sosed psihopat

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Vidiš, nam so pa zaradi muzke plavci vdrli v stanovanje. Zglede ima sosed privilegije.
 
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

evo še kar imamo istega soseda, in danes že cel dan neprostovoljno zabavo

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zEZvKD-g7_c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sicer nisem izvedenec ampak morm priznat da je nevzdržno. Snemano je v spalnici eno nadstropje višje

hec pa je da ga miličniki ščitijo na polno ali pa se preprosto ne znajo ubadat s takimi primeri.

ko jih pokličemo, hodijo okoli hiše in logično je (vsaj inteligentnim ljudem) da se ven ne sliši tolko, ko mu zvonijo jim ne odpre, potem razbijajo po oknih in ugasne in se grejo pogovarjat, položnice ne dobi, pol pa pridejo k meni eno nadstropje višje pa je nazadnje reko miličnik da njemu se ne zdi tak na glas
bonk.gif

sem enkrat bral podoben primer tvojmu, le da se je šlo za blok. Uredilo se je tako, da so najbližji sosedeje obsevstli vse druge sosede, z izjemo problematičnega, kdaj in kako bodo zadevo rešli (da so se lahk rehtzeitig umaklni). Rešili so tako da so eno dopldne vžgali (ko so bli problematični sosedje doma) hišni kino, na njem vrteli neko huronsko tuljenj ein ta stvar je špilala cel božji dan. Menda je pomagalo
evil.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

evo še kar imamo istega soseda, in danes že cel dan neprostovoljno zabavo

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zEZvKD-g7_c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sicer nisem izvedenec ampak morm priznat da je nevzdržno. Snemano je v spalnici eno nadstropje višje

hec pa je da ga miličniki ščitijo na polno ali pa se preprosto ne znajo ubadat s takimi primeri.

ko jih pokličemo, hodijo okoli hiše in logično je (vsaj inteligentnim ljudem) da se ven ne sliši tolko, ko mu zvonijo jim ne odpre, potem razbijajo po oknih in ugasne in se grejo pogovarjat, položnice ne dobi, pol pa pridejo k meni eno nadstropje višje pa je nazadnje reko miličnik da njemu se ne zdi tak na glas
bonk.gif

Sem imel iste izkušnje s policaji, podobno se je slišalo kot pri tebi in so rekli da je to normalno in da naj grem spat, to je bilo sicer nekje ob 4 zjutraj na delovnik.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik visek_izobrazbe pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

evo še kar imamo istega soseda, in danes že cel dan neprostovoljno zabavo

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zEZvKD-g7_c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sicer nisem izvedenec ampak morm priznat da je nevzdržno. Snemano je v spalnici eno nadstropje višje

hec pa je da ga miličniki ščitijo na polno ali pa se preprosto ne znajo ubadat s takimi primeri.

ko jih pokličemo, hodijo okoli hiše in logično je (vsaj inteligentnim ljudem) da se ven ne sliši tolko, ko mu zvonijo jim ne odpre, potem razbijajo po oknih in ugasne in se grejo pogovarjat, položnice ne dobi, pol pa pridejo k meni eno nadstropje višje pa je nazadnje reko miličnik da njemu se ne zdi tak na glas
bonk.gif

sem enkrat bral podoben primer tvojmu, le da se je šlo za blok. Uredilo se je tako, da so najbližji sosedeje obsevstli vse druge sosede, z izjemo problematičnega, kdaj in kako bodo zadevo rešli (da so se lahk rehtzeitig umaklni). Rešili so tako da so eno dopldne vžgali (ko so bli problematični sosedje doma) hišni kino, na njem vrteli neko huronsko tuljenj ein ta stvar je špilala cel božji dan. Menda je pomagalo
evil.gif

Ponavadi so te ljudje bolj umsko slabi, tako da je težko na tak način kot ti praviš jim dokazati svoj prav. Po moje je fizično nasilje edina stvar, ki deluje, ali pa selitev.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
To je isto kot da gre dež. Tam od 60 naprej zmoti tudi policaje, da napišejo kakšno položnico. Okoli bajte pa hodijo poslušat zato, ker koliko se ven sliši, toliko se tudi k sosedu sliši.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
To je isto kot da gre dež. Tam od 60 naprej zmoti tudi policaje, da napišejo kakšno položnico. Okoli bajte pa hodijo poslušat zato, ker koliko se ven sliši, toliko se tudi k sosedu sliši.

Se strinjam, pr nas v bloku , 30-40 v normalnih pogojih razni sumi itd
Na sihtu je se vec.
Je pa motece sploh ce ma sosed t'v al pa hisni kino na kontra tvoje stene.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Bloki kakrši so zgrajeni so bili mišljeni za čase, ko še ni bilo hišnih kinotov in poceni zvočnikov. V tistih časih je imel nekdo doma en radio in mogoče en televizor, kateri seveda niso dosegli niti blizu jakosti enega poceni sodobnega sistema posebej nizki toni. Sedaj pa si neuvidevni blokovski vseljenec nabavi jaki hišni kino in se veseli, kako bo lepo nabijal cel dan, brez da bi razmišljal da s tem koga moti.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ksz

evo še kar imamo istega soseda, in danes že cel dan neprostovoljno zabavo

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zEZvKD-g7_c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sicer nisem izvedenec ampak morm priznat da je nevzdržno. Snemano je v spalnici eno nadstropje višje

hec pa je da ga miličniki ščitijo na polno ali pa se preprosto ne znajo ubadat s takimi primeri.

ko jih pokličemo, hodijo okoli hiše in logično je (vsaj inteligentnim ljudem) da se ven ne sliši tolko, ko mu zvonijo jim ne odpre, potem razbijajo po oknih in ugasne in se grejo pogovarjat, položnice ne dobi, pol pa pridejo k meni eno nadstropje višje pa je nazadnje reko miličnik da njemu se ne zdi tak na glas
bonk.gif
glede na zvrst glasbe bi rekel da je sosed iz enega od prejšnjih "refjudžis velkom" paketov ?