Sparkasse - net stik

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Kaj to pomeni praktično takoj? Jaz sem naročil preko spletne banke in še čakam. Kaj to si dobil preko maila ali navadne pošte?
Jaz sem danes naroči. Čez pol ure sem dobil SMS s serijsko številko, čez 2 uri pa še email z ostalimi podatki za registracijo.
Opravil registracijo in mormam rečt, da je zadeva zelo pregledna. Nimam izkušenj z aplikacijami drugih bank, tako da ne morem primerjat.
 
Nazadnje urejeno:

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sam bi rekel, da se vidi, da očitno uporabljajo že obstoječo zadevo od halcom in da zadeva ni na novo razvita. Počasno delovanje, izgled ne ravno modern. Vem, da je kao pilotska verzija, ampak nekako nimam pričakovanj, da bo s produkcijsko verzijo to kaj drugače.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
243
255
63
Ja, lahko bil razlog obremenjenost baze. Drugače se mi, vsaj glede na trenutne izkušnje, aplikacija ne zdi napačna.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.404
4.503
113
Je mogoče, da Net.Stik nima opcije uvoza virmanov (tkdis.xml datotek)?
Se kje skriva in ne najdem ali je mogoče na voljo šele v PRO verziji?
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
277
84
28
Od 01.10.2019 na najnižjem Trr računu ( udobni in udobni študentski ) samo še 3x brezplačni dvigi na bankomatih drugih bank in bank euro območja. Od četrtega dviga naprej vsak dvig 0,52 centa. Na višjih paketih ostane še naprej neomejeno dvigovanje.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Od 01.10.2019 na najnižjem Trr računu ( udobni in udobni študentski ) samo še 3x brezplačni dvigi na bankomatih drugih bank in bank euro območja. Od četrtega dviga naprej vsak dvig 0,52 centa. Na višjih paketih ostane še naprej neomejeno dvigovanje.

Vztrajno postajajo NLB. Najbolj me moti da so spet podražili Mastercard.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.241
113
vlečem tole temo iz naftalina...

ima kdo kaki varčevalni račun pri sparkasse. gledam, da jih oglašujejo kot zastonj. so zastonj tudi prenosi iz/na njega? v kakem primeru da in v kakem ne. Se da direktno na varčevalne račune nakazovati ali je potreben kaki osnovni TRR, preko katerega se potem to prenaša sem pa tja. V slednjem primeru sicer gledam udobni pozitivni, ki je zastonj, če pač jurja tam na osnovnem TRR pustim. Za obresti je jasno, da se mi ne gre.