Sošolka iz faxa

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.631
2.461
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
ksz
V vseh uricah druzenj ni omenila tipa? Se so sanse.

Mogoče res. Splošno znano dejstvo je, da si frčafele prej poiščejo naslednjega, preden pustijo starega.
Morda pa ga čekira prav zaradi tega
smile-1.gif

Lahko ima tudi kak tik ali kako abnormalnost.... men tudi padejo prej v oči, kake ki štrlijo v negativno smer iz povprečja kot povprečen.
Jih je skoraj bolj zanimivo gledat, kot povprečno z antropološkega stališča.
evil.gif


edit: Pa me nič ne rajcajo :p
 
Nazadnje urejeno:

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
581
38
28
@avtor...

Ko te gleda ji lepo rečeš "Lej punca nisva midva za skupaj, ker kar te bom te bom razočaral." in naslednji dan jo boš po postli valjal.

Zakaj je to tako ne vem, ampak tako to je.

LP
Torus
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
ksz
V vseh uricah druzenj ni omenila tipa? Se so sanse.
Mogoče res. Splošno znano dejstvo je, da si frčafele prej poiščejo naslednjega, preden pustijo starega.
Morda pa ga čekira prav zaradi tega
smile-1.gif
Pametna ženska (ali moški) mora najprej najti dober razlog, da zapusti prejšnjega partnerja. Avtor te teme pa nam je že povedal, da on ni dovolj dober razlog.
 
Nazadnje urejeno:

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Torus pravi:
@avtor...

Ko te gleda ji lepo rečeš "Lej punca nisva midva za skupaj, ker kar te bom te bom razočaral." in naslednji dan jo boš po postli valjal.

Zakaj je to tako ne vem, ampak tako to je.

LP
Torus

To načeloma velja, sam ji moraš vseeno biti všeč, oz. si v tej smeri da ji lahko postaneš všeč.....npr. če si en zanemarjenc, čudak ipd., nimaš šans pa da govoriš kar hočeš. Pač ženske izbirajo katermu bodo dale in katermu ne. Poznam tipe ki zgledajo čisto normalno in skoraj brez da usta odpre se že nalima na njega, so pa tudi kao jebači, ko ga pogledaš dobr zgleda, dobr avto pa kar poriva so sam lajdre druge jih pa ne hebejo 5%.
Je pa tudi tako...ko te ima 1x za bestiča si pogoru na celi črti....avtor teme gre direktno v tej smeri. Ne vem kaj ima za zgubit če jo povabi ven.....ok lahko izgubi učne urice z njo...wtf..ko hebe učne urice.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik Torus pravi:
Ko te gleda ji lepo rečeš "Lej punca nisva midva za skupaj, ker te bom razočaral." in naslednji dan jo boš po postli valjal.
Ko te ima ženska za prijatelja, pri njej nimaš možnosti za kaj več....
Modrosti Alterja.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik Torus pravi:
Ko te gleda ji lepo rečeš "Lej punca nisva midva za skupaj, ker te bom razočaral." in naslednji dan jo boš po postli valjal.
Ko te ima ženska za prijatelja, pri njej nimaš možnosti za kaj več....
Modrosti Alterja.


Evo to so knjige ne pa neki romani brezvezni
hysterical-1.gif


Ne želi ga u potpunosti odbaciti jer, konačno, zašto bi
ignorirala muškarca koji zadovoljava neke njene emocionalne i druge
potrebe, pa ga stavlja u kategoriju «prijatelja».

Biti æu direktan: ako žena kaže da s vama «želi biti samo prijatelj» to
doslovno znači da nema apsolutno nikakve namjere da bude s vama u vezi
samo nema lijepi način na koji bi to rekla.

Ono što stvarno time želi reæi: «Podsjeæaš me na mog mlađeg brata pa
nema šanse da ti dam bilo što više od poljupca u obraz, ali simpatičan si
dečko pa se možeš muvati oko mene kako bi mi mogao činiti usluge, biti
moj šofer i slušati detalje o drugim muškarcima sa kojima se ševim».

«Samo prijatelj» dakle nije ništa drugo nego eufemizam za papka koji neæe
dobiti akcije. Nažalost, veæina muškaraca misli da to znači «još te uvijek ne
poznajem dovoljno dobro da bi donijela konačnu odluku».
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Alen88 pravi:
Glede na vse povedano, dvomm, da te vidi kot kaj več.
Hja... se vsaj tolažim s tem, da mi je ena od izjemno redkih Alterjevk enkrat (verjetno zadnjič) javno povedala, da si poleg mojih prijateljskih objav želi videti še mojo sliko, kar je zame velik uspeh. Če bi bilo na tej spletni strani več odprtih homoseksualcev, pa bi mogoče kdaj dobil podobne prošnje še od Alterjevcev.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Alen88 pravi:
Glede na vse povedano, dvomm, da te vidi kot kaj več.
Hja... se vsaj tolažim s tem, da mi je ena od izjemno redkih Alterjevk enkrat (verjetno zadnjič) javno povedala, da si poleg mojih prijateljskih objav želi videti še mojo sliko, kar je zame velik uspeh. Če bi bilo na tej spletni strani več odprtih homoseksualcev, pa bi mogoče kdaj dobil podobne prošnje še od Alterjevcev.
vrjetno zato da se te bo izognila če te bo kje srečala...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Alen88 pravi:
Glede na vse povedano, dvomm, da te vidi kot kaj več.
Hja... se vsaj tolažim s tem, da mi je ena od izjemno redkih Alterjevk enkrat (verjetno zadnjič) javno povedala, da si poleg mojih prijateljskih objav želi videti še mojo sliko, kar je zame velik uspeh. Če bi bilo na tej spletni strani več odprtih homoseksualcev, pa bi mogoče kdaj dobil podobne prošnje še od Alterjevcev.

