Slovenske ženske rabijo "zunanje izvajalce"

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Ma boh al pa alah nej ji ga požegna.
Že 15 let nazaj si se mogu za lastno rit držat, da si meu vsaj neki urok, k si po gipsovi plezu, edin atribut ji je bil, da je pomembna medijska zvezda. Pa že takrat ji je verjetn kilometrzajlo strgal, da si ni prevoženih vidl.
Dejte no, če ji paše pa nej se drgne kjer če, na koncu jo bo tko kot uno angležinjo domov gonil, k jo tud tm pes nau hotu poscat.
Pol bo pa spet jok in stok
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
glodate pet let staro kost. dober tek.

Tole si pa tako spisala, kot da bi gospa vmes spremenila mnenje pa dvomim, da ga je in v tem primeru nima veze ali je kost stara 5 let ali pa je od včeraj.

V kolikor je v vmesnem času podala javnosti kakšno drugo izjavo s katero je popravila oz. posodobila prejšnjo se pa posipam s pepelom.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Tudi Mojca ni ravno nek višek tehnike. So tudi njo slovenski geni malo "prikrajšali".
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Mojca ima pravico izrazit svoje mnenje. A hkrati velja tudi, da če bi sodili po njej, tudi slovenske (al pa slovanic) dekline ne bi dobile visoke "bonitetne" ocene. Pa daleč od tega, da bi bila ona grda. Ni pa nikakor niti blizu "state of the art". Povprečna pač. Ampak, kot že omenjeno, ima vso pravico do svojega mnenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mamca

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Mojca je tipicna Slovenka, njeni geni verjetno priseljeni iz Vzhoda izza Karpatov ali pa kaksnih anglosaksonov, ki so se pasli tod okoli, RIĐA kosa in bela zelo tanka koza s pegicami, v glavnem klovn.
To je tip, ki mi je najmanj vsec za pogledat, takoj za blondinkami.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Tole si pa tako spisala, kot da bi gospa vmes spremenila mnenje pa dvomim, da ga je in v tem primeru nima veze ali je kost stara 5 let ali pa je od včeraj.

V kolikor je v vmesnem času podala javnosti kakšno drugo izjavo s katero je popravila oz. posodobila prejšnjo se pa posipam s pepelom.

Se še spomnim, ko je bila ta oddaja predvajana in so tudi nekateri skočili v luft. Mislim celo, da se je v nekem časopisu ali reviji opravičila, da ni mislila tako. Sicer mi je pa precej vseeno, mene itak spominja na tistega lenivca iz ledene dobe.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
zato ker dol lajk je tak negativen in ne spada v sodobni svet politične korekrnosti
Kakorkoli, Mojca je sicer čisto OK deklina s svojim mnenjem. Najbolj komično je to, da ženske po zunanjosti diskreditira cvet Alter inteligence in lepote. Kar je sicer zelo zgovorno samo po sebi.
Edino,kar ji zamerim, je njeno plagiatorstvo (kot od Vide Žabot), pa vendarle je to najbrž samo produkt gonje uspešništva po #evangeliju# kapitalizma, večinoma sprejeti perspektivi sveta. :cool:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
mene itak spominja na tistega lenivca iz ledene dobe.

LooooL

23d1f4b28b33fe5d565d950ba3717320.jpg


Si me pa spomnil s tem še na uni dve legendi od lenivcev iz Zootopie :aplauz:

"Hey Flash...." :cheer:

tenor.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj na Alterju ne obstaja dislike?
Verjetno zato, ker je Kameleon moderator :p

Zaradi hinavščine.
Danes je moderno biti hinavec na vseh področjih, lajkati vsepovsod, kamorkoli prideš nekaj fotografirati in v istem trenutku objavljati - da ja vsi vidijo, kako uglajeno socialen človek si ... ni pa dovoljeno postaviti kritike ! :confused: To pa ni več "uglajeno", kulturno ... lahko komu vzbudiš negativna čustva itd, čeprav vsi vemo, od pradavnine dalje, da je izključno in samo kritika tista, ki je konstruktivna.

Včasih je preprosto treba tudi koga v jajca brcnit, da bo zastopil. Pa kulturna in politična ustreznost gor ali dol. :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Edino,kar ji zamerim, je njeno plagiatorstvo (kot od Vide Žabot), pa vendarle je to najbrž samo ...
Zakaj relativizirat in opravičevat?
Ona živi od avtorstva svojih del, torej je gnoj. Enako kot Kobal.
Naj gre na RTV za maskerko, pa mi vseeno kaj copy/pasta po svojem računalniku.
Dokler pa živi od avtorstva svojih izdelkov, pa s plagiatorstvom kaže samo da je mentalni gnoj. Enkrat za vselej. Pika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Stari, ne štekaš.
Ko je kradla je bila v težki depresiji - verjetno zaradi "nesposobnosti" domačih descov.
:zavijazocmi::sprasujemse: