Slovenske ženske rabijo "zunanje izvajalce"

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Kakšen, a da ne mara tipov brez službe ki živijo pri mami. Pa to je minimalni pogoj pri teh letih.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Mah.... ko je bila v letih za dobit orenk tipa, je pa pa kaka klošarje pedenala.

Zdaj, ko je p*zda z reproduktivnega stališča (resna zveza, družina, itd itd) že skoraj fertig, pa hoče akrapoviča.

Baba je vredna dokler je plodna.... mongoloidne froce pa noben noče.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Fantje tako je, ko je bila mlada in lepa je iskala fante za uživanje danes ko jo noben ne pogleda bi pa moža- bogatega in resnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Ja mogoče, hoče pametnega, lepega, bogatega ..... v tej temi vsi že na prvi točki padete.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Kakšen, a da ne mara tipov brez službe ki živijo pri mami. Pa to je minimalni pogoj pri teh letih.

Hmm... Moja prva misel. Jaz skrbim samo za tiste otroke, ki sem jih jaz rodila, od dedca pa pričakujem, da bo enakovreden partner. Saj menda gre v obratno smer tudi. Menda tudi dedci pričakujete kaj od ženske drugega, razen da vas zažira, finančno in mentalno?!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Mah.... ko je bila v letih za dobit orenk tipa, je pa pa kaka klošarje pedenala.

Zdaj, ko je p*zda z reproduktivnega stališča (resna zveza, družina, itd itd) že skoraj fertig, pa hoče akrapoviča.

Baba je vredna dokler je plodna.... mongoloidne froce pa noben noče.
Povprečna starost neveste v Sloveniji ob sklenitvi prve zakonske zveze je 30.1 let (https://www.stat.si/StatWeb/Field/Index/17/78). Torej so najboljša leta za imeti otroke že za njo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Hmm... Moja prva misel. Jaz skrbim samo za tiste otroke, ki sem jih jaz rodila, od dedca pa pričakujem, da bo enakovreden partner. Saj menda gre v obratno smer tudi. Menda tudi dedci pričakujete kaj od ženske drugega, razen da vas zažira, finančno in mentalno?!

LOL.... single mothers, tole pa.... sploh nimam energije za pisat.... zdaj, ko so še že rojeni froci omenjeni.....

 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
LOL.... single mothers, tole pa.... sploh nimam energije za pisat.... zdaj, ko so še že rojeni froci omenjeni.....

Ni nujno, da so otroci ze rojeni, gre za to, da partner pač ne more biti eden izmed njih. Konec koncev lahko so tudi že rojeni, pa je tak infantilnez njihov foter. Za ploditi res ni treba biti perla... Ušla ti je poanta, da pač v odraslem svetu partner ne more biti nekdo, ki še sam za sebe ne more/zna poskrbeti. V normalnem odnosu. Vsaj po moje, no, da se ne bo treba počutiti neki ogroženega pa defenzivnega spet...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
LoL..pa kao taka svetovljanka... Špagete pa Uncle Bens omako zna že prvošolček pogret... .
. Ko je oktobra lani praznovala štirideseti rojstni dan, si je želela, da bi šla okrogla obletnica mimo. Toda mladostni prijatelji, ki živijo po vsej Evropi, so jo presenetili in ji prišli voščit. »Kuhanje špagetov s paradižnikovo omako za petindvajset ljudi je bil precejšen podvig,« se smeji
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
C/P prvotnega maila odpiralca topica
"Sem jaz to prav zastopil? Jes to Mojca Mavec za Travel Channel in oddajo Super vožnje z motorjem res izjavila, da so Slovenski moški grdi??? Da "Slavic DNA" do njih ni bil prijazen?"

Zakaj bi komurkoli stopila na žulj?
V bistvu se je self-ownala, vsaj če sodim po njenem videzu. Sicer sam NE trdim tega, obratno, jaz menim da so "slavic" ženske lepe, ampak če sodim po njej, bi lahko njeno izjavo uporabil tudi za ženske v Sloveniji (pa ne, beri začetek tega stavka).

Pa brez zamere.

p.s. kot sem že enkrat omenil, Mojca NI grda, je pa zgolj povprečna ...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Še enkrat preberi moj post. Nisem pisal o MM ampak o deklici, ki jo je jtfc objavil na prejšnji strani pa so jo alteraši mal "raztrgal".