SiOL znatno niža cene

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kak je z optiko in priklopom? Je res, da ti zrihtajo zadevo zastonj v cca. 3 tednih? Al se bo priklop po 22.10. plačeval?
Katere programe imajo prek kabelske, ker bi vzel 20/20 internet in kabelsko. Ker se nočemo vezat za 24 mesecev, 12 pa se potrpi ob 4 zastonj.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Tudi mene
evil.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
No, siolove ugodnosti. Doma imam paket duo (TV+Telefon). Do sedaj je bilo 22E naročnine + pogovori, sedaj pa je 26€ + pogovori.

Pošljem tole na telekom:
Pozdravljeni!



Naročeni smo na paket DUO (televizija+telefon), sedaj pa me zanima, kakšne so spremembe od 1.9.2008, saj so na računu nove postavke, namesto Naročnin Zakupnina-SiOL TV, Zakupnina-Telefonske storitve-Osnovna in Zakupnina, so sedaj Zakupnina-PRD dostop, Zakupnina-DUO FON TV Osnovni in Zakupnina-Polna TV shema. Kaj smo s tem pridobili, poleg večjega računa?

Za odgovor pa tole:
Spoštovani,

veseli nas, da ste se z vašim vprašanjem obrnili na nas.

Paketu DUO FON TV na razvezanem dostopu se je podražila mesečna naročnina 1€ za polno programsko shemo in 3€ za polno razvezan dostop. Do 1.9.2008 je bila cena DUO FON TV-ja na skupno razvezanem dostopu in polno razvezanem dostopu enaka. Pri vseh ostalih paketih je bil polno razvezan dostop dražji za 3€ v primerjavi z skupno razvezanem dostopu.

Polno razevezani dostop pomeni brez klasične Telekomove telefonije.

Skupno razvezan dostop pomeni, da se obdrži klasično Telekomovo telefonijo.

V primeru dodatnih informacij nam lahko 24 ur na dan pišete na elektronski
naslov info@siol.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

In pridobili smo kaj?

LpTusi
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Mislim da boš izvedel ko prejmeš paket
wink-1.gif

Računaj da bo prejšnji, če bo pa že novi pa boš pač toliko bolj zadovoljen
cool-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jiggler pravi:
Mislim da boš izvedel ko prejmeš paket
wink-1.gif

Računaj da bo prejšnji, če bo pa že novi pa boš pač toliko bolj zadovoljen
cool-1.gif
Nič, držimo pesti.
Čeprav je sploh še vprašanje ali bom vzel, ker imam težave z optičnim kablom. Bom videl, koliko bo monter prilagodljiv, namreč kanalčkov v stanovanju ne bom gledal pod nobenim pogojem.
priden.gif


Še vprašanje: če vzameš laptop in se vežeš za 24 mesecev dobiš modem isto za 1 EUR oz. brezplačno, ali te potem tukaj ocurijo za polno ceno? Saj bom poklical na help linijo, ampak iz prve roke je vseeno bolj zanesljivo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
po mojem boš dobil nov prenosnik, ker po mojih info je starih zmankalo.

kater modem bi pa doplačal? če vzameš prenosnik zgubiš 4mesece brezplačno, če NE vzameš prenosnik imaš 4mesece brezplačno naročnino. vse ostalo mislim, da bi moralo biti enako.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
ni nobenih skritih stroskov, nobenega modema ne rabis doplacevat, vse kar je je da nimas 4 mesece brezplacno. in to je to...sicer pa ce noces met kablov po stanovanju te si tak obsojen na kaj druga :D
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Narobe sem se prej izrazil. Mislil sem na TV box. Za prenosnik se vežeš 24 mesecev. Če hočeš TV box brezplačno isto. Upam, da tega ne seštevajo, tako da bi ven prišlo 48 mesecev.
13.gif


To glede kanalčkov bomo pa še videli. Imam dva dostopa do željenega mesta, problem je, da je prejšnji lastnik bil malo čuden in je potem narobe določil mesto za te škatle
stupid-1.gif
.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
ne ne nic kopicenja aneksov, in box je tudi za za 1 €...pri optiki se ni drobnega tiska...se prevec grebejo se za 1x :D

jaz sem imel se sreco in sem dobil se 4 mesece zastonj :D

edit: saj vem zakaj si v dilemi ker je akcija skoraj prevec ugodna da bi bila resnicna in samo razmisljas kje so te bodo nategnili :D

 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
edit: saj vem zakaj si v dilemi ker je akcija skoraj prevec ugodna da bi bila resnicna in samo razmisljas kje so te bodo nategnili :D
zmaga.gif


Pišuka, kje drugje dobiš 20/20, TV in telefonijo za 18 EUR mesečno
confused-1.gif
.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Tale tema me je spet malo spomnila, da se morm končno prestavit na telekomovo optiko. T2 me ni ravno prepričal (no dokler sem imel v bloku samo njihovo optiko so bili carji
smile-1.gif
).
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Baje da na SIOL-u slabša slika. Snemalnik pa sploh ne dela.

Vse ostalo (predvsem prenosnik) je OK:
smile-1.gif