Škoda octavia combi 2013

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Ma ja, itak, prvo leto je ok, če nimaš škode seveda, drugo leto plačaš pa v bistvu še za nazaj .. če greš preračunat se ti ne izplača, sploh če imaš dobrega agenta z dobrimi popusti.
wink-1.gif
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
903
152
43
ksz: danes sklenil zavarovanje in ne pri Porscheju. Ko sešteješ za 2 leti, prideš na isto ceno ali nekaj manjšo s več ugodnostmi.

Odbitna franšizo sem vzel pri AK, 1%, kar znese cca 200 EUR, pri kombinacijah pa je brez odbitka. Pa tudi odkup prve škode je vključen, kar pri Porscheju ni. Res pa da je bil dodaten popust, kateri bo veljal tudi za drugo leto.

Jutri še po tablice, pa po avto. Kaj ve kdo kako dobiti info, kje imajo kakšne kombinacije tablic? Ali je potrebno klicati na vse, ki opravljajo registracijo, pa preveriti zalogo.

Lp,
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.704
14.424
113
Tukaj nekaj ne štima, golf ni na prvem mestu oz. ga niti ni na seznamu
shocked-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.704
14.424
113
Pa predlani pa predpredlani pa predpredpredlani pa predpredpredpredlani...
grin1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.367
382
83
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:
http://www.slovenskiavtoleta.si/sal/novice/32

Ni slabo kaj?

Citat:
Renault captur se ni uvrstil v finale, ker se zastopnik ni strinjal s pravili sodelovanja v finalu, mazda 6 pa zato, ker v finalu lahko sodeluje le en model ene znamke.
13.gif

kaj pa je blo pri renaultu?
mazda6 po številu glasov sodeč pade na 7. mesto (6., če odštejemo capturja), v finale pa jih gre 5
confused-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.990
1.112
113
www.adriamedia.si
Renault je rekel, da se ne strinja s pravili izbora. In so leteli ven.
Pri Mazdi6 gre za to, da se pike prvim 5 podeli v vsakem mediju posebej (iz glasov, ki jih je avto dobil od bralcev/obiskovalcev/poslušalcev vsakega medija). In pri nekaterih medijih sta bili med top5 obe mazdi. V tem primeru je slabše uvrščena mazda (to je bila vsakič šestka) ostala pri tem mediju brez točk.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
octavia je super avto za slo kupca me pa moti k so zaceli nabijat cene v višavo pr škodi
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A je hotel prirejati pravila ali mu je dovolj kuhinje imenovane Slovenski Avto leta in favoriziranja VAG skupine?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.990
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
A je hotel prirejati pravila ali mu je dovolj kuhinje imenovane Slovenski Avto leta in favoriziranja VAG skupine?

Pravila so jasna in javna, njim pa niso bila všeč.

VAG pa zgleda favorizirajo samo bralci/obiskovalci. Pri strokovni žiriji (v kateri je čez prst enih 30 ljudi, če ne več) je Octavia dobila skupaj enako št. točk kot Mazda3 ...

Kuhna? Težko, ker vsak od teh 30+ glasuje po svoje. Jaz sem recimo na 1. mesto postavil C4 Picasso.
Od 6 ljudi, ki so pri nas glasovali (na AM) je Octavia dobila 2 prvi, 2 drugi in 2 tretji mesti. Prva mesta so dobili še recimo Mazda3, C4 Picasso, in 308. Ko pa pike sešteješ, je bila pri nas Škoda za piko pred Mazdo.

S tem da do takrat, ko sem pike seštel, nihče ni za druge v redakciji vedel, kako so glasovali. In vsak je lahko preveril, da sem njegove pike prav vpisal.
Potem se zgodba ponovi še na nivoju redakcij, do takrat, ko povemo v studiu, kako so pike od katere redakcije, nihče (razen tipa, ki dela grafiko na RTV in ima rezervno kopijo, da ne pride do napak pri vpisovanju pik v grafiko) ne ve, kakšne bodo točke pri kateri redakciji. Še na generalki se ne pove pravih točk.

Če v tem sistemu komu uspe kako kuhno speljat, je pa car. Pa da se to ne bi razvedelo.