Sparkasse - net stik

hermann

Guru
19. mar 2014
9.185
5.728
113
katero banko torej priporočate namesto udobnega pozitivnega računa pri sk? ko ga bodo ukinili menjam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Ko ne bo več zastonj vodenja grem takoj drugam (sberbank za 0.3€ za 30 mesecev), slovenski trr imam izključno zaradi boljšega počutja, da so višje vsote denarja na varnem.
Ta akcija je do konca meseca. Pri njih naj nebi delalo nakazovanje na Revolut.

Kakor vem imaš lahko varčevalni račun brez osebnega računa kar je brezplačno na bankah, ali se motim?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Mislim, da je vsem jasno, da se je ideja pozitivnega računa izrodila že leta nazaj, ko so obresti začele padati. Sam sem presenečen, da je trajalo toliko dolgo, da so ga umaknili. Še vedno pa mislim, da so bili edini s tako ponudbo in ne razumem slabe volje, za kar nekaj let so nam omogočili brezplačen račun.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Mislim, da je vsem jasno, da se je ideja pozitivnega računa izrodila že leta nazaj, ko so obresti začele padati. Sam sem presenečen, da je trajalo toliko dolgo, da so ga umaknili. Še vedno pa mislim, da so bili edini s tako ponudbo in ne razumem slabe volje, za kar nekaj let so nam omogočili brezplačen račun.

Meni se ne gre za brezplačnega. Sem ime udobni plus zgolj in samo zaradi brezplačnega plačila položnic in dvigov denarja povsod. Sedaj pač to ponujajo zgolj pri paketu za 13,1€, za ta denar pa sem raje na NLB, imajo vseeno konkretno bolje poštimano elektronsko bančništvo.

Je pa res, da tudi sam sedaj razmišljam, da bi bil pač Revolut primarni račun.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Mislim, da je vsem jasno, da se je ideja pozitivnega računa izrodila že leta nazaj, ko so obresti začele padati. Sam sem presenečen, da je trajalo toliko dolgo, da so ga umaknili. Še vedno pa mislim, da so bili edini s tako ponudbo in ne razumem slabe volje, za kar nekaj let so nam omogočili brezplačen račun.
Čak, a dejansko ukinjajo pozitivni račun, al še vedno samo špekuliramo o tem da ga bodo?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Pozitivni račun se je znašel na "deprecated" listi. Verjetno je samo vprašanje časa preden bodo začeli s posiljevanjem s katerim od ostalih računov v ponudbi. In eventuelno naredili auto-switch

Also. Pravkar so mi zaračunali 25 centov in kot kaže je to po novem provizija za uporabo netstika. Mother-fuckers!!!!

Mislim da bo čas za odhod!
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Jap, ravno gledam cenik (smo tole spregledali), Provizija za uporabo netstik = 0,25€

Kako prikrito so tole izvedli.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Nismo spregledali, smo nalepili nov cenik sem ze lep cas nazaj.
Ce odstejemo tuje banke se vedno nikjer ne prides ceneje skozi (samo za vodenje + spletna banka).
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Predvsem za (bivše) stranke Sparkasse, mogoče tudi za druge:

 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Nadgradnja mobilne banke M.Stik
14.11.2022 15:22:53

Spoštovani,
obveščamo vas, da bomo s 1. 12. 2022 nadgradili mobilno banko M.Stik.

Prenovljeni M.Stik prinaša:
  • Nove FLIK funkcionalnosti
  • Možnost spreminjanja limitov in paketov
  • Pregled izpiskov
Z nadgradnjo ukinjamo podporo starejšim operacijskim sistemom: Android 6 in 7, iOS 12 in 13.

Kaj pomeni ukinitev za uporabnike s temi operacijskimi sistemi?
Uporabniki mobilne banke boste morali pred nadgradnjo M.Stik najprej posodobiti operacijski sistem naprave. Postopek posodobitve se razlikuje glede na tip in znamko naprave, ročno ga sprožite v meniju Nastavitve - Posodobitev programske opreme. Če posodobitev operacijskega sistema ni možna, ne boste mogli uporabljati mobilne banke M.Stik.
V primeru kakršnihkoli težav vam je na voljo Podpora strankam banke Sparkasse na 01 583 66 66 ali info@sparkasse.si