Sparkasse - net stik

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.361
113
40
Lj
Lahko bi že enkrat dali možnost, da si sam izbereš dizajn kartice, namesto tistih dolgočasnih Sparkasse barv.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
Dva dni že ne morem plačevati prek spleta s sparkasse kartico, včeraj so ženo v trgovini gledal kot največjega kriminalca, ker ji je POS 2x zavrnil plačilo. Po pritožbi na banko pa dobimo tole:

Obveščamo vas, da na nekaterih prodajnih mestih in bankomatih prihaja do težav pri uporabi Maestro debetne plačilne kartice. Posledično na teh prodajnih mestih in/ali bankomatih ni mogoče opraviti plačila oziroma dviga gotovine. Težave prioritetno odpravljamo.

Za vse nevšečnosti se Vam iskreno opravičujemo.



Da bi to napisali vidno na svoji spletni strani jim ne pade na pamet...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Danes ob 11:34 sem dobil od njih mail glede te težave, ob 12:17 pa sms. Tako da obveščali so, res pa da zgleda precej pozno, če težave trajajo že 2 dni. Sam vse plačujem z n26, kljub sparkasse kartici.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
668
31
28
Dva dni že ne morem plačevati prek spleta s sparkasse kartico, včeraj so ženo v trgovini gledal kot največjega kriminalca, ker ji je POS 2x zavrnil plačilo. Po pritožbi na banko pa dobimo tole:

Obveščamo vas, da na nekaterih prodajnih mestih in bankomatih prihaja do težav pri uporabi Maestro debetne plačilne kartice. Posledično na teh prodajnih mestih in/ali bankomatih ni mogoče opraviti plačila oziroma dviga gotovine. Težave prioritetno odpravljamo.

Za vse nevšečnosti se Vam iskreno opravičujemo.


Da bi to napisali vidno na svoji spletni strani jim ne pade na pamet...


Zaradi tega sem jaz že pred leti zapustil Sparkasse, ker niso v nekem sistemu BANK kart ali kaj in jim full nagaja plačilo z kartico in dvig na BA, meni je bila mera polna ko mi je enkrat 24.12. popoldan kartica zablokirala prvo na POS-u pri blagajni potem jo je pa še BA popapal zaradi napačnega pina. in sem bil brez kartice potem do 5.1., še dobro da sem lahko sredstva prenakazal na ženin račun in dvignil na BA.
 

UniqUser

Pripravnik
26. sep 2013
212
5
18
Univerza
Sem videl, da že lahko naročiš mobilno banko znotraj spletne banke. Sem jo naročil.....pa da vidmo.....sicer še ne oglašujejo prav veliko....po mojem so v začetni fazi....al kako se že reče....pilotu....
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Sem videl, da že lahko naročiš mobilno banko znotraj spletne banke. Sem jo naročil.....pa da vidmo.....sicer še ne oglašujejo prav veliko....po mojem so v začetni fazi....al kako se že reče....pilotu....
A je kakšna nova nova aplikacija, ker jaz uporabljam mobilno banko Sparkasse že kakšno leto? Meni sicer ni všeč, ker je preslabo prilagojena za mobilnik.
 

NoFear85

Fizikalc
13. jan 2017
191
58
28
V decembru je bilo to zapisano v mailu, citiram:

Odštevamo do mobilne banke M.Stik
V začetku leta 2019 prihaja sodobna, uporabniku prijazna aplikacija za mobilno bančništvo M.Stik. Hitro plačevanje položnic s funkcijo »slikaj in plačaj«, hitra plačila z uporabo shranjenih predlog, pregled stanja ter prometa na vaših računih in številne druge funkcionalnosti vam bodo omogočile še udobnejše upravljanje z vašimi financami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alesn

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
818
41
28
Kolikor vem je tista aplikacija bila samo za generiranje enkratnih gesel....sem sedaj sprobal to novo aplikacijo - mobilno banko in zgleda kar OK

Namestil sem si Mstik app, sedaj pa zahteva registracijo. Kako pa pridobiš spodnje podatke, oz. ali je že na voljo postopek (ugibam, da si moral napravo registirati) ?

Obstoječi generator enkratnih gesel že imam.
SmartSelect_20190103-083852.jpg