.gif


Jaz še ne vem kaj bom nardil, pa je pol dneva že mimo... Mogoče najdem za omaro kake bombone
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Babe vedo samo to, da morajo dobit darilo.
bonk.gif


Po drugi strani pa ne vem kaj imajo veze s Klaro Zetkin.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Kolikor so meni jasni ti marčevski prazniki...8.3. je kao dan žena, naj bi mož dal ženi kako malenkost, 25.3. je pa materinski dan pa otroci mamicam...in ne vem, a je tolk težko dat tiste par evrov in kupit en lonček vijolic (ki ne crknejo po dveh dneh) ali pa bonbonierico (s katero se lahko cela familija crklja). Sej vsi vemo, da si je treba ljubezen izkazovat vsak dan, samo, če nas že toliko posiljujejo s temi dnevi..what the hack..če imaš nekoga rad, zakaj mu pa ne bi (še) za ta dan podaril kako malenkost.

Absolutno pa ni treba ničesar podarjat frendicam, sodelovkam, kolegicam, znankam...to je pa bedarija, ja.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Pa vsi sploh veste kakšen praznik je jutri in namen tega praznika?

Seveda ampak v današanjem času je ta čar izpuhtel. Mislim, da redko kdo da darilo iz same hvaležnosti, spoštovanja in tudi ne vem če je vsem predstavnicam ž spola znan namen. Samo, da dobi darilo in se lahko pohvali ostalim prijateljicami kaj je dobila.

Za nekatere je le še en skomercializiran praznik, drugi pa slavijo.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Delam jutri ona pa spi
grims-1.gif
Sicer pa dobi kafe vsako jutro.

Zjutraj ko se zbudi, ji daj ikebano na čelo
smile-1.gif


Drugace pa meni grejo vsi ti prazniki ze malo na ... Ceprav je lepo, da sploh imas koga, ki mu lahko kaj podaris, se mi zdi da je vse skupaj ze prevec skomercializirano. Kolk se jaz spomnim, smo otroci vedno za dan žena sami naredili mamam kaj. Zdaj ko smo pa pri dnaru in smo starejsi, pa mislim, da se podari kak nagelj (1-2€).

Sicer pa nevem ce si zenske dandanes sploh zasluzijo ta dan. Ne recem da jim je vcsaih bilo tezje, samo zdaj pa ...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
no sej, lahko je govort ko si ti tista oseba ki prejema in ne tista ki prazni denarnico.
na tak praznik, si zaslužijo nekaj, samo tiste, ki dejansko vedo kaj sploh pomeni ta praznik in ne kar vse ženske.
smirk-1.gif


za materinski dan, si pa sploh ne zaslužijo vse ženske, da dobijo nekaj. me prav zanima koliko ljudi da kaj očetom na dan očetov. jz bi reku da skor noben
bonk.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
men ni problem kej kupt, ampak za bedarije pač ne dam keša
smirk-1.gif


je pust v tem smislu, da se jim nč ne da
bonk.gif
 

LoveGirl

Pripravnik
13. avg 2007
102
0
16
dezela medijev in zelenih gozdov =)
ksz

pa sj to ne morš vrjet kaj se bere po tem forumu
bonk.gif

pa kaj ste res vsi mal... da ne rečm dalje
rolleyes-1.gif


nobena te ne bo u ku.rac poslala če ji ne boš nč prnesu! Pa kaj je tok fu.cking teško dat enga lupčka pa izustt lep dan žena al pa whatever v tem smislu? mislm kr nekej res... čist ste me razočaral k tko govorite k največji primitivci!

upam da vaše ženske ne berejo tega k bi jih direkt pobralo
stupid-1.gif