Slovenska vojska

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
sem gledal malo clankov o tej novi in o nekih odlikovanjih in sem se zacel sprasevati od kod ta odlikovanja njej in ostalim, a so bili v kakšni vojni, boju, sem kaj zamudil?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.577
9.285
113
Bila je v vietnamu, pa na iraku in afganistanu, pa tudi pozneje na ukrajinsko ruski fronti v okviru nata. Farsa vse skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vsako jutro preveri če se ni ponoči v turn zaletela.

:valjamse: , gledam tja v Boštanj, ja.

So mi pravile tastare, da je pa bilo včasih res zayebano, da je zdaj dosti bolje, ko so zadeve tako lepo osvetljene pa zračna kontrola iz Brnika (al Pasje ravni ali kje že ), pa to.
Ena malo mlajša mi je pa pravila, da gre letet samo še ob sobotah zvečer, po popoldanskem ribanju bajte, tako da je metla lepo namočena in se ne vžge za karsigabodi. Ker - da je že pogorela nekajkrat :D . Pa debelejši štil si je omislila, da več zdrži, če je pa še kaka grča na njem, pa še toliko bolje, ker se tako bolje prime. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.114
489
83
kranj
fantje, vsaj jajca ima, ne pa una dva, ki sta zavrnila vodenje tega našega heca, imenovanega slovenska vojska. matr, sej sem rezervni častnik, ampak, mal se kar sramujem vsega tega sranja. upam, da bo vsaj vredna vsega, kar se bo zdaj začelo zlivati po njej...in upam, da bo drugo leto guspot vlhovni pledsednik barbika dal pozitivno oceno za pripravljenost vojski.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
fantje, vsaj jajca ima, ne pa una dva, ki sta zavrnila vodenje tega našega heca, imenovanega slovenska vojska. matr, sej sem rezervni častnik, ampak, mal se kar sramujem vsega tega sranja. upam, da bo vsaj vredna vsega, kar se bo zdaj začelo zlivati po njej...in upam, da bo drugo leto guspot vlhovni pledsednik barbika dal pozitivno oceno za pripravljenost vojski.

jajca pa možgani, ego in pamet..različne zadeve
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.244
4.741
113
Ženska na čelu kake od naših razpuščenih državnih služb je po mojem mnenju lahko zelo pozitivna sprememba. Nismo pa nič posebnega, če je ženska lahko vodila srednjeveško Anglijo ali milijardno Indijo, bo še toliko lažje nekaj sto naših častnikov in par vojakov.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.346
968
113
Všeč mi je njena pokončna drža, ostali dedci so prav puklasti poleg... :aplauz:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ženska na čelu kake od naših razpuščenih državnih služb je po mojem mnenju lahko zelo pozitivna sprememba. Nismo pa nič posebnega, če je ženska lahko vodila srednjeveško Anglijo ali milijardno Indijo, bo še toliko lažje nekaj sto naših častnikov in par vojakov.
Ne samo to. Ženske vodijo tudi več največjih svetovnih korporacij n.pr.: General Motors, IBM, HP, Yahoo, Pepsi itd, tako da je to nekaj čudnega samo v naši luknji.