sosed psihopat

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
@killa praxa modrih je po mehkih tkivih da se ne pozna...

@druže ne vem kaj tok kompliciraš z gnojem...mi v mestu tega ne poznamo
evil.gif

200l sod od olja na dvorišču, voda not + koprive namočš pa greš na dopust pa si zmagu!
smile-1.gif
 

Marlboro

Pripravnik
18. apr 2012
83
0
6
Pa saj je v vsakem malo večjem bloku en tak `šerif`.
Jaz vse spoznam, ker moje delo vključuje tudi štemanje in podobno, največkrat prinorijo že ko kombi parkiram (na namišljeno zelenico, njihovo sprehajalno pot, rajon, teritorij)
Nekaj časa sem se še pregovarjal z njimi pa nikdar ni zaleglo, zdaj jih samo še ignoriram. 2 sem do zdaj malo bolj prijel in pritisnil ob zid. Nazadnje enega v LJ, praktično celo dopoldne je hodil za mano in mi grozil in najedal potem se pa skril v stanovanje in policiste klical. Vsak mesec naletim na kakega.

Nobene zaposlitve, cele dneve doma visijo gledajo čez okno po glavi jim pa hodijo neumnosti. Že od nekdaj me iritirajo taki moteni ljudje, bojim se jih, ker nikoli ne veš kaj se jim lahko sprocesira v glavi.. Selitev je rešitev.. ampak jaz bi sigurno pred tem še kak žakelj uporabil in ga konkretno prefukal.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Marlboro pravi:
.. ampak jaz bi sigurno pred tem še kak žakelj uporabil in ga konkretno prefukal.

Nasilnež!

Na alterju je edino dovoljeno prefukat osebo, ki grdo pogleda tvoj štirinožni generator dreka.
hysterical-1.gif
 

bimbim

Pripravnik
26. avg 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:

lahko sploh kaj naredimo, ali se bo dejansko moralo zgodit da bo nekomu nekaj naredil preden bo nekdo to obravnaval? pa ni to udarjanje po policiji ker vem da neke prave zakonske podlage niti nimajo

V praksi je približno tako, žal
bonk.gif


[/QUOTE]

Zakon o duševnem zdravju (že) imamo od 2008, pacali so ga pa dobrih 15 let. ZDZ
Sicer ni ravno briljanten, je pa:)
Drugače pa priporočam, da se vsi incidenti prijavljajo na policijo, ker ko se gre 'na hard' velja samo tisto, kar je uradno zabeleženo.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Lahko razložiš tole ''Motena baba je prebila okna na naše dvorišče''.

V bajti nasproti vaše je naredila okna ali kako?

Ker smo v strnjenem naselju(Moste) na mojo parcelo mejo njena hiša. Na dvorišču imam urejen kotiček za roštiljanje s prijatelji. No na ta kotiček je baba naredila okna. Btw peezdarije zganja vsem okoli tako, da jo vsi imamo poln qrac. Žal mi je, da namesto prijazne labradorke nimam enga killerja...mislim, da bi težav bilo manj
grims-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Takrat bi šele bile pizdarije, ker bi te ona lahko prijavila, če bi pes lajal ponoči, ali pa, če bi jo vsaj "malce" napadel.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
ja cez 15 minut pa policija na vratih in prijava na isnpekcijo... brezveze. dobit gnojnico al pa mleko ki je blo 2 mesca na soncu, injekcijska igla in sprica....pa lepo ponoci injicirat v gumijaste obloge okna...pa naj uziva
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Oh, končno korist od policije !
wink-1.gif


Lahko tudi en senčnik nagniti, pa prav pred okno dat.
Po želji gor napis "Ščit pred idioti".
wink-1.gif


A če se čez dere, se že lahko šteje za motenje ali kaki JRM?

Kaki dober odvetnik bi verjetno imel dobre predloge.

Če ti pokvari piknik s prijatelji, lahko tožiš za odškodnino? (gosti brezveze porabili čas in bencin za pot, ti si slabo spal, ker si prijateljem zanič piknik pripravil...)
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Tožiti ga ne moreš, če ti pokvari piknik .. edino če te fizično in psihično napade na pikniku in da ta dogodek pride obravnavat policija ... takrat ga lahko tožiš ... ampak to so za par 10 evrov odškodnine.
wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Kolkr vidim, še najbolje da potrpiš in potrpiš, to jih bo itak demoraliziralo počasi... Sam je treba res jeklene živce. PA vse beležit in prijavljat da ko bo šlo zares imaš dokaze. Ne vem no, največje veselje imajo taki ko se odzivaš in to jih žene naprej.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
lahko tozis za motenje posesti, ne vem pa kaksna je pravna praksa na tem podrocju
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Caki, caki okno na svoji banti pa le lahko nardis kamor ces. Najboljse da morejo se sosedi soglasje dat... Pac visoka ziva meja in mir
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Mr_Globus pravi:
Caki, caki okno na svoji banti pa le lahko nardis kamor ces. Najboljse da morejo se sosedi soglasje dat... Pac visoka ziva meja in mir

V primeru kot sem ga opisal ni tako. Okno lahko naredi edino z našim soglasjem. Ker ga nima je zdaj zadeva na sodišču. Jaz sem naredil 4 metre visoko ograjo od mreže(armatura ali pod.) za zidarijo, betonskih sider, neprozorno tendo in veliko potrpljenja :-D . Roštilj je zdaj tik pod oknom
grims-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ko vas bo vsaj 3/4 poklal bodo preostali sosedje imeli kakšnih 6 mesecev mir, ko bo v priporu in ko bo trajal sodni proces.
ker bo nek sposoben odvetnik našel napako v procesu bo kasneje izpuščen in bo poklal še preostalo gamad med vami.

nato bo pod pritiskom javnosti spoznan za krivega in bo zaprt.

vaši dediči na lokaciji bodo imeli mir pred njim.

ne skrbi, luč na koncu predora naznanja na lepšo posmrtno življenje. sosedje tam so prijaznejši, s krili in sijem nad glavami...
tu pa tam kdo zmanjka, pade na zemljo. jebiga, axe deodoranti pa to...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Lahko razložiš tole ''Motena baba je prebila okna na naše dvorišče''.

V bajti nasproti vaše je naredila okna ali kako?

Meni tudi ni najbolj jasno, ali bi za to da naredi okna na svoji bajti, rabila kaka soglasja?
ker je posegala v nosilno konstrukcijo objekta bi morala imeti gradbeno dovoljenje! Ce se bo inspektorat pozvizgal na njih, mu jaz na meji z njegovo parcelo postavim zid, visji od njegovega okna.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.979
9.094
113
39
MB
ksz

evo še kar imamo istega soseda, in danes že cel dan neprostovoljno zabavo


sicer nisem izvedenec ampak morm priznat da je nevzdržno. Snemano je v spalnici eno nadstropje višje

hec pa je da ga miličniki ščitijo na polno ali pa se preprosto ne znajo ubadat s takimi primeri.

ko jih pokličemo, hodijo okoli hiše in logično je (vsaj inteligentnim ljudem) da se ven ne sliši tolko, ko mu zvonijo jim ne odpre, potem razbijajo po oknih in ugasne in se grejo pogovarjat, položnice ne dobi, pol pa pridejo k meni eno nadstropje višje pa je nazadnje reko miličnik da njemu se ne zdi tak na glas
bonk.gif