Sneg 2017/2018

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Mater, naslovnice na 24kur pa vrhunske. Največ snega v zadnjih petih letih, zima pokazala zobe....jao. Mal snega pade pozimi pod Alpami, pa je cela panika, k bi meter snega padlo sred poletja. AC zabita do amena, stranske ceste čez Dolenjsko Ljubljanjske hribe pa normalno prevozne in vzorno očiščene, pa ga je gori na Lipoglavu ruknilo konkretno več snega, kot v dolini. Pol se pa spustiš v Grosuplje pa kaos, ker vse rine z AC dol in potem čez par kilometrov čaka, da bo šlo nazaj, zakaj ne nadaljujejo po stranskih cestah je meni velika uganka.... na enem koncu šleper počez, tega bi pa še jest dal na suho jebat, na drugi strani trije šleperji, ki so elegantno obvozil izločanje in potem seveda frajerji zabil rondo in čakali da bodo šli nazaj na AC ja hudiča, a se ni dal lepo počakat na zapori, policajev nikjer občinskih redarčkov še manj....No in obstalo je praktično vse.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Pr nas na Gorenjskem je bilo vse tip-top. Ceste splužene ter posipane tako v petek čez dan, kot petek ponoči ter soboto.
cheer.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Čestitke Nigradu, Snagi, CPP, DARSu, delavcem v javnih delih, študentom prostovoljcem,... ker so nas rešili snežnega kaosa v Mariboru. Danes vse ceste in ulice praktično v nulo!
evil.gif
Daj to napiš jutri zjutraj!
grin1.gif

Sem pozabil "jutri" pohvalit ampak čestitke so vseeno veljale - k sreči za njih snega 0 - zero - nada.
evil.gif


Zato pa je sneg spet presenetil upravljalca pohorskega smučišča - nije žvaka za seljaka, ali po slovensko, dajte upravljat smučišča nekomu ki smuča, ne pa golfistu in hokejistu!
bonk.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Proge so bile teptane, ni pa delal Pisker, ker je v petek nekaj crknilo, pa gondola ni delala, ker je padal južni sneg in je avtomatiko ven metalo (kar dela vedno v takem primeru, ampak je pač treba prit ob 5h na šiht pa to pripravit!),...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tam za Kumom nekje ... od tam prihajajo dež pa davki in take bedarije
crazy1.gif
.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

smile-1.gif
, taka čudna ... pol je že manjka.

Kwa kwa, lahko morda rečeš, da nisem že dva tedna vnaprej prav prišlogal?
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jaz sem kakšno leto živel v Litiji, drugače pa tam okoli Domžal.

Ha! , Car, sem pozabil vprašat. So litjanke dobre mrhe?
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič jih preveč ne jemljem, je precej fino plačana za svetovanje
smirk-1.gif
.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Jutr zjutraj bo spet kakih 10 cm snega. madona sej ne bom mogu kilometer do šihta. najbolj da plavga al pa dopust vzamem. Mater kake klatijo po tem POP TV. Z 10 cm snega delajo celo dramo. sej je zima hebemti.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kakor koli že, zadnjih 20 minut pri nas sneg pada. Strehe so že bele.