SiOL znatno niža cene

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
@Stein: druga vrstica v mojem prejšnjem postu ti je ušla?

50 € in več za 1Mb nisem nikjer zanikal. Napisal sem le, da je nesmiseln podatek za primerjavo danes.

Sej veš...kot da se začnemo pogovarjati o cenah mobilnih telefonov in klicev pred n - leti.. in primerjati z današnjo ponudbo SiMobila.

Sicer pa vidim, da se je odprla tema z namenom primerjave ponudnikov. Lahko to debato preselimo tudi tja
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
576
113
Modem se sesuje (oz. se je dokler sem lahko testiral) ko sem hotel gledat fuzbal preko sportala na Siolu. Baje da obstaja rešitev, je pa res nerodna zadeva.
Sicer pa ne želim opevati Amisa, nasprotno, opevam konkurenco nasploh. Sta pa T-2 in Amis na žalost edina prava konkurenta Siolu na bakru. Tuš ima svojih central bolj za vzorec. Poleg tega imam pravico do kritike Siola kot dolgoletni uporabnik njihovega (pre)dragega ADSL-a in pošastno dragega ISDN. Ob vsem tem so me takrat "osrečili" še s 50 jurji priključnine...
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Mi lahko kdo pojasni, kako je s tole Siol videoteko? Včeraj sem si ogledovala Trio ponudbo, pa sem našla seznam filmov. In ugotovila, da jih sploh ni malo, slabi pa tudi niso. No, sploh ne. Marsikateri moj favorit je vmes, pa marsikaj takega, kar imam vsekakor namen gledati. Kako se to uporablja?
Če imam siol tv, imam to opcijo nekje na daljincu, če prav razumem, strošek gre pa verjetno kar na račun?

Tole se mi dejansko zelo dobro sliši ... moram preverit, če že poznam koga, ki uporablja.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Narocis zetone preko vmesnika, ob ogledu se ti ustrezno stevilo zetonov odsteje. Koliko je cena zetona se ne spomnim, je pa napisano na njihovem ceniku. Zaracuna se ti na naslednjem racunu. Film pa "enostavno" izberes v vmesniku. Zdaj imajo se novost, na vsakih 14 dni so trije filmi na ogled brezplacno. Kvaliteta je solidna, slika je lepsa kot na TV programih.
 

Tarja

Pripravnik
5. jun 2008
161
0
16
Ljubljana
Lučka, sem vprašala sestrično, ki ma to opcijo, gre direkt na račun, ja. drugač pa za tale amzs popust nisem vedla, noro!!pa za invalide pa študente tudi. to je pa res pohvalno, mogoče se bodo še druge firme kej od tega naučile. hvala bogu za konkurenco, da potem vsi vedno nekaj novega ponujajo!
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Heh, za AMZS sploh nisem mogla dojeti, ko sem prebrala, da imajo. Mislim, ja, super je, jasno, samo res sem najprej pomislila, če lahko kratica pomeni še kaj drugega od pravega AMZS.

Za videoteko pa hvala, Tarja, bo za preizkusit, kako deluje. Res se mi zdi dobra domislica.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to bi blo res fajn zvedet, ker ravno razmišljam al bi počakal, al bi že kar sedaj nabavil.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Lohk kaj namigneš? Al pa na pm. Mal me pogreva ta siol, ker sedaj so dvignil ceno, to pomeni, da bom plačeval skoraj 70€ na mesec. To pa je zeelo veliko.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Revolucije ne more biti. Upam, da se nakaj uporabnega naredi glede starih STB-jev, ki očitno odhajajo v smeti. Zakaj? Če jih že hočejo ukinit naj jih zamenjajo.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Zakaj le ? Če bodo ovčke spet plačale za nov STB. Pa če to naredijo vsakih 24 mesecev, se tak noben nebo preveč sekiral. Telekom pač z pridom izkorišča to, ker večina ne more iti drugam.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
KSZ

Me prav zanima kje so sedaj te silne ugodnosti!?
crazy1.gif