Sneg 2017/2018

I

Izbrisan uporabnik #488

šajba tu
smile-1.gif
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Železniki 15-20cm (se hitro poseda). Pa mogoče jutri še 10cm. Sneg pa smotan kot hudič, za plužit in za vozit.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Evo, mu mater, sem že v malori pod Kimovcem
crazy1.gif
. Šit !
Lepo, sva bila skupaj. Okoli enih sem obrnil ene 6 vozil, da sem se potek rikverc umaknil proti vacam.
Pa ni bilo pod kimovcem. Je bilo nekje od od odcepa jesenje naprej. Ne, vem kje. Potem sem se preko Vac skoraj v celega prebil skoz (z verigami). Poooldne pa potem proti gorenjski brez problema. Tudi preko omejitev je slo z lahkoti ce le ni bilo kaksnih sanjacev spredaj. Avto je zaenkrat se cel, proti polnoci pa moram priti se nazaj domov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Aja, ob 12 ko sem sel od doma smo bili ze brez elektrike. Popoldne je potem elektrika sicer prisla.
Pod Kimovcem je bil prvi kamion v koloni Omahen transport in je cakal da bodo spluzili klanec. Glede na to koliko je bilo zaradi tistega 100m klanca ujetih za njim, bi v 10 minutah z golimi rokami skidal tisti klanec.
Ampak ... Jaz sem nekatere komaj oreprical da so avto nekaj 10m rikverc zapekjali. Vsi bi v avtu sedeli n cakali da bi docakali cvetoce cesnje.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Evo, mu mater, sem že v malori pod Kimovcem
crazy1.gif
. Šit !
Lepo, sva bila skupaj. Okoli enih sem obrnil ene 6 vozil, da sem se potek rikverc umaknil proti vacam.
Pa ni bilo pod kimovcem. Je bilo nekje od od odcepa jesenje naprej. Ne, vem kje. Potem sem se preko Vac skoraj v celega prebil skoz (z verigami). Poooldne pa potem proti gorenjski brez problema. Tudi preko omejitev je slo z lahkoti ce le ni bilo kaksnih sanjacev spredaj. Avto je zaenkrat se cel, proti polnoci pa moram priti se nazaj domov.
Kakšna pa je razlika med "od odcepa jesenje naprej" in da "ni pod kimovcem"?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tam ko je odcep za Jesenje oz. par metrov naprej proti Hotiču sta počila tovornjak in nek osebni avto. Tovornjak od nekega lokalca ki dela dol na separaciji. To je bilo okoli 11 in so rešilci pucali
crazy1.gif
, (dva rešilca ?) - pa ni bilo sicer videti kaj več kot zmečkan pleh.
Sam klanec je bil problem, so policaji spuščali izmenično.

V glavnem, sedaj sem doma in uživam v pomladi. Od zasavja dol k nam ga je vrglo toliko, da ne veš ali bi rekel da je ali da ni
stupid-1.gif


Pa srečno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Omahnov sleper je zagotovo pol ure cakal pod klancem prvi v koloni, da mu spucajo klanec. Kaj je bilo potem poi eni uri popoldan ne vem, ker sem se odlocil plezat proti Vacam in preko Moravc proti gorenjski.
Jaz sem po pol eni uri popoldan sel pes skoraj do odcepa Jesenje pa nisem videl nesrece.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.463
113
Pri nas je ravno ene 2 cm na travi, dvorišče in ceste pa zgolj mokre. Sem kar malo razočaran, računal sem na vsaj malo pluženja po dvorišču in kakšno obračanje z ročno
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Tale sneg je čist krneki, res full preveč južn. Avto kr noče in noče lepo na počez, ko ga pa ornk vržeš gre pa kr nekam v PM
bonk.gif


@car: lol

Jp, res je. Sem se ustavil pa šel gledat na avto kaj zaeno čudi od gum je gor, tuintam je bil filing kot na letnih. Je bilo pa dogajanja, na ene 3 km ceste je bil en BMW v grabu, en focus potločen, ena corsa in še nek majhen jajček sta se mal potrkala, pa kup s ejih je zatikalo. Je blo pa fajn gledat voznike kombijev, trmasti pobje, na koncu jih je kar nekaj šlo rikverc v klanec.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Lepo nam je ze spet nekajkrat vzelo strom. Jutri (upss danes) bom spet na inverter kuril pec. Tako kot vceraj....
 
Nazadnje urejeno: