Sošolka iz faxa

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Na faxu imam eno sošolko s katero že en čas komuniciram. Drug drugemu si pomagava glede faxa, vendar jaz bi rad nekaj več. Po eni strani mi deluje, da sploh ni zainteresirana za karkoli (izogiba se dati cifro, komunicirava samo preko mejla, enkrat sem jo vprašal za kavo in je rekla ne). Vendar opažam, da me večkrat gleda... Mislim gleda tako, da se naprimer obrača nazaj in me pogleda. Ponavadi med frendi to ni ravno pogosta praksa. Pa med pogovorom deluje precej nesproščena, čeravno z ostalimi frendi zna bit povsem normalna. Pa naprimer se je že zgodilo, da nekaj nisem razumel pa je ostala na faxu in si vzela eno uro, da mi je neki razložila. Objektivno gledano imam občutek, da razmišljam neobjektivno in skušam v vsaki stvari nek signal, ki pa možno da to ni. Ker sem preveč vpet v to, bi rad objektivna mnenja kaj se vam zdi in kako naj postopam do nje. Zdaj sm jo začel malo ignorirat, da vidim kako bo odreagirala na to situacijo.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Kaj pa una stara fora, ko deklico povabiš na zmenek z besedami recimo: Jožica, bi šla nocoj z mano na zmenek?
 
Nazadnje urejeno:

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
V razredu med sošolci je to malo problem, a se ti ne zdi? Če bi imel njeno cifro, bi jo ziher kdaj že usput vprašal. Poleg tega sem napisal gor, da sem jo že enkrat povabil na kavo, pa je odklonila.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kaj ji bo decembra kava če na vsakem voglu huhano vino za teba zlivajo?

pomoje te stalno gleda ker imaš velik mozolj živčna je ker si siten in te najraje nebi prenašala in bi čimprej stekla stran samo kaj ko hoče bit dobra punca. pusti jo pri miru in ne delaj ji skrbi in ne stitnari ji.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja sej jo.loh po tem uprasas ko ti celo uro razlaga neki....recs ja nc...zasluzla sva si kuhanca...pejva..castim!
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Al pa rečeš, kok je ura, men stoji.

aplauz.gif
 

fisherman74

Zelenc'
3. jan 2011
24
0
1
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Objektivno gledano imam občutek, da razmišljam neobjektivno

Glede na tvoj objektivni zaključek, bi si skoraj z gotovostjo upal hipotetično trditi, da si dojel realnost svojega neobjektivnega razmišljanja
wink-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
ksz...

mogoče si pa na faxu 'pomagata' tako, da ji on piše seminarske pa daje zapiske za kopirat, medtem ko ona pridobljeni čas izkoristi tako, da seksa s svojim tipom ali pa šopingira s kolegicami. To bi bila možna razlaga njenega vedenja
evil.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.436
113
Stiber to je to!!!!

Poslušaj majstre,če te bejba enkrat popredalčka za prijatla ga tam namočil ne boš. Škoda časa.

Najdi si eno voljno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Preveč hitiš... Ti si že na Kredarici, ona pa še se vozi z busom proti Mojstrani... Če boš tako nadaljeval, se ne bosta srečala na Triglavu.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.936
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Objektivno gledano imam občutek, da razmišljam neobjektivno in skušam v vsaki stvari nek signal, ki pa možno da to ni.

Pa kaj te boli za njene signale in kaj se njej dogaja? Kaj bi zdaj rad? Da kar nekega dne brez besed pade vsa zaljubljena tebi v objem? To se ne bo zgodilo. Če ti je res zelo všeč se malo bolj potrudi. Je ni ženske na tem svetu, ki se je nebi dalo dobiti. Z jokanjem po forumu ne boš nič naredil in glede na to sem prepričan, da tudi v resnici ne boš nič naredil, ker si mevža. Raje boš počakal, da se bo ena "desperete" nate nalimala in boš to takoj pograbil namesto, da bi se potrudil za babo, ki ti je res všeč. Mah, brezveze.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če mu eno uro razlaga snov po koncu predavanj, gre morebiti za dobrodelnost, se z njim druži iz usmiljenja.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.936
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če mu eno uro razlaga snov po koncu predavanj, gre morebiti za dobrodelnost, se z njim druži iz usmiljenja .

Zagotovo glede na to kakšna mevža je, da po forumu išče rešitve namesto, da bi stopil v konkretno akcijo
bonk.gif