Siol tv

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
smile-1.gif

Mislil sem na pogodbo operaterja s Sportklubom... Če bo operater pristal na visoko ceno za kanale in jo kompenziral z višjo naročnino za vse naročnike, ali pa bo ponudil Sportklub paket na katerega se lahko naročiš za določen znesek, ali pa bo enako odstranil program iz svoje sheme...

S takim načinom se je že opekel POP s svojim paketom...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Sem slišal, da ste ostali brez sportklub-ov. !?
Pred kratkim so mi iz paketa Mega pobrali en kup aktualnih programov, sedaj so ugasnili še Sportklub 1 in 3, 2 so prestavili... Še malo, pa bo ostalo SLO 1, 2 in 3. Cena pa verjetno malo gor... Leto nazaj sem TV vzel, drugače bi bil danes že na Telemachu... Moram preverit pogoje, pod katerimi lahko prekinem to "plodno" sodelovanje.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
ksz...
Pa vi res mislite da bodo operaterji podaljšali pogodbo z ponudnikom, če le-ta zahteva 3x večjo najemnino kot je bila s prejšnjo pogodbo?
-Če bo zaradi tega podražil, se boš pištolil
-če bo ta paket premaknil med plačljive dodatke se boš pištolil
-če ne želi več obnoviti pogodbe pod novimi pogoji se boš pištolil
Ma folk, eni bi imeli vse zastonj, najnovejše tehnologije, ultra super hitrosti... ? ja od kod pa?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No ne bit preveč pameten... Telesmehova in luzerska T2 oprema je pa vrhunska? Pa Amisova? Dej ne bit pameten, vse je v rangu Medion zadeve v Hoferju.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Meni foter skače po glavi odkar ni več sportkluba, prav da ne more gledat nič več od športa in da naj se pozanimam o možnostih priklopa na drugega operaterja :p
Sem vedel da se nebi smel zavezat za dve leti
cry12bpy.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Ah daj no. Nimaš največ 200€ za poplačilo Box-a, za odvetnika, sodne takse...bi pa imel?

Prijavi se v servisne storitve kjer ti točno piše, koliko te stane predčasna prekinitev pogodbe. Pa dobro premisli, kam boš potem šel, saj T2 preteče pogodba s Sportklubom 15.10 Amisu pa ob novem letu.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Torej Siol še ni rekel zadnje besede sportklubu. Zgleda en drugega čakajo glede tega. Siol čaka ker mu je kot prvemu potekla pogodba in sedaj čaka odzive ostalih ISP-jev.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Meni foter skače po glavi odkar ni več sportkluba, prav da ne more gledat nič več od športa in da naj se pozanimam o možnostih priklopa na drugega operaterja :p
Sem vedel da se nebi smel zavezat za dve leti
cry12bpy.gif

Na servisnih straneh lahko vidiš kolk si dolžan pod zavihkom subvencije. Shemo lahko spreminjajo ker je zapisano v pogojih poslovanja.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Skorej 500€, dobri so ni kej
cry12bpy.gif

Vezava za TV komunikator SiOL Box SUBVEN za 1 EUR 23.07.2013 23.07.2015 22 206.35 €
pogodbena kazen
(10.19 €)
sorazmerni delež
(196.16 €)
Vezava TV komunikator SiOL Box S SUBVENCIJA za 1 EUR 23.07.2013 23.07.2015 22 127.53 €
pogodbena kazen
(10.19 €)
sorazmerni delež
(117.34 €)
Akcija 2 meseca brezplačno TopTrio Mega HD ob vezavi 24M 23.07.2013 23.07.2015 22 126.08 €
pogodbena kazen
(10.19 €)
sorazmerni delež
(115.89 €)
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
ksz...
Pa vi res mislite da bodo operaterji podaljšali pogodbo z ponudnikom, če le-ta zahteva 3x večjo najemnino kot je bila s prejšnjo pogodbo?
-Če bo zaradi tega podražil, se boš pištolil
-če bo ta paket premaknil med plačljive dodatke se boš pištolil
-če ne želi več obnoviti pogodbe pod novimi pogoji se boš pištolil
Ma folk, eni bi imeli vse zastonj, najnovejše tehnologije, ultra super hitrosti... ? ja od kod pa?
Sami so težili za letno pogodbo, medtem ko so vsi ostali podpisali 3 letno... Sedaj so se cene spremenile, njim pa letna pogodba pretekla... Na drugi strani meni enostavno poberejo aktualne programe in jih "preselijo" v drug paket, kar pomeni zame skoraj 20% doplačila (7,5€), to lahko, oni pa ne bi plačali... bRavo...
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Sem nov uporabnik Siola in sem pozitivno presenečen nad kanalom za nogomet. Super zadeva , da lahko spremljaš več tekem naenkrat (v HD) in si sproti izbiraš kaj bi gledal (brezplačno). To, da manjka ena tekma (včeraj bil Real-Juve) me niti ne moti, saj so bili vsi drugi goli omogočeni na vpogled (ko pade gol je omogočen ogled gola in takoj nazaj na tekmo ki jo gledaš). Ravno tu pa imam vprašanje; ali imate tudi drugi pri teh hitrih pogledih slabo sliko (ni ostrine ampak vse bolj kockasto)? Ali je mogoče to kje nastaviti ali je stream iz spleta?
Vaprej hvala za info in lp.

edit: še to; ali je mogoče kako pohitriti vklop Siolboxa? Traja tudi do 1 minute, da se vzpostavi pri vklopu.
 
Nazadnje urejeno:

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Citat:
Uporabnik cerko pravi:

edit: še to; ali je mogoče kako pohitriti vklop Siolboxa? Traja tudi do 1 minute, da se vzpostavi pri vklopu.
to ne, si pa lahko v meniju nastaviš, da se ne ugasne po 4ih urah ampak kasneje, Jaz sem nastavil na 72 ur, pa je vedno prižgan...
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Citat:
Uporabnik cerko pravi:
ali imate tudi drugi pri teh hitrih pogledih slabo sliko (ni ostrine ampak vse bolj kockasto)? Ali je mogoče to kje nastaviti ali je stream iz spleta?

Sicer nisem prepričan, če ti bom pomagal, ampak tudi pri meni med listanjem tekem po defaultu ne prikazuje HD načina ogleda tekem. V HD način preklopim s pritiskom na tipko A - imam še star STB
grims-1.gif


1.png
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Hvala za nasvet, a izgleda da ni to.
Je tako kot si rekel, da dam na HD, nato povečam čez cel zaslon in slika je super. Med tekmo kaže če pade gol na drugi tekmi in takrat, ko preklopi stream, mi sliko vrže na kockasto. Ko odvrti posnetek in vrže nazaj na tekmo, ki jo gledam je slika zopet normalno v HD. Tudi če npr. gledam isto tekmo, kjer pade gol je slika v posnetku zopet kockasta. Na žalost ne poznam nobenega, ki bi lahko potrdil, da ima pri posnetkih enako dobro sliko kot pri prenosu (HD) ali vsaj navadno in ne slabšo kot so npr. slabi posnetki na spletu.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
No, zanimivo, meni pa recimo še ni uspelo *videti* gola z druge tekme, medtem ko gledam prvo tekmo, v bistvu prvič sploh šlišim, da je to mogoče.
A to si moraš kako nastaviti al kako ti to uspe ? sprašujem za stari STB, nimam Boxa ali BoxS.