Sošolka iz faxa

ta_pametni

Pripravnik
6. jan 2013
31
0
6
Ðizs..

če bi dejansko prebrali mojo objavo bi ugotovili, da sem jo ENKRAT že vprašal za kavo. Pa je odklonila. Ne morem pa v razredu, tam med miljon sošolci, spraševat... ej stara a greva na dejt. Se sprašujem, če tu folk sploh kdaj kero žensko povabil vn.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ne, mi smo vsi posvojili svoje otroke.
hysterical-1.gif


med odmorom jo primi za roke, zazri v oci in rec, da ze dve uri nisi seksal.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Zate se nihče ne sprašuje, ker je vprašanje retorično...
smile-1.gif


Glej, fant, izgubiti nimaš čisto nič.
zmaga.gif
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.957
2.436
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Ðizs..

če bi dejansko prebrali mojo objavo bi ugotovili, da sem jo ENKRAT že vprašal za kavo. Pa je odklonila. Ne morem pa v razredu, tam med miljon sošolci, spraševat... ej stara a greva na dejt. Se sprašujem, če tu folk sploh kdaj kero žensko povabil vn.

WOW!!! ENKRAT si jo na kavo povabil!! Ja in? Je pač odklonila in kaj zdaj? 1. Lahko si jo izbiješ iz glave in jokaš po forumu ali 2. Povabiš jo še enkrat, morda kam drugam ali se kako drugače lotiš zadeve, ugotovi kaj ji je všeč in to nekako izkoristi... Matr si lesen in nesposoben
bonk.gif
tako, kot ga ti ne boš.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Ðizs..

če bi dejansko prebrali mojo objavo bi ugotovili, da sem jo ENKRAT že vprašal za kavo. Pa je odklonila. Ne morem pa v razredu, tam med miljon sošolci, spraševat... ej stara a greva na dejt. Se sprašujem, če tu folk sploh kdaj kero žensko povabil vn.
In zakaj je ne moreš tega vprašati v razredu pred sošolci
confused-1.gif
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Bi rekla da se te drži, no se drži blizu tebe ker mora naredit faks. Zdaj kako boš to izkoristil je tvoja stvar
wink-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če mu eno uro razlaga snov po koncu predavanj, gre morebiti za dobrodelnost, se z njim druži iz usmiljenja .

Zagotovo glede na to kakšna mevža je, da po forumu išče rešitve namesto, da bi stopil v konkretno akcijo
bonk.gif

Kot kaže, gre za rockabillya, mongol bi jo že zdavnaj pojezdil.
tongue-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.450
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če mu eno uro razlaga snov po koncu predavanj, gre morebiti za dobrodelnost, se z njim druži iz usmiljenja .

Zagotovo glede na to kakšna mevža je, da po forumu išče rešitve namesto, da bi stopil v konkretno akcijo
bonk.gif

Kot kaže, gre za rockabillya, mongol bi jo že zdavnaj pojezdil.
tongue-1.gif
A takle?
evil.gif

1679894-The_land_without_drunk_horseback_riding_laws_Mongolia.jpg
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, tisto, da te je zavrnila za kavo si lahko razlagaš tudi takole, da si jo ujel nepripravljeno in je refleksno rekla, da ne.

Off. Se pa zdajle spomnim unga iz bloka, ko je osvajal sosedo. Kaj je blo z unim? Je še živ?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ta_pametni pravi:
Ðizs..

če bi dejansko prebrali mojo objavo bi ugotovili, da sem jo ENKRAT že vprašal za kavo. Pa je odklonila. Ne morem pa v razredu, tam med miljon sošolci, spraševat... ej stara a greva na dejt. Se sprašujem, če tu folk sploh kdaj kero žensko povabil vn.
točno to bi moral narediti. zgrabit za rit pa rečt "greva kam kjer je bolj intimno vzdušje". če bi dobil klofuto bi ostalih 10 takoj čakalo v vrsti.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Ziher si jo vprašal tak: "kaj bi ti šla z mano na kavo?"

Narobe, dal si ji možnost izbire, ti jo dobi na način " poznam en dober lokal, ki ima kul ambient/dobro kavo/ cirkuškega žonglerja/ blablabla... in bi lahko midva šla tja"...... velika večina jih bo rekla ja, če jo boš vsaj malo zanimal in te ni že vrgla v friend zone
smile-1.gif