Soferji placujejo nerazvitost.

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Hehe.
Kaj če bi ti začel žret le še tisto sranje/hrano iz Kitajske. Rešeno, kmetje pocrkajo, šleperji bodo imeli prosto pot.
Dodatna prednost je nobenega smradu po gnoju.

PS: kakšne človek bere tukaj.

Naši kmetje že davno drugim prodajajo ne pa nam. Da sem malo skeptičen, da kaj našega jst požerem.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Strokovnjaki ze dalj casa napovedujejo splosni kolaps na slo cestah. Zadnje dejanje - gasenje pozara to samo potrjuje. Ker imajo obcani polhen k. tovornjakov in se sivilija boji ponovnih sprehajanj po prehodih za pesce v visku sezone je tovornjakom prepovedala voznjo cez mejne prehode kjer je nerazvitost drzave najbolj ocitna. Hrvaska ima ceste speljane do Secovelj in Jelsan ,na drugi strani Italija do Skofij ,Sezane...umes se najde Slovenija ki nima nic in zato koncno prepoveduje 40 toncem voznjo po kozjih stezah. Kdo bo sedaj kril stroske prevoznikom ko bo iz Reskega pristanisca moral narediti krog okoli sveta ?

Zakaj kdo bo kril? Kaj nimamo pravice to narediti? Osebno mi gredo te krizarke totalno na k**ac, ko se svercajo po regionalkah. Ce smo res samo vmesni prostor oz. tranzit jih je treba vrzt na vlak in naj tako prepotujejo ta vakum. Ce jim je AC predraga. Ni druge.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Haha ti si pa samipion !!!
Na Slovenske vlake si mislil ? In to na drugi tir a ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako na hitro ksz odgovori nekaterim:
- 0,2 je akcija Velova in njegove bivše agencije - ministrstvo temu ni naklonjeno (ne spomnim se katero ampak mislim da notranje)
- tisti ki piše o produktu, ki ga nimamo in "kupcih", ki jih imamo - zakaj pa se ne valijo čez Avstrijo - eko takse, visoke cestnine,... Slovenija pa naj drek žre!
- z zajebavanjem kamionarjev so začeli Hrvati v Prekmurju in so zadnji, ki se imajo kaj pizdakat!
- dejansko me en drek briga če se mora roba dostavljena v Reko, v Italijo peljat čez Zagreb in Ljubljano!

In nenazadnje: kamioni imajo omejitev na AC 90 - vozim z avtodomom točno 100 po GPS in jih komaj lovim, pa to nima veze, naj se lepo kot do Benetk vozijo v gosjem po desni špuri, z možnostjo prehitevanja kjer so trije pasovi (Vrhnika, Unec, Sl. Konjice,...)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi jaz sem to pomislil :p, ampak kar drži 95-98 konstantno velika večina. ;)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Ampak res, da gre kamionar 95 po mojem števcu je že praznik. Kje jih vi najdete 100 po GPS bi rad zvedel.

Pustimo tiste odprte, ki so na yt s poštenimi 100+
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Težave s pisnim razumevanjem? vozim z avtodomom točno 100 po GPS in jih komaj lovim, pa to nima veze,
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Haha ti si pa samipion !!!
Na Slovenske vlake si mislil ? In to na drugi tir a ne.

Hahaha, sampion ali ne, to bi resilo marsikaj. Kot drugo, ce samo trolas, povej tako. Seveda so nase zeleznice nesposobne to izvesti, samo tako bi moralo biti in takrat bi tudi AC naenkrat postale ok opcija za te parazite kamionarske. Bo zdaj slo v mozgane?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.126
2.471
113
Si mogoče pomislil, da si ti grožnja v prometu? Kaj, če bi se ponoči vozil, če se že moraš?

Da, jaz sem grožnja v prometu. Jutri zjutraj kupim helikopter in bom spravljal pridelke iz njive z njim. Ponoči s traktorjem žal ne morem ker me zavezuje uredba o hrupu ponoči... ampak kaj bi ti to vedel, saj lahko s helikopterjem rešimo. Še zmeraj mi ni jasno, kako to, da se sam nisem spomnil, da bi lahko delal ponoči... Kje tebe skrivajo, da te nihče ne ukrade ob takem intelektu?
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Hahaha, sampion ali ne, to bi resilo marsikaj. Kot drugo, ce samo trolas, povej tako. Seveda so nase zeleznice nesposobne to izvesti, samo tako bi moralo biti in takrat bi tudi AC naenkrat postale ok opcija za te parazite kamionarske. Bo zdaj slo v mozgane?
In spet ponavljas da bi kamione dal na vlake ki jih slovenija nima. In spet govoris o uporabi avtocest ki jih slovenija nima....bi bil popolnoma ustrezen svetovalec slovenski vladi in ministrici siviliji.
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.127
867
113
Pa dobro, kaj ti ne razumes pri 'tako bi moralo biti' in 'seveda so nase zeleznice nesposobne to izvesti '? Ter se zavedas cesa ti nimas?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
- 0,2 je akcija Velova in njegove bivše agencije - ministrstvo temu ni naklonjeno (ne spomnim se katero ampak mislim da notranje)
-0,2 je Akcija Velova in Bratuškove, ki vodi infrastrukturno ministrstvo. (o katerem teče ta tema)
In po vsem tem, kar se je kasneje zgodilo bi prej rekel da se predloga ni izmislil Velov, ampak da so le našli človeka na primerno uglednem položaju, da tak predlog poda.
No sedaj se po fjasku z Velovom, porazu AB na volitvah in negativnem odzivu v javnosti, se vsi delajo "nismo mi odavde" , ampak predlog ni umaknjen, ga bodo pač skušali v zakon spravit bolj potiho. Koneckoncev če bi sprejet bo to prineslo miljonske prihranke zavarovalnicam in tudi dobro polnilo proračun. Mi bomo pa plačevali.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zanc mi je prjatu šofer razlagal.
kamion ima blokado na 90. omejitev prav je 80. komanda šefa je 90.
plačal kazen.
sedaj vozi 85. pravi, da če mora kamion pred sabo prehitet ima še tistih 5 fore, da pri vožnji 90 in glavni vlogi izrabljenosti gum, starosti in moči tovornjaka v kombinaciji s klancem..je pa prehitevanje muka in ga ne mara.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Pa da malo opravicim Jadota, prejsnji teden mi je slepar sledil 120kmh na relaciji Trojane - Blagovica po klancu dol. Tempomat sem imel na 130 se pravi okoli 120kmh realno. Spustil je pred izhodom Blagovica. Madzarske tablice :)
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
113, mu bodo pregledali tahograf and stuff. So kar lepe kazni za manipulacijo.