sončna elektrarna

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Gremo se točno to, kar se gremo že leta. Delamo z zamikom tist kar se je v tujini že izkazalo za fail.
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Gremo se točno to, kar se gremo že leta. Delamo z zamikom tist kar se je v tujini že izkazalo za fail.
Ti si resno obremenjen s temi SE - si že kot znani admin pri cepljenju in zdravljenju Covida. :oops1:
Fail je sigurno pol proizvodnje vezat na obnovljive vire (SE in VE) brez resnega back upa.
Dokler pa se pogovarjamo (ja pogovarjamo in še nič ne delamo), da bi enkrat v prihodnosti (ko bo predvidoma znano tudi kako skladiščiti viške) šli mogoče do 20, 30% ob sočasni obnovi - zamenjavi back up proizvodnje, smo pa še zelo na varni strani.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Ti si resno obremenjen s temi SE - si že kot znani admin pri cepljenju in zdravljenju Covida. :oops1:
Fail je sigurno pol proizvodnje vezat na obnovljive vire (SE in VE) brez resnega back upa.
Dokler pa se pogovarjamo (ja pogovarjamo in še nič ne delamo), da bi enkrat v prihodnosti (ko bo predvidoma znano tudi kako skladiščiti viške) šli mogoče do 20, 30% ob sočasni obnovi - zamenjavi back up proizvodnje, smo pa še zelo na varni strani.
U mater a je že tok hudo? Sej še nobenga linka nisem nalimal... :valjamse:
Z ostalim se pa strinjam oziroma delim to mnenje.
 
  • Ljubezen
Reactions: Samo Izoliranc

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.348
3.440
113
U mater a je že tok hudo? Sej še nobenga linka nisem nalimal... :valjamse:
Z ostalim se pa strinjam oziroma delim to mnenje.
Pa obvezno v angleščini z spletnih strani z sumljivim poreklom.

Kaj Andy je še živ??
Že dalgo nisem bil na Korona forumu, kjer se 3 anticepilci med seboj drkajo.
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
damirj
najbrž je... meni se pač ne da, ne kupim več...

je pa res, da kdor pa kaj naokoli pride in vpraša kaj imam, s čim sem in čim nisem zadovoljna, pa tudi povem. se mi zdi, da nobeden še ni bisola kupil potem. pa da bo jasno o čem govorim...
tole sem naročila in plačala (desno spodaj - allblack panel):

v renici izgleda takole:

tudi tu v tej temi je eden naročil podobno in imel tako šekasto, samo je rekel, da ga ne moti. na 2 straneh so tudi meni obrazložili, da me bo sčasoma nehalo motiti.

tako, zdaj pa prepuščan vam, kot sem tudi tistim, ki so v živo pogledali, da sami pri sebi se odločite ali bisol da ali ne. če ne moti, klinc zakaj pa ne. malo več stanejo, so premija... all-black pa še več - Elegance outside temu rečejo, če se prav spomnim z jumbo plakatov.

kako pa delajo - je pa mahanje s k* po koprivah. nimaš kaj primerjati in spet lahko razlagajo, kako je vse super fajn in boljš ne more biti, ker oni ob nadvse skrbnem in pozornem proizvajanju ter sledenju strogim ukrepom za nadzor kakovosti zagotavljajo...
Če te kaj tolaži, ali pa razjezi dodatno, ne vem, moji so taki - danes gredo gor, firma Eurener MPEV 375W all black.

Meni je pa čisto vseeno, ker vidijo jih samo iz zgornih nadstropij sosednjega bloka. ;)
1665659554435.png
1665659554454.png
1665659554472.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.383
5.415
113
še vseeno bolje. jaz imam še "allblack" robove - črte, pa po sredi, pa nasploh so odtenki med seboj res distinktno ločijo... če bi me slučajno neslo od minimalizma k okrancljanosti, imam kar nekaj prednosti pred teboj.

naj ti dobro dela!
 
  • Ljubezen
Reactions: Samo Izoliranc

first1

Fizikalc
19. mar 2018
288
132
43
Ni prvič ne, android aplikacija večino časa prijava ne dela, sprobano na vsaj 5ih telefonih, no hec je da dela, ampak vztrajen moraš bit po 5-17 neuspelih poizkusih vedno prideš not, to še nikjer nisem videl...

Fajn da imajo 2FA z smsom, ampak gre za gledanje porabe štroma in če bi dal možnost izklopa 2FA ne bi blo nič narobe. Pa da ne bom samo negativen ... super je da sploh imamo vpogled v te podatke, 15 min intervale porabe/moči, če bi videl v realnem času bi bilo že kičasto.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.383
5.415
113
Lahko, ce bos nastavil urnik na peci, da segreje vodo takrat ko imas pac najmocnejse sonce. In bo najprej segrelo tisto vodo, potem pa ostanek v omrezje.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
Imam tako nastavljenoa, ampak pozimi, ko odtaljuje zunanji del, vzame menda tudi sanitarno vodo, vsaj zdi se mi. Neposreceno, najraje bi dodal posebej eno STC za vodo. Ce imas veliko neizolirano hiso, ni veliko rezerv.