Sparkasse - net stik

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
No, app je sedaj v storu, zgleda identično kot prejšnji, le da ima sedaj SLO zastavico. Zakaj so menjali samo bog ve očitno...

Seveda niso poslali nobene kode ne emaila za aktivacijo, tako da smo očitno dobri do drugega tedna... In to v digitalni dobi...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Lahko poizkusiš zahtevati nove kode preko net stika. Za android še ni v storu, drugače bi testiral.
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
No, app je sedaj v storu, zgleda identično kot prejšnji, le da ima sedaj SLO zastavico. Zakaj so menjali samo bog ve očitno...

Seveda niso poslali nobene kode ne emaila za aktivacijo, tako da smo očitno dobri do drugega tedna... In to v digitalni dobi...
Na njihovi spletni strani sedaj piše, da bi naj aktivacijske kode pošiljali predvidoma jutri 09.01.2021
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.359
984
113
Celje
Obišči stran
Pravkar so mi rekli, da še nimajo potrditve aplikacije v google store. Če pa imam apple pa lahko ročno naročim avtorizacijo.

No mojstri so ni kaj.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
819
41
28
Jaz sem dobil obe kodi, najbrž bom počakal na uradno izdajo na play store-u. Zaenkrat za OTP generator uporabljam stari M.Stik in mNet.stik app. Za plačila je ok, za nakupe s plačilno/kreditno kartico pa ostane SMS avtentikacija.

Je pa res malo čudno tole vse skupaj. :rolleyes:
 

Zmajcek

Pripravnik
19. jan 2008
30
0
6
Ce
je kakšna opcija namestiti na 2 telefona ?
je potrebno zaprositi za novo kodo, ali je možnost kako generirati z generatorjem kod...kakšno kodo za drugi telefon ?
Hvala

Lp
 

Zmajcek

Pripravnik
19. jan 2008
30
0
6
Ce
Je že kdo avtoriziral plačilo ?

Meni je gre ne z telefonom, ne z kalkulatorjem
Izziv odgovor na izziv hoče 6 mestni
Telefon da 6 mestni odgovor, kalkulator daljšega...
Nobeden ne prime.

hvala

lp
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Zato pa sem dal link, preko katerega lahko izbereš, da odpre v google play in se da potem namestiti.