Sex iz hvaležnosti

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.174
113
Daj mu, pa boš izgubila prijatelja, sama se boš slabo počutila.
Iz usmiljenja? A se ti zajebavaš?
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
No gospa Lidija, kje si zdej?
A bomo še kakšno rekli na to perečo temo, ali te je že moj odgovor popolnoma izčrpal?:cheer::sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz še nisem videl mačka, da bi zraven klobase dve leti spal.
Sedaj je pa klobaso začela vest pečt, ker je ni požrl :sprasujemse: ?

Bullšit. Če si ti telica, je pa on še stokrat večji sv. Jožef.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ReBo

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.176
683
113
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila s sexom...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?



Mislim da bi vidva oba morala mal pospravit na podstrešju. Nekako sta oba odvisna eden od drugega, hkrati ne vidim neke ( vzajemne ) privlačnosti med vama.
Če po vseh teh kosilih in drugih jajcih pa recimo tudi kakšni flaši vina nista končala med rjuhami je vse skupaj brez veze. Tukaj sploh nima veze kaj bi kdo od nas mislil o taki ženski. To je zadnja stvar, ki te zanima. In zadnja stvar, ki bi te morala zanimati. Vidva oba bi morala premisliti o vajinem "prijateljstvu" in tem kam sploh pelje. Ti ga maš zato ker je zanesljiv in te je/bo po domače vlekel iz dreka če bo zagustilo, on je pa kot kakšen najstnik ki misli da ga boš mela rada, ker je tako dober zate. Ampak te stvari ne gredo tako skupaj. Ljubezen je ali pa jo ni. Za vsemi stvarmi ki si jih naštela so še druge osebnostne okoliščine, ki jih nisi navedla, imajo pa velik vpliv. Ne vem, lahko še nekaj časa ohranjata status quo ampak na koncu se bo zgodba končala. Upam da s čim manj bolečinami za oba.

P.S. Pa še to, prej bosta stvari pošteno razčistila bolje bo. Tako bosta mogoče še oba imela možnost najti nekoga za jesenske dneve. Predvsem on.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Raje si za seks kakega mlajšega najdite. Starejši je mislilm da zadovoljen tuši z družbo
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Če po 2 letih še ni obupal nad tabo, potem najbrž seksa niti ne išče pri tebi. Tisti, ki pričakuje seks, se v takem primeru naveliča že po par tednih ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajote

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Meni pa je že to malo čudno, da si našla nekega naključnega tipa, da ti je pomagal v težavnih časih.
Kaj res nimaš prijateljev ali familije?

Drugače pa ta tvoja ideja s sexom iz hvaležnosti oz. iz usmiljenja kot si sama rekla... Iz tega ne more priti nič dobrega.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Če po 2 letih še ni obupal nad tabo, potem najbrž seksa niti ne išče pri tebi. Tisti, ki pričakuje seks, se v takem primeru naveliča že po par tednih ...
Deci so povecini revezi. Se slinijo okoli ene babe po deset let, ce je treba. Pa jo kujejo v zvezde. V bistvu vse z vagino. Ponucas in gres naprej.

There s no pussy like new pussy.

Ti tam zgoraj pa ne delaj neumnosti, te bo se zasledoval, ko bo okusil prvi seks po 50, 60 letih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

B81

22. jul 2007
34.534
8.980
113
Lepo pozdravljeni!
Zanima me vaše iskreno mnenje-ampak resnično iskreno!
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Lahko povem da je tisto obdobje bilo najtežje v mojem življenju.Ločitev od partnerja me je spravila na kolena-fizično,psihično in finančno.Ta duša od človeka me je spet spravil na noge-takšne pozornosti in nesebičnosti še nisem nikoli bila deležna.Pomagal mi je na vseh področjih in kot pravi kavalir ni nikoli prosil za kakšno poplačilo ali protivslugo-nikoli!
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.Meni je že nerodno od te silne pomoči saj se že počutim kot parazit in ne vem kako naj se oddolžim?Vse potice,kosila in butelke ki sem mu podarila ne odtehtajo niti desetinke tistega kar je on storil za mene!
Zadnje čase resnično razmišljam da bi mu se zahvalila s sexom?!
Tudi sam je večkrat namignil da bi si tega želel...malo za šalo-malo zares,saj sva oba sama.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja-ker nisem promiskuitetna!
Imam pa nekaj pomislekov in zadrškov.
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Verjetno bi večina moških sprejela tako "zahvalo"z veseljem-čim večkrat...
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?
Za lažje(iskrenejše) ocenjevanje postavite v mojo vlogo sebe,vašo sestro,partnerico(partnerja),hčerko(sina),mater.....
V naprej se zahvaljujem vsem za iskrena mnenja in konstruktivne nasvete!

