Sošolka iz faxa

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben. Zdaj si pa pomagaj.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben.
Nič od tega ne drži. Niti ne drži, da je v dober odnos potrebno vlagat trud, ali da je življenje izven materialnosti težko.

Je pa fino, da se trolli množite kot gobe po dežju.
 
Nazadnje urejeno:

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
to sem bolj satirično parafraziral, ni zdaj to nek postulat
smile-1.gif
samo rad bi povedal, da je treba ogromno energije in izkušenj vložit v gradnjo nekega pametnega odnosa z žensko in to, da ni enotnega recepta (sploh). težko je življenje
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben. Zdaj si pa pomagaj.
Zadnjič sem bil v znanem ljubljanskem nočnem lokalu. Seveda večina moških, bilo pa je tudi kar nekaj privlačnih deklet vseh starosti, ki so plesale same. Bil sem s prijateljico, ki jo je v lokalu že čakala njena prijateljica, ki jo nisem poznal. V krajšem pogovoru mi je zaupala, da je tam, ker zelo rada pleše, da ima moža doma, da je zelo luštno, le moški preveč težijo. Čez dve uri sem jo spet srečal v objemu nekega moškega, ki zagotovo ni bil njen mož...
Torej, kakšna je meja med "teženjem" In teženjem?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.354
113
v lokalni ostariji
car, razliika je samo v temu, da ti težiš, en luštn bodibilder pa samo "teži" (in potem odpelje... mož pa doma sameva).

aja bugmenot edini troll tukaj si ti.. neuporabni odgovori, polni nesmislov...
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
bugmenot edini troll tukaj si ti.. neuporabni odgovori, polni nesmislov...
Če je to dejansko res, potem sem tudi edini troll, ki od tebe vsakič dobi željeno reakcijo - to pa je že drugi moj večji uspeh omenjen v tej temi. Hvala za hrano in nenamerni kompliment.
srce-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben. Zdaj si pa pomagaj.
Zadnjič sem bil v znanem ljubljanskem nočnem lokalu. Seveda večina moških, bilo pa je tudi kar nekaj privlačnih deklet vseh starosti, ki so plesale same. Bil sem s prijateljico, ki jo je v lokalu že čakala njena prijateljica, ki jo nisem poznal. V krajšem pogovoru mi je zaupala, da je tam, ker zelo rada pleše, da ima moža doma, da je zelo luštno, le moški preveč težijo. Čez dve uri sem jo spet srečal v objemu nekega moškega, ki zagotovo ni bil njen mož...
Torej, kakšna je meja med "teženjem" In teženjem?

2-3 runde.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.344
5.857
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben. Zdaj si pa pomagaj.
Zadnjič sem bil v znanem ljubljanskem nočnem lokalu. Seveda večina moških, bilo pa je tudi kar nekaj privlačnih deklet vseh starosti, ki so plesale same. Bil sem s prijateljico, ki jo je v lokalu že čakala njena prijateljica, ki jo nisem poznal. V krajšem pogovoru mi je zaupala, da je tam, ker zelo rada pleše, da ima moža doma, da je zelo luštno, le moški preveč težijo. Čez dve uri sem jo spet srečal v objemu nekega moškega, ki zagotovo ni bil njen mož...
Torej, kakšna je meja med "teženjem" In teženjem?
zrelo, da se mož seznani z njenim "plesom". Razen če možu ustreza ta njen "ples",saj tudi on hodi v tem času na "plesni tečaj". Zna biti zanimivo ko si bosta pokazala/ zaupala svoje plesno znanje.
Je pa res da nisi definiral objema. Nekateri se objemajo tudi iz drugacnih razlogov kot "parjenje" . Se pa takoj loci kaksen namen ima objem
evil.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Car pravi:

Zadnjič sem bil v znanem ljubljanskem nočnem lokalu. Seveda večina moških, bilo pa je tudi kar nekaj privlačnih deklet vseh starosti, ki so plesale same. Bil sem s prijateljico, ki jo je v lokalu že čakala njena prijateljica, ki jo nisem poznal. V krajšem pogovoru mi je zaupala, da je tam, ker zelo rada pleše, da ima moža doma, da je zelo luštno, le moški preveč težijo. Čez dve uri sem jo spet srečal v objemu nekega moškega, ki zagotovo ni bil njen mož...
Torej, kakšna je meja med "teženjem" In teženjem?

Škoda, da nisi izkoristil priložnost. Povabil bi jo na ples pod pretvezo, čes pleši z mano pa ti nihče drug ne bo težil . . .
smile-1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
Če direktno vprašaš, si perverzneš, če pa ovinkariš, si pa nesposoben. Zdaj si pa pomagaj.
Zadnjič sem bil v znanem ljubljanskem nočnem lokalu. Seveda večina moških, bilo pa je tudi kar nekaj privlačnih deklet vseh starosti, ki so plesale same. Bil sem s prijateljico, ki jo je v lokalu že čakala njena prijateljica, ki jo nisem poznal. V krajšem pogovoru mi je zaupala, da je tam, ker zelo rada pleše, da ima moža doma, da je zelo luštno, le moški preveč težijo. Čez dve uri sem jo spet srečal v objemu nekega moškega, ki zagotovo ni bil njen mož...
Torej, kakšna je meja med "teženjem" In teženjem?
Mogoce je pa HotDevil njen moz..
smile-1.gif
 

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
jaz sem tudi v situaciji, ko ne vem, kaj naj storim - nekaj časa že srečujem eno žensko, danes sem pa prvič dobil občutek, da sem ji všeč oz. da je v moji družbi nervozna - celo nekaj je blebetala, da ne ve, kaj je danes z njo in da je zmedena, se opravičuje in sramežljivo smeji. morda je čas, da jo povabim na pijačo, morda ne, kaj bi vi storili? problem je, da ne verjamem več svojim instinktom, ker sem že večkrat ustrelil v prazno, moja samozavest je pa bolj na psu
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
jaz sem tudi v situaciji, ko ne vem, kaj naj storim
kaj bi vi storili?
Če nimaš nič proti, potem raje ne bom odgovoril na tvoje vprašanje, ker si pametnejši od mene in boljši od nas vseh (torej verjetno že sam veš odgovor).
Bojim pa se tudi, da bi bil moj odgovor znova izbrisan in tega ne želim ponoviti. Mene se da hitro prestrašiti, ker sem pička.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
aj so eni moderatorji hitri za brisanje malo heca, ko se pa eni kregajo konkretno pa spamajo ni nikogar nikjer...
 

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik L1nK pravi:
jaz sem tudi v situaciji, ko ne vem, kaj naj storim
kaj bi vi storili?
Če nimaš nič proti, potem raje ne bom odgovoril na tvoje vprašanje, ker si pametnejši od mene in boljši od nas vseh (torej verjetno že sam veš odgovor).
Bojim pa se tudi, da bi bil moj odgovor znova izbrisan in tega ne želim ponoviti. Mene se da hitro prestrašiti, ker sem pička.

Spd5FXa.gif