SiOL znatno niža cene

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Telekom Slovenije je včeraj na terasi svoje stolpnice v Ljubljani predstavil svojo novo ponudbo naročniških paketov pod promocijskim imenom SiOl Vesolje Veselja. Paket SiOL Trio bo po novem, od 25. avgusta dalje, stal 30 EUR na mesec, vključeval pa bo brezplačno klicanje na telefonske številke v celotnem stacionarnem telefonskem omrežju Telekoma Slovenije. Med televizijskimi programi sta novost ameriški Fox Live in Fox Crime iz ponudbe družbe News Coprporation.

vir: monitor.si
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
A bo to ponovno tako, da bodo nove cene veljale le za nove naročnike (vezava), ali bodo avtomatično znižali starim naročnikom?
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Glede na do sedaj prebrano dvomim, da gre za pravo znižanje.

Za IPTV se že nakaj mesecev sušlja o uvedbi paketov. Kar seveda lahko pomeni nižjo izhodiščno ceno trojčka.

No počakajmo do jutri, če se prej kdo ne razpiše...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Odlično, takoj ko do mene napeljejo optiko se prestavim s T2. Njihov nehuman help desk in plačevanje HBO-ja mi že pošteno najeda živce.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
HBO je pac tak program, ki zahteva placevanje dodatne narocnine...tudi pri Telekomu bo tako.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Telekom je itaq tako drag, da posredno že plačujemo naročnino za HBO
grin1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Ja! Po pričakovanjih tresla se je gora rodilo se je NIČ s cenovnega aspekta.

Vključenih je nekaj novih TV kanalov,ki ne sodijo v SPAM segment, kar pa nikakor ni za odmet!!
 

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Notebook za 1€ - razlog: ker ima vse več gospodinjstev potrebo po več kot enem računalniku
priden.gif


TV komunikator (Sagem)* kos 139,90 - če imaš več kot eno televizijo
10.gif

In koliko gospopodinjstev ima samo eno televizijo ???
ne-ne-1.gif


Tako da tisti kalkulator na njihovi strani ni najbolj točen.

LPN
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Dodatnega STB-ja ne rabiš nujno. TV lahko pelješ prek PC.
Če je že potekla tlaka lahko pod novo dobiš naslednjega za 1€...

Večji problem je ker se več kot 2 kanala prek IP sploh ne da naročiti, tudi če linija dopušča. Vsaj videti ni, da se je to z današnjim dnem spremenilo.

 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
men se tole splača in resno razmišljam, če bi ga vzel.
sedaj na t2 telefon+tv = 24€ + optika siol preko soseda 13€ = 37€
če bi imel vse t2 je z 1mbit internetom = 30€, za isti denar sedaj dobim na siolu trio na optiki z netom 20/20 pa za 1€ prenosnik, katerga se pa punca nebi branla, pa staro mamo bi zastonj klical:)
sam 2let vezave me mal bega.

in ko grem vse skupaj še 1x prebrat POZOR:
49 izbranih SiOL TV programov z možnostjo dodajanja izvrstnih programskih paketov po lastni izbiri ( http://www.siol.net/storitve/siol_tv/programska_shema/sioltv.aspx ). - Zraven v paketu je samo 49 programov, vse ostalo so spet paketi ki se doplačujejo. In končna cena z vsemi programi, ki obstajajo na siol tv je 39€. potem sem pa že na 2€ več/mesec, pa spet kak teden brez vsega, da se med seboj zmenjo kdo me bo odklopu pa kdo prklopu, pa 2let vezan na siol.
Pa zgleda, da so skenslal prve 4mesce brezplačno
frown-1.gif
, če bi to še blo, bi še mal razmišljal v tej smeri.

Kaj vi mislte??
 
Nazadnje urejeno:

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
140
4
18
Imel sem podobno razmišljanje kot ti, ampak sem se zaradi vseh "drobnih" tiskov in pogojev SIOLa odločil ostati pri dosedanjemu ponudniku.

Tisto kar na prvi pogled zgleda najceneje, zna biti na koncu najdražje !
10.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Siol koliko vem siol vse dodatno zaračuna! Gledam tule! Celo spremembo IP, izbor telefonske, zamenjavo pokvarjenega daljinca za TV STB, napajalnika, baje tudi UTP kabel in stroški vklopa se plačajo! To vse je pri T-2 brezplačno
wink-1.gif