Sony Xperia T

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
meni je pa HTC sensation papal baterijo kot za šalo ... je pa res, da je že skoraj dve leti stara. pol pa sem kupil eno kitajsko, z malo večjo kapaciteto, par ciklov napolnil in zdaj polnim šele tretji dan pri skoraj enaki uporabi. prej se mi je spraznil že okrog 8ih zvečer ... tak da baterije so tudi različne in možen razlog ...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Ne vem a ima kaj android pri tem( ne bi smel imeti) ampak to sem opazil pri zadnjih treh galaxy s s2 s3. Pa ne me vlečt za besedo 20%, po občutku se kar pozna.
smile-1.gif

Nima, prej sem imel symbiane in se je po par ciklih polnjenja tudi občutno poznalo da zdrži dlje.....
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
Po enem polnenju/praznenju mi je T zdržala cca 20 ur, s tem da sem v tem času opravil instalacijo, nastavitve, testiral itd, zaslon pa je bil na avtomatiki. Komunikacije so bile ves čas vklopljene, brez kakršnegakoli posebej določenega varčevanja. Vmes sem med drugim potegnil tudi za slaba 2GB zemljevidov prek WiFija.

Kateri FW pa imaš? Na XDA jih je nekaj potožilo, da jim na .223 precej bolj kuri baterijo kot na .195 / .197.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Eno vprašanje o temle telefončku...

punci javlja da je na voljo nova sistemska posodobitev 7.0.A.3.223.

Ko pa grem na sonijevo stran pa piše...
Latest available software: 7.0.A.3.195
Release date: 2012-10-23

V čem je fora?

Kaj sploh posodobi, je že kdo probu, kako sploh posodobiš, prštekaš kabl v komp pa gasa?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
188
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
meni je takoj, ko sem telefon prižgal, dal ven eno posodobitev. sem posodobil, opazil sem samo, da se je galerija spremenila (na boljše) in tudi ikona za galerijo.

tik preden sem ga prodal, je bil na voljo še en update, za katerega pa sem ga moral priklopit na komp, uspešno posodobil, ampak neke razlike pa nisem opazil ...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Pa je treba prej še kej inštalirat, ker k ga prklopm na komp ne mrda? Ker na mojmu samsungu kdaj dela brez vsega k prklopim na komp? Aja še to, a mogoče po nadgradnji software: 7.0.A.3.195 zbriše vse podatke oz. kaj zbriše?
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Zdej sm inštaliru Sony PC Companion 2.1 ampak še zmer neče povezat telefona s kompom. Iz mojga samsunga pa brez blema slike prenesem, brez kergakol vmesnika za prenos?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Da ne odpiram nove teme.
Kakšno je kaj vaše mnenje o Xperii J?
smile-1.gif

Je dober telefon?
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Včeraj dobil OTA update na Xperia mini - 4.0.2.a.0.84
Še kdo?

Si je kdo nadgradil omenjeni telefon na 4.0, ali ste ga pustili kar na 2.3?
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
@rocky9
V zadnjem Monitorju je bil test androidnih telefonov srednjega razreda in je Xperia J dobila njihovo priporočilo. Sam se tudi ogledujem za njo. In mislim, da jo bom vzel.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Hvala za info! So ga že vzeli doma...v ponedeljek se ga gre iskat. Me prav zanima kak telefonček je.
Ampak mislim da za tistega uporabnika bo dovolj dober.
smile-1.gif

Se bom malce igral, ko bom imel čas, pa napisal kako besedo, dve.
smile-1.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Latest available software: 9.1.A.1.490

Release date: 2013-04-10



The latest Android software version from Sony including Jelly Bean, is now available for your Xperia™ smartphone.

There are many new features in this upgrade for your Xperia™ smartphone, some examples are:
•Updated, more intuitive versions of Sony Media apps: WALKMAN, Album and Movies
Lets you view and access all your photos, videos and tunes in one place.
•Increased options for personalisation
A revamped home screen experience for handling widgets, apps and shortcuts… With up to 7 desktop panes, widgets that auto-resize and actionable notifications, you have complete flexibility to create the interface you want / need with a few simple touches!
•Improved app organisation and search
Application tray sorting is that bit breezier – just press and hold on any app – move, add it to your desktop or create a folder within the tray by dropping it on top of another! We’ve also added a new search function within the application tray that makes it easy to locate your local apps.
•Improved camera functionality
More intuitive viewfinder with the addition of auto scene setting, and the option to switch between front and back camera with a single touch.
•Google Now
Combining the power of Google search and user profiling, Google Now helps you accomplish daily tasks more efficiently. Learn more about Google Now.


With a cable from your computer

Connect the device to your computer using a USB cable. Download and install the new software using one of our computer applications.
 

Jeln

Pripravnik
3. mar 2012
52
0
6
Pa si poskusil priklopiti na PC in upadte narediti preko PC Companiona? Sicer pa če hočeš imeti poupdatean android kupiš Nexusa.