Slabost, potenje, bolečina v prsih, brez energije…

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.353
6.545
113
Jaz lahko jem brez vlaknin hrano, meso, zdrave maščobe, jajca, sirne izdelke in ne bo zaprtja.

To je spet nek produkt sodobnega človeka, da potrebuje vlaknine..no..saj jih, če ima crappy prehrano.

PS, tudi meso in mesni izdelki so lahko EKO, ne pomeni eko takoj neko exotiko ala leča, čija, ipd.
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
ammm kaj sta pa počela za novo leto? a sta imela kakšne igrice...uglavnem anale ne preiskušajta več...očitno si jo zapacal...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Jaz lahko jem brez vlaknin hrano, meso, zdrave maščobe, jajca, sirne izdelke in ne bo zaprtja.
Kakor kdo, mene pa samo en dan brez solate in kupa zelenjave tako zapre, da je "veselje" ... Zdaj vidim, da trpotčeve lupine žličko na dan še najbolj pomagajo, če ni dovolj zelenjave tistega dne.
Tisti, ki natepavajo internetne flance, kako da je potreba po vlakninah samo neka trapasta fama, imajo pač tip top prebavo, ki vse požene dalje. Ampak ogromno nas nas ni takih (vsaj polovica).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.353
6.545
113
Pa se ti ni nič stanje izboljšalo, odkar si na keto?

Jaz sem včasih tudi imel relativno slabo prebavo, sicer ne zaprta, je pa dostikrat bilo "preveč meho ali celo tekoče", pa je potem prava prehrana spremenila zadeve v pravo smer. Zdaj se direkt vidi, na prebavi, ko pojem kakšno sranje, je takoj sprememba na slabše
smile-1.gif
 

PerthMint

Zelenc'
27. jan 2014
23
0
1
Zanimivo je to, ker je raznoliko hrano, pije veliko tekocine in da je prislo do tega. Kakor sem rekel prebavo je imela do zadnjega dne normalno, tudi po veckrat na dan. Bom objavil A4 list glede hrane.
 

PerthMint

Zelenc'
27. jan 2014
23
0
1
Pa hvala se enkrat vsem kateri sodelujejo z menoj z odraslimi in pametnimi komentarji, napotki... Z zdravjem se ni za hecat. Zivimo kolikor se da zdravo in ce kdaj ni kaj vredu je pametno takoj ukrepat in ne cakat, da se bi kar vse samo pozdravilo. Prehlad ipd. lahko pozdravis sam, ce se pa zacnejo dogajati cudne stvari gres pa v akcijo. Vedli bi, kaj je saj priblizno, ce ne bi sla recimo na prebavo.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa se ti ni nič stanje izboljšalo, odkar si na keto?
Kako bi človek rekel - mešani občutki
smile-1.gif

Bilo je kar precej dobro, sem pa vmes čisto slučajno fasal zastrupitev s hrano, kar mi je očitno zjebalo hemeroide pa tudi prebavo na splošno (od takrat so šle kile nekaj navzgor, dol pa gredo samo s konkretnim odrekanjem). Brez zelenjave pa vlaknin je pa WC zelo trda zadeva, ne glede na to, kako se počutim. Keto je sicer čisto v redu, v vsakem primeru pa rabim pojest več vlaknin kot prej (te so bile tudi v kruhu, testeninah itd., kar ni keto itd.).
Je pa res, hitro čutim posledice, če se pregrešim.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Mene je tud par mesecev nazaj komplet zaštopalo. Me je bolelo pod žličko za popizdit, glih,da sem hodil. Sem moral it v Izolo na klistir. Potem zvem, da je tudi kolega (tud on Izola) in kaj sva na koncu pogruntala? Da sva jedla čips na prazen želodec. Da faak???
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.353
6.545
113
Če je bolečina pod žličko simptom zaprtja, potem sem v preteklosti jaz tudi to že imel, ampak se je vedno samo uredilo na srečo.

Ampan odkar sem na keto, sploh ni več teh težav, pa tudi manj vode moram pit, edino če pretiravam z zelenjavo, pol rabim litre
wink-1.gif
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Če je bolečina pod žličko simptom zaprtja, potem sem v preteklosti jaz tudi to že imel, ampak se je vedno samo uredilo na srečo.

Ampan odkar sem na keto, sploh ni več teh težav, pa tudi manj vode moram pit, edino če pretiravam z zelenjavo, pol rabim litre
wink-1.gif

Koliko B in M dnevno?