Slike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
V lanskem letu se je dosti dogajalo tudi glede vojne in vsega kar spada zraven,
jezen.gif


Slike povedo svoje
cheer.gif


image001.jpg


image002.jpg


image003.jpg


image004.jpg


image005.jpg


Mogoce ima pa vojna tudi drugacno plat!!!!!!!!!!!!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če boš kazal take čustvene slike, noben fant nebo hotel več k vojakom in se bo spet uvedlo obvezno služenje vojaškega roka.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Če boš kazal take čustvene slike, noben fant nebo hotel več k vojakom in se bo spet uvedlo obvezno služenje vojaškega roka.

Kar v bistvu sploh ne bi bilo slabo-bi mamini sinkoti videli, da se postelja ne postelje sama, morali bi pucat stranišča in kopalnice itd...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.300
62
48
Ne vzet osebno, ker bom nesramen.....
evil.gif

Meni fotke povedo naslednje:

1. Ubogi maček, a smo ti sestrelil domek....pa še gospodarja zraven
image001.jpg


2. Naj počiva v miru...
image002.jpg


3. Mater, raje kot da bi tukaj se streljal, bi doma ženo porival...
image003.jpg


4. To, stari. Ani nekaj najlepšega preživet otroštvo ob pravem orožju
image004.jpg


5. Prekleta vojna, še en otrok je umrl in nisem ga mogel rešiti
image005.jpg
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

image005.jpg



Za tole sliko je pa popolnoma enostaven odgovor, zakaj je ni bilo v nobenem večjem mediju. Enkrat je bilo objavljeno v Mladini...

Razlog je v tem, ker bi novinarji hitro izvohali ozadje fotografije. "Zavezniki" so napadli neko vas in pobili na desetine civilistov. Tega froca so potegnili izpod trupel...



Vojna NIMA druge plati. Nič lepega, človeškega in poetičnega ni v njej. Tudi če ti in vsi ostali, ki veselo klikate "forward", mislite drugače.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Če boš kazal take čustvene slike, noben fant nebo hotel več k vojakom in se bo spet uvedlo obvezno služenje vojaškega roka.

Prav maš. To so npr. slike za novačenje:

catherinebell2.jpg


Teta iz JAGa, ki pa je itak po resničnih dogodkih posnet.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
@gregap:
Želiš povedati, da bi morali mediji te vojne poskušati prikazovati svojim gledalcem kot nekaj pozitivnega?
Moja želja je dobiti realno sliko. Čeprav to praktično ni mogoče in tega ne pričakujem.

Citat:

Mislim custvene, na televiziji itak samo kazejo in govorijo, kako vojaki pobijajo nedolzne in posiljujejo.
Ahhh kje....v vojnah se pa ja ne pobija in posiljuje nedolžnih...

Sem prepričan, da se našim očem skrije več negativnih kot pozitivnih dogodkov/posnetkov/slik. V tem primeru je slika izkrivljena v drugo smer kot bi nam ti rad prikazal.

@kajn: Take slike se še kako prodajajo...vendar precej bolj v Ameriki kot pa drugje.

EDIT:typo
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
No vidiš, k tej bi šel pa še jaz k vojakom na obuko.
Al pa bi se šla igrico, da bi bil jaz oficir, ana pa podoficirka. Lahko bi bil jaz polkovnik, ona pa podpolkovnica.
 
Nazadnje urejeno: