Smešne seksualne prigode

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Opišite vaše najbolj smešne seksualne prigode.

Predlagam sticky, če bo dovolj interesa.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zgleda noben ne sexa.
evil.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
sticky no go...zakaj bi pa to z vami delila naprimer? mislim da je to nekej kar dva obdržita zase, če se mata rada in če se imata lepo...aneeee...če se hočta pa prcat po forumih pol pa še slikce gor objavta
stupid-1.gif



majč
 

bounty

Pripravnik
3. sep 2007
44
0
6
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
če se hočta pa prcat po forumih pol pa še slikce gor objavta
stupid-1.gif

Hmmm, a nismo rekl,da lahko na bivsemu forumu že posnamemo limonado po scenariju dveh uporabnikov...
evil.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Osebne stvari so že, ampak nihče ne zahteva nobenih imen in priimkov ali kaj podobnega. Glede na to, da so te stvari glavna tema gostilniških pogovorov, ne vem, zakaj tukaj ne bi uspela.

Sticky zato, ker se mi zdi, da je kar nekaj tem v tem oddelku napisanih v stilu "zgodilo se mi je to in to", nekaj izmed teh je pa kar smešnih.

Pa nekako se mi zdi, da dokler so mX, Batate, Elvir ipd. na forumu, ima takšna tema potencial za hit. Če se pa motim, pa nič hudega, bo pač tema potonila v pozabo. Zgražanje sploh ni potrebno.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ne vem, kaj je to "smešna seksualna prigoda"?
confused-1.gif

Kar je enemu smešno, je lahko drugemu pogreb. Če že ne dejansko, pa vsaj, kar se samozavesti tiče.
No, da bomo on-topic, bom otvoril temo in povedal naslednje:
Bil sem na nudistični plaži, 1x v življenju. Itak sem čez 15 minut samo še na trebuhu ležal, ker domišljija dela svoje, bab je blo pa na pretek tam okoli, vsakovrstnih. Ena gospa srednjih let se je matrala s postavljanjem šotora (ni bila slaba, btw), ni ji šlo in, ker sem bil v bližini, mi je pomigala, če ji grem pomagat. Ker sem uslužen gospod, se nisem dal prositi, toda med približevanjem poziciji sem pomotoma z "ranto"
wink-1.gif
podrl še tisto, kar je sama postavila. Pa niti ni bila preveč huda, ker jo je ranta nenadoma veliko bolj zanimala, kot šotor.
Če skrajšam, šotor sva postavila potem, ko sva ga najprej čist podrla.
cool-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Saj vemo, da ima vsak drugačen smisel za humor, ampak če le enega bralca nasmejiš (pa niti to ni nujno, že sam sebi se lahko, ko osvežiš spomin na te dogodke), je naloga te teme izpolnjena in se zgodbica kvalificira za _smešno seksualno prigodo_. Tako kot tvoja anekdota - prav fino branje. Ni vrag, da se ne bomo skupaj narežali.



Bom še jaz dodal eno svojo:

Z bivšim dekletom (no ja - bolj seksualno prijateljico - šlo je le za nekaj zmenkov in spolnih odnosov) se malce pijana vrneva domov z nekaj pijačk in se odločiva, da greva na sprehod malce opazovat zvezde in to (saj veste, kako je to mega romantično, oz. kako hitro ženske slečejo hlačke v takšnih situacijah
evil.gif
) in začne igrati nanjo. Bil sem poln energije, hotel sem igrati aktivno vlogo, prekinil sem jo in zahteval pravi (vaginalni) seks. Seveda se je strašno branila: "Imam še šibko menstruacijo...". Razmišljam dve sekundi in rečem: "Potem pa pridem danes skozi zadnja vrata na obisk." Tisti tampon je pri priči izpulila ven in ga zabrisala tako daleč, kot Primož Kozmus kladivo, in v sekundi je bila v pasji poziciji, pripravljena na vaginalni seks kot najbolj godna pudljica na dobro obdarjenega dobermana. Sicer se takrat nisem režal, ker sem imel pomembnejše opravilo, ko se pa spomnim na to, me pa vselej začne grabiti smeh. :)



Lahko bi zaključil tudi z naukom: ne diraj lava dok spava. Še nikoli se mi ni zdel bolj primeren. strela jasna, cela basen je že ratala ven.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
zdej sta pa vidva pametna
hysterical-1.gif

dva fukotožca sta se najdla, da pametujeta...
bonk.gif

začnita sexat, pa bosta dojela kaj je smešno;)....

v glavnem, svaa čast za zgodbo...
cheer.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Hecna je bila hitrost, s katero se je nastavila, ko je zaslišala magične besede, medtem ko je pred tem bil ravno 1% možnosti, da se ji bo tisti večer kdo dotaknil mufle. Morda nisem dobro opisal in je bilo v živo veliko bolj hecno, morda imaš pač ti nekoliko drugačen smisel za humor, saj nikjer ne piše, da sem hotel nasmejati ravno tebe. Raje še sam prispevaj kakšno anekdoto.
 
Nazadnje urejeno:

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
no, tale sicer ni, da dol padeš od smeha, pa vseeno...

pred leti se hočeva z enim tipom dat dol na kavču v dnevni, ki pa sem ga očitno nepravilno raztegnila, tako da tiste noge, ki drži iztegnjeni del kavča, nisem dobro zataknila. In ko sva se oba vrgla na kavč, se je kavč kar naenkrat 'udrl', ker je seveda noga popustila pod težo in se zlomila. Najprej vsa šokirana gledava, kaj se je zgodil...nato pa se nama je butast zdel, da zarad tega ne bi nadaljevala začetega, tko da sva se samo prestavila na posteljo
evil.gif

večji problem je bil pa v tem, kako to razložit starcem-itak da nisem mogla rečt, da je polomljen kavč posledica seksualnih peripetij...tko da sem nekako zmutila,da sem se mogoče malce preveč vrgla gor in se je kar polomil...
smile-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Zakaj pa ne?
confused-1.gif
To se nanaša na Ðeksonovo prigodo: baba je rajš tampon vn vrgla pa s tardečo posvetila, kot, da bi ga fasala v kakico.
Nekak tako si jaz razlagam njeno reakcijo.