Sex iz hvaležnosti

I

Izbrisan uporabnik #9334

Je. FURS nima nič od tega. :cheer:
Vprašej Mamco, če je res.
 

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
Nimam pojma o kakšnem umazancu govorite!?Ta gospod je eleganten in vedno skrbi za osebno higijeno!
Vseeno mi ni všeč(privlačen) kot partner...imamo pač vsi svoje ukuse,mar ne?
Tudi za sebe ne mislim da sem lepotica in se tudi ne trudim biti,saj le tedko uporabim kaj od šminke.
 

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
Hvala lepa
Ustvarila sta si nek odnos, ki do zdaj ni vključeval seksa. Kakor ugotavljaš si mu všeč tudi na način, da bi seksal s tabo.
V kolikor boš storila ta korak in bosta seksala, ne da bi se prej z njim pomenila kakšen naj bi to seks bil, mu boš poslala napačen signal in po vsej verjetnosti porušila to kar imata. Kar pa, predvidevam, si ne želiš ne ti in verjetno ne on.

Moj nasvet...če že razmišljaš v tej smeri 'zahvale' najprej potestiraj odziv na verbalni ravni..ko se poheca, mu namigni kaj in pod kakimi pogoji, bi se vseeno lahko zgodilo. In če bosta našla skupno nit za dneve po... se mu lahko zahvališ na tak način ;).

Moje osebno mnenje: Sam se kaj takega nebi šel z nekom, ki me ne privlači. Ker je v igri še prijateljstvo pa tudi pod razno ne.
hvala lepa za tvoj odgovor!
Tudi sama razmišljam podobno.
Kakorkoli,kot sem že povedala,na koncu bova verjetno oba nekaj izgubila-če ne prej,potem takrat ko bo uvidel da sem si našla novega partnerja čeprav njemu stalno govorim da ga ne potrebujem-ker opažam da bi on to rad postal.
Očitno smo moški in ženske le s tržavo samo prijatelji ne da bi se med naju vmešaval spolni nagon.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Hvala lepa

hvala lepa za tvoj odgovor!
Tudi sama razmišljam podobno.
Kakorkoli,kot sem že povedala,na koncu bova verjetno oba nekaj izgubila-če ne prej,potem takrat ko bo uvidel da sem si našla novega partnerja čeprav njemu stalno govorim da ga ne potrebujem-ker opažam da bi on to rad postal.
Očitno smo moški in ženske le s tržavo samo prijatelji ne da bi se med naju vmešaval spolni nagon.
In zakaj mu lažeš, da ne potrebuješ partnerja, če v resnici nočeš NJEGA?
To mu lepo normalno povej in se bo potem on odločil, če še hoče biti prijatelj ali ne. Ne pa, da ga fopaš z lažmi in upaš, da bo spregledal, ko boš dobila partnerja.
A se ti zdi prav, da mu kradeš čas in mu daješ upanje, ki ga goji na podlagi tvojih laži?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

In zakaj mu lažeš, da ne potrebuješ partnerja, če v resnici nočeš NJEGA?
To mu lepo normalno povej in se bo potem on odločil, če še hoče biti prijatelj ali ne. Ne pa, da ga fopaš z lažmi in upaš, da bo spregledal, ko boš dobila partnerja.
A se ti zdi prav, da mu kradeš čas in mu daješ upanje, ki ga goji na podlagi tvojih laži?

Bravo ! :aplauz:

Capl je pa zmagal. Itak. :D
 

Lidija g.

