Spet babji praznik - 8. marec!

teutates

Pripravnik
14. feb 2008
232
0
16
Koncert Jana Plestenjaka je kar se mene tiče kazen,ne pa darilo.
hysterical-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
Za 8.marec bom kar lepo v službi, da bo šef pluval čez mene, usmili se me kaki bogpomagaj je. Mam srečo, da delam moško delo, plačana sem po žensko. Enakovrednost pa taka. Rajši bi bla, da ne bi bilo tega praznika.
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Če nočem delat diskriminacije moram kupit 9 pofukanih vijolic, marjetic, whatever po vsaj 5€ + 9 pofukanih okrasnih lončkov po tudi nekaj takega, kar bo zneslo vsaj 100€.
13.gif


Valentinovo sem že skenslal, študiram da bi tud 8. marec. Sicer sem za krvosesa kupil škatlo ferrero rocher ampak resno študiram da bi jih sam pojedel.
evil.gif


Pol bo še 25. marec pa rojstni dan pa nov let pa ne vem kaj še vse.
bonk.gif


Jebena komercializacija babjih praznikov.
13.gif


Pa še zjutraj me je cajo snel na radar.
jezen.gif

Jaz nimam teh težav. Že davno davno tega sem vse te praznike ukinil.
cheer.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Čješ stari, te čistu zastupim!

Ka sn že tlkrat reku, de ne bum več cijazu ukul zered teh cvetličarskih praznikuf! Eto ti ga, sn pu šihti letu direkt f Nuvu Mestu, v Mulerja, de sn kupu eno gajbo Lindufih bumbunjer. Jebemtibožičajasniga, de je blu vse fkep dražje ku tistu zeleje pr Kerini. Pa še dve vre cajt sn punucau. Tak, da pejt h Kerini pa kp tistu, de bu mer!
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Dubufska špraha -- Dobovsko narečje.
evil.gif


Prevod:

Poslušaj mojster, te popolnoma razumem!

Tolikokrat kot sem že rekel, da ne bom več nasedal tem "cvetličarskim" praznikom! Pa sem se vseeno takoj po službi odpravil v Novo Mesto, v Müllerja, da sem kupil en zabojček Lindtt-ovih bombonier. Krščen matiček, vse skupaj je bilo dražje kot tiste cvetlice v cvetličarni Kerin. Pa še dve uri časa sem porabil. Tako, da bolje, da greš h Kerinu in kupiš cvetlice in bo mir!
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Danes ob pivu (beri: pivih) se je v naši družbi vnela resna debata. In sicer kdo jutri sploh praznuje. Sam sem bil mnenja, da kot 25 letni mulc že lahko kupim nekaj svoji stari.....in da to ni nič čudnega.... Nekaj modelov je bilo mnenja, da danes samo možovi podarjajo nekaj svojim ženam...

Ampak potem se vprašam: kaj pa dva, ki že 20 let živita na koruzi? Ji jutri enostavno tip reče: Kaj ti je kuzla? Kaj ti bodo rože in bonboniera? Saj še oženjena nisva....

Torej: Kdo sploh 8.marca praznuje? Žene, ženske, dekleta, ljubice, cundre...?
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Včeraj sem šla na črpalko po neke drobnarije in sem dobila vrtnico. Najprej sem na široko odprla oči, češ kaj je zdaj to in prvo kar sem pomislila, da ima črpalka kakšno obletnico.
hysterical-1.gif
Kakšen 8. marec, dej nehi no.

Očitno pa sem jaz res ena redkih, ki sem na take praznike imuna in je moj dec res en velik srečnež kar se tega tiče. Jaz edino za rojstni dan rada kaj dobim, pa še to mora bit obvezno uporabno. Kiča, sladkarij, rož, kozmetike in podobnega sranja naj mi ne nosijo.

Vseeno pa za vsako leto svoji mami podarim kakšno lončnico saj jih ima rada in mi ni problem odšteti par kovančkov. Ne bi bilo pa čisto nič narobe če ji ne bi kupila nič.

In ne vem kaj se dedci tako pritožujete nad svojimi puncami, ženami ... če od vas pričakujejo, da jim kaj kupite. Ne razumem tega. Če je to najhuje kar vas v razmerju moti potem vam je res hudo.
priden.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
Karatanka in lovegirl sta za moje pojme lepo napisala.
Za valentinovo je dibila Hoferjev aranžma orhidej, za dan žena ji bom pa zdele poslal SMS preko najdi.si (gorencpress).
S tako ki bi za vsak praznik ki bi si ga nekdo spomnil (da bi nam nekaj neuporabnega prodal) nekaj pričakovala, najbrž ne bi prav dolgo shajal. Je pa seveda lepo da se na rojstni dan, obletnico... spomniš z nečem kar ji bo prišlo prav (pa čeprav je to dva para nogavic)
Sicer pa sem včeraj bil v Soči in so vse zaposlene ženske dobile lenčnico in slaščico v obliki srčka, na tržnici v BTC pa je bilo cel kup stvari (rož...) že namenjenih za današnji dan.
Evo poslano
evil.gif

roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Zvečer se ji bom nastavil : "Evo ti, draga ženka, 15 arov tvojga deca za Dan Žena. Ponucat takoj, ker je roba pokvarljiva!"
roza.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
možovi

hysterical-1.gif
U, je bela cesta! Možakar, daj nas ne sramoti v temi o "babnicah". Mislim, da bi tvojemu stavku bolj pristajal sledeči sklon:

Kdo ali kaj meni, da danes nekaj podarjajo?
MOŽJE menijo, da danes nekaj podarjajo!

Tvojim kolegom, ki tako razmišljajo pa povej, da praznik izhaja še iz Titovih časov. Takrat je bil uradni jezik neka spakedranščina med "Srbščino" in "Hrvaščino". "Žena" je v tisti obliki pomenila nekaj drugega kot si razlagajo tvoji prijtelji.

Za ilustrajcijo:

" Ova ŽENA može, da u jednoj ruci drži bocu rakije, dok ustima puši kuburu jednog i istovremeno pruži minđaru na karanje drugom."

Vidiš takšna si je takrat prav gotovo zaslužila vrtnico.
grin1.gif


Drage dame, v kolikor se kjer koli v moji pisariji najdete, vam štromči želni polno doživet praznik, poklanja eno
roza.gif


P.S.: A so tile "pa-ji" v mojem pisanju resnično izraziti, prepogosti, moteči, nadležni...ali se samo meni tako dozdeva?
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Potem boš pa danes dobila hudiča in pol!
wink-1.gif


Zame je materinski dan še vedno ljubši. Mislim, da takrat če mami prineseč rožico bolj odtehta, kot pa da se danes neki siliš.
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Aha, to smo rabili. Razčistiti pojme!
Danes, po sto letih praznovanja tega praznika ugotavljam, da naše vrle dame niso prav nič omalovaževane in jih imamo pravzaprav kar radi. Čas je, da ustanovimo tudi Dan Moških! Da bomo enakopravni.
V primeru, da nam rata, bomo stoprocentno za ta dan dobivali za darilo
roza.gif
(kwa pa druzga!) .
Šit, pobabjen svet
jezen.gif

Pejmo raje na en
nahrung002.gif
, saj tisti tihi teden navsezadnje tudi ni tako grozen.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Kolega. Saj pa imamo svoj praznik!!!!
cheer.gif


V ponedeljek, 10. marec - 40. mučenikov!!!
cheer.gif


Vsekakot na pivo, če se naša ne bo spomnila nič "nastavit".
grin1.gif