Če se že "resno" menimo....
glede na to KAJ VSE je že on naredil za tebe, a ne bi vseeno "stisnila" zob in mu vseeno dala? če je res tak dober človek pa to....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Saj z njim pa ne bi bila, ker je malo starejši. Ko bo ugotovila, da je zadela ob zid in da jo noben več ne povoha, bo pa postal privlačen. Tedaj pa zna biti že prepozno.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kolikor sem razbral iz napisanega je zenska zadela zid ze cca. 20 let nazaj (pri 30), on je pa enih 10 let starejsi od nje. 50 in 60.
 

Wilbur

Pripravnik
2. dec 2012
131
16
18
Lidija, zavedaj se, da bo sex spremenil vse in vajin odnos ne bo več tak kot je bil.
Moški in ženske smo zelo težko "samo" prijatelji, verjemi da on sigurno veliko razmišlja o tem.
Če boš njegova redna, kjer se bo praznil bo to tebi prav?
Ker mu enkrat sigurno ne bo dovolj.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.572
2.421
113
Lepo pozdravljeni!
Zanima me vaše iskreno mnenje-ampak resnično iskreno!
Pred dvemi leti sem na morju spoznala čudovitega gospoda in se z njim sprijateljila.
Lahko povem da je tisto obdobje bilo najtežje v mojem življenju.Ločitev od partnerja me je spravila na kolena-fizično,psihično in finančno. Ta duša od človeka me je spet spravil na noge-takšne pozornosti in nesebičnosti še nisem nikoli bila deležna.Pomagal mi je na vseh področjih in kot pravi kavalir ni nikoli prosil za kakšno poplačilo ali protivslugo-nikoli!
Še vedno se druživa in še vedno mi stoji ob strani,tudi ko ga ne prosim za pomoč.Meni je že nerodno od te silne pomoči saj se že počutim kot parazit in ne vem kako naj se oddolžim?Vse potice,kosila in butelke ki sem mu podarila ne odtehtajo niti desetinke tistega kar je on storil za mene!
Zadnje čase resnično razmišljam da bi mu se zahvalila s sexom?!
Tudi sam je večkrat namignil da bi si tega želel...malo za šalo-malo zares,saj sva oba sama.
Moram povedati da mi se,na žalost,sploh ne dopade in mi ni privlačen(še posebno ne kot partner za sex),razen tega je 13 let starejši in je že upokojen.
Vseeno razmišljam da bi mu se tako zahvalila...tudi iz usmiljenja,saj vem da je sam in da ni nikoli imel resne zveze-vsaj dokler ne najdem novega partnerja-ker nisem promiskuitetna!

Imam pa nekaj pomislekov in zadrškov.
Nikakor ne žeim izgubiti prijatelja,niti ga na kakšen način oškodovati ali ga užaliti.
Verjetno bi večina moških sprejela tako "zahvalo"z veseljem-čim večkrat...
Mene bolj zanima,zares iskreno,kaj bi si mislili o taki ženski?
Za lažje(iskrenejše) ocenjevanje postavite v mojo vlogo sebe,vašo sestro,partnerico(partnerja),hčerko(sina),mater.....
V naprej se zahvaljujem vsem za iskrena mnenja in konstruktivne nasvete!

Jesus fucking crist.... slabša kot 35 letnice (po možnosti še s frocem), ki le misljo da bodo še nevem kaj dobile. Dobro zaokrožen 35 letnik bo zmeraj izbral 25 letnico, še v vrsti stojijo za njega.

Naj se ga oprime z vsemi okončinami, če le ima možnost..... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333
I

Izbrisan uporabnik #9334

Deci so povecini revezi. Se slinijo okoli ene babe po deset let, ce je treba. Pa jo kujejo v zvezde. V bistvu vse z vagino. Ponucas in gres naprej.

There s no pussy like new pussy.

Ti tam zgoraj pa ne delaj neumnosti, te bo se zasledoval, ko bo okusil prvi seks po 50, 60 letih.

Nekdanja punca je imela psa, ki je bil kakih 8 let nedolžen. Potem se je enkrat pozimi zgonil, prišel domov in crknil.

Jebiga, kdor špara - prišpara. :rolleyes: Pravijo pa, da bi naj to bila sladka smrt. Ne vem pa, kako ženska to zdrži (če ji na njej iztrepeta o_O ). Bo že res, da deska pokonci in ženska na hrbtu marsikaj zdrži :valjamse: .