šotori HIGH PEAK

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
jaz mam njihov iglu že več kot 10 let. vsako leto kampirat. nobenih težav. stal je pa 100 mark ko sem ga kupil. nobenega posebnega vzdrževanja, samo vedno sem suhega zlagal, pa malo svinjarije/peska not pustil, da je pozavgal morebitno vlago. edini problem, ki ga vidim je, da zaplesni. meni tudi teleskopske karbonske palice niso počile. tako da nobenih težav. služi še danes. lp in dober nakup.
če bi danes kupoval bi kupil samopostavljivi šotor quechua (malo pogooglaj).
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
To sem hotel slišat.
Hvala zvezdice sledijo.

Kot stari sux...:
cheer.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Šotor imam že blizu deset let, preživel že vse mogoče, material je praktično še vedno kot nov, razen karbonskih palic, ki so sedaj šle v pm na dveh koncih (prvič je še pomagal izolir trak, v drugo pa samo še za silo, pa ravno na začetku 12-dnevnega kampiranja
crazy1.gif
). Tako da jih bom menjal, šotor drugače štima. Pa vedno ga presušim, ko ga zlagam za daljši čas, tako da plesen je pri meni nepoznan pojav.



Mimogrede, koliko je dela z menjavo palic? Je to že kdo počel?
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Aha, ni to potem neka huda umetnost. Ker sem mislil, da so te elastične vrvice kaj bolj zasigurane v palice (beri, nezamenljivo pritrjene), vsaj tako zgleda.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
No, jest sem letos kupil High peakov šotor Family vario 5... Kar pošteno sem ga stestirov že kar na prvem kampiranju... Prvo noč se je ponoči uscalo... Niti sledu o vodi znotraj... Drugo noč in parkrat čez dan je pihal zelo močan jugo... Tako da sem kar malo slabo spal zaradi sunkov vetra... Pač prvo kampiranje... Ampak šotor je stal kot zidana bajta...
grin1.gif


Imam pa družinske kolege, ki že par let hodijo kampirat ravno tako z High peakovim šotorom (mislim da je Como) pa ga tudi pohvalijo...
wink-1.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
KSZ..

Letos sem kupil šotor High Peak DAKOTA 4 in moram rečt, da sem bil s šotorom prezadovoljen. (Kupil sem ga v Lecrecu, so imeli še nek dodatne popust - uvoznik je pa bil tudi SUN&FUN). Dežja sicer ni bilo, tako da tukaj nemorem veliko povedati, je pa kar nekajkrat zapihal veter na Pelješcu in ga je brez problema preživel... Kot je že nekdo pred mano rekel, tudi jaz sem ponoči bolj slabo spal prvo noč v vetru, ker pač nisem vedel kako se stvar obnese..

Moraš pa seveda kupiti najmanj eno številko prevelikega, da bosta lahko dva uživala v njem... Jaz sem imel namen kupitiDakoto 3, pa je hvalabogu niso imeli, tako da sem kupil 4ko in se mi zdi, da je ravno pravšnja za dva, za na easy kampirat..

Lp
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.341
9.738
113
kod Džej-Zija
Če šotor pred vsakim zlaganjem posušiš, nima kaj plesnet. Če daš pa vlažnega (bognedaj celo mokrega) v vrečo, bo pa čisto vsak splesnel. Tudi North face-ovi ekspedicijski.
smirk-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
ksz... sem malo prečekiral kake šotore vse izdelujejo..... majke mi..... zgleda da se bo v prihodnje še samo kampiralo....

cheer.gif
 

jetman

Zelenc'
23. okt 2007
22
0
1
Ljubljana