Zelenc'
24. apr 2020
7
1
3
In zakaj mu lažeš, da ne potrebuješ partnerja, če v resnici nočeš NJEGA?
To mu lepo normalno povej in se bo potem on odločil, če še hoče biti prijatelj ali ne. Ne pa, da ga fopaš z lažmi in upaš, da bo spregledal, ko boš dobila partnerja.
A se ti zdi prav, da mu kradeš čas in mu daješ upanje, ki ga goji na podlagi tvojih laži?
Saj ga nisem imela namen zavajati,hotela sem samo da ni bila prijatelja-samo prijatelja...ampak zgleda da je to res težko če ne celo nemogoče ne da bi se vsaj pri enemu pojavila spolna sla.
Nikoli ga nisem osvajala niti mu pošiljala kakšne podobne signale,nikoli!
Tudi on se je na začetku obnašal samo prijateljsko in platonsko...potem pa je vsake toliko sramežljivo namignil da ga zanima tudi nekaj več-ampak nikoli direktno.
Nikoli ga nisem hotela prizadeti,nikoli...in vse je bilo ok. dokler nisem dojela da bo prizadet ko izve da imam partnerja-da mi se ne dopade!
Enostavno mu nisem upala povedati resnico v obraz da ga ne bi prizadela...šele zdaj vidim da bi mu morala to povedati-pa kar bo-bo!
Zdaj bi mu se rada samo odkupila za mojo neiskrenost-ampak...vidim da bi ga s tem še bilj prizadela(najverjetneje)
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
335
220
43
Ma dej že nehi nabijat. Vsak normalen dec, ki se pentlja okrog babe, jo hoče položit. Eni imajo več potrpljenja, tvoj ga ima največ. Če se ti fuka z njim ga prevrn, drgač pa naj bo kot je. Naj ti pomaga, če je tolk glup. kako pa se to pomaganje sploh kaže? Ti daje dnar, hodi v štacuno, sprehaja psa .....?
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Bravo ! :aplauz:

Capl je pa zmagal. Itak. :D
Ni capl :poreden:

Mamca , ne razmišli tulk, ko te bo spet glava bolela, potegni mu ga, pa boš vse probleme rešla.
Še naprej mu boš lahk lagala, da te moški ne zanimajo več, ker pač ne boš fukala, njemu se boš pa mal za usluge revanžirala.
Pa tud vprašanje je, glede da je že tolk star da je v penziji, je še verjetno stare šole ko niso glih navdušenci koščenih riti. Sej res, mala ritka je prav mična, ampak dokler je mlada, na starost je pa prav uboga za zagrabt, tak da tudi te blamaže se boš z ustno umetnostjo elegantno izognila.
Sicer pa naredi kak češ, al odpri usta ene 2x-3x na teden, al pa zamudi še zadnji vlak in se staraj sama.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Madona, ampak kako prekleto naj bo to konstantno ovinkarjenje pri ženskah in pričakovanje, da bomo brali med vrsticami. In katerikoli stavek ima nek drug pomen od izrečenega, vedno neko sublimalno sporočilo in potem nos, ker dec razume tako kot je bilo povedano.

Ugotovila si, kaj je prav in najbolje za oba, pa čeprav je rok zamujen. Povedati je treba takoj in direktno, ne pa nekaj olepševati. Nato pa se bo on lahko končno na podlagi resničnih dejstev sam pri sebi odločil, kaj si želi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Madona, ampak kako prekleto naj bo to konstantno ovinkarjenje pri ženskah in pričakovanje, da bomo brali med vrsticami. In katerikoli stavek ima nek drug pomen od izrečenega, vedno neko sublimalno sporočilo in potem nos, ker dec razume tako kot je bilo povedano.

Ugotovila si, kaj je prav in najbolje za oba, pa čeprav je rok zamujen. Povedati je treba takoj in direktno, ne pa nekaj olepševati. Nato pa se bo on lahko končno na podlagi resničnih dejstev sam pri sebi odločil, kaj si želi.


:D , ... potem se bo pa on odloču, al se mu bo dvignil ali pa ne . :D

Jeah, tako nekako. :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, capl, al muho al kwa si že, - se pravi da si še živ? Te še niso ... :norec: ...

Pozdravljen. :cheer:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.559
2.413
113
Samo doggie v težkih časih....

1588087562971.png