je šlo za Mamco?
confused-1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Ne bom razkril katera Alterjevka je bila, ker je glede na moja sporočila v tej temi ne želim osramotiti.
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
če ženska pusti svojga desca pa gre k tebi, bo čez par let ali pa že prej storila to s teboj...to pomeni, da ne spoštuje svojega fanta, da ga serje z drugm...glede pa na napisano, menim, da se to ne bo zgodilo...mislim da se ne rabš trudt okol te pupe, ker je par tisoč punc v Ljubljani samskih..nej hudič, da ena ne bo tut zate
smile-1.gif
pa vzem kmečko dekle, k zna tut kj nardit...blokovske so ponavad bolj švoh...:)
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik midi pravi:
če ženska pusti svojga desca pa gre k tebi, bo čez par let ali pa že prej storila to s teboj...
Brez bojazni, v tem primeru ti še vedno ostanejo neveste iz Rusije. Tudi nekatere Kitajke se menda rade lepijo na denar.
Kljub propadli Jugoslaviji in osebnim svobodam v Evropski Uniji, Komunizem še vedno živi.
zmaga.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik midi pravi:
če ženska pusti svojga desca pa gre k tebi, bo čez par let ali pa že prej storila to s teboj...to pomeni, da ne spoštuje svojega fanta, da ga serje z drugm...

Treba se je vprašat zakaj ga sploh začne srat z drugim, tukaj je pa miljon možnosti, ena od teh je tudi seveda da je lajdra in v takšnem primeru pride v poštev ta tvoj stavek katerega si napisal, enako je tudi obratno ko začnemo tipi tako. Mogoče pa začne mutiri okol lih zaradi tega ker je fant ne spoštuje ipd., ona pa njega morain ga pustit predno začne z drugim mutii? A zdej moraš dat tistemu katerega skenslaš pisno odpoved razmerja in še odpovedni rok po možnosti, da si druzga najdeš?
Avtor teme bi imel šanse, če ga nebi imela že za bestiča, kar še ne pomeni da bi čez cajt z njim isto naredila. Samo glede na to da je še niti ven ne upa povabiti, in se izgovarja na folk okoli sebe, v njegovi glavi sta pa verjetno že par, naj kar pozabi ker je pussyič in mu bo isto naredila ko bo to spoznala.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Ne bom razkril katera Alterjevka je bila, ker je glede na moja sporočila v tej temi ne želim osramotiti.

Jap, očitno je obupana. Kaj takega jo lahko porine čez rob.
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
ma lej če bi mela desca k je ne spoštuje, se človk vpraša zakaj bi ga sploh imela...jaz sem mnenja, da se najprej zaključi odnos s partnerjem potlej pa k si samska/samski delaš kar hočš...jebat ga drgač je to varanje, tega osebno ne prenašam, ker sem bil sam prevaran in ja ful boli...tko da sem mnenja, da če ti partner ne ustreza greš narazen in potlej pač delaš kar hočš.....a sm staromodn aaa
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik midi pravi:
če ženska pusti svojga desca pa gre k tebi, bo čez par let ali pa že prej storila to s teboj...to pomeni, da ne spoštuje svojega fanta, da ga serje z drugm...

Treba se je vprašat zakaj ga sploh začne srat z drugim, tukaj je pa miljon možnosti, ena od teh je tudi seveda da je lajdra in v takšnem primeru pride v poštev ta tvoj stavek katerega si napisal, enako je tudi obratno ko začnemo tipi tako. Mogoče pa začne mutiri okol lih zaradi tega ker je fant ne spoštuje ipd., ona pa njega morain ga pustit predno začne z drugim mutii? A zdej moraš dat tistemu katerega skenslaš pisno odpoved razmerja in še odpovedni rok po možnosti, da si druzga najdeš?
Avtor teme bi imel šanse, če ga nebi imela že za bestiča, kar še ne pomeni da bi čez cajt z njim isto naredila. Samo glede na to da je še niti ven ne upa povabiti, in se izgovarja na folk okoli sebe, v njegovi glavi sta pa verjetno že par, naj kar pozabi ker je pussyič in mu bo isto naredila ko bo to spoznala.