Severna Koreja malo drugače

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
V Severni Koreji pač nikoli niso sprejeli hujše zakonodaje proti drogam. Konec koncev so bili zaprti v svoj svet.
Da se bomo tega bolje zavedali, še bivša Juga je to začela sprejemati dokaj pozno tekom 1970ih in 1980ih po pritiskih z zahoda. Do takrat se je še konoplja v Jugi na veliko industrijsko proizvajala. Juga je imela celo par avtohtonih vrst. Potem je šlo pa v ekstrem, da se je še povsem industrijske vrste z izredno nizko vsebnostjo TCH dobesedno požgalo do tal, če je kdo kako sadiko posadil, pa je prišel na teren bataljon specialcev.
Pač ekstrem v drugo smer.
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sem gledal neko oddajo in se mi niso zdeli nic kaj zamorjeni. Tako kot se mi cudimo njim se oni cudijo nam ko smo cele dneve za racunalniki in pred tvjem. Pac tako je.

Saj ne smejo biti, če ne vzklikajo dovolj, gredo v prevzgojna taborišča, nekakšne korejske Gole otoke.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Sem prebral reportažo na prvem linku, dvomim da so naštimal cel atlantis in ostalo kar je na slikah. Zgleda le ni vse tako črno kot kažejo amerikanci. P
ribližno tako kot orožje za množično uničevanje v Iraku in njivove podobne zgodbice...

No, jaz sem imel priliko vprašati j korejca, kako in kaj...al je bil pa to po tvoje ameriški agent, hehe
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Al pa če bi se ukvarjali z življenjem v naši državi. Namesto da ste pametni o državi o kateri očitno nimate pojma in o njej poslušate samo preko medijev
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Al pa če sm pozabu ksz napisat. Pa isto me boli [cenzura] kaj je rekel en j.Korejec ki ga itak futrajo z bogve kakimi podatki.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
aha, k ti s korejci pokažejo pod nadzorom točno to, kar hočejo, da vidiš, je okej...sej če samo iz zraka pogledaš satelit se vidi, da nimajo niti za elektriko, da o tovornjakih na paro ne govorimo
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Boli me K kaj se dogaja v S. Koreji. Nič ni vidit da bi kogarkoli napadli z atomskimi bombami, ne streljajo se in bombardirajo se tud ne. Očitno se majo fajn.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.944
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Sem prebral reportažo na prvem linku, dvomim da so naštimal cel atlantis in ostalo kar je na slikah. Zgleda le ni vse tako črno kot kažejo amerikanci. P
ribližno tako kot orožje za množično uničevanje v Iraku in njivove podobne zgodbice...

No, jaz sem imel priliko vprašati j korejca, kako in kaj...al je bil pa to po tvoje ameriški agent, hehe

Po mojem noben od nas nima pojma kakšno je dejansko stanje, ampak tako kot ga slikajo ameriški mediji pa sigurno ni. To sem hotel povedat in nič drugega.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Al pa če bi se ukvarjali z življenjem v naši državi. Namesto da ste pametni o državi o kateri očitno nimate pojma in o njej poslušate samo preko medijev

@bitch

Jaz priznam, da o omenjeni državi nimam pojma, zato sem s tem namenom odprl to temo, da se kaj novega naučim-o.

@ostali

Jaz osebno mislim, da ni tako hudo, kot nam to državo predstavljajo američani in ostali njeni priskledniki.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja sej ni lihk nate letelo. Men se najbolj čudno zdi da vsi govorijo kako ej težko pridit v to državo a po drugi strani so vsi skoz tam. Celo Rodman...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
Za nas ni težav. Tudi slovenske agencije so organizirale potovanja tja, drugače pa vzameš Koryo Tours.

Zdaj, ko bo imel Laibach koncert tam, nas bodo še bolj poznali.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Sem prebral reportažo na prvem linku, dvomim da so naštimal cel atlantis in ostalo kar je na slikah. Zgleda le ni vse tako črno kot kažejo amerikanci. P
ribližno tako kot orožje za množično uničevanje v Iraku in njivove podobne zgodbice...

No, jaz sem imel priliko vprašati j korejca, kako in kaj...al je bil pa to po tvoje ameriški agent, hehe

Po mojem noben od nas nima pojma kakšno je dejansko stanje, ampak tako kot ga slikajo ameriški mediji pa sigurno ni. To sem hotel povedat in nič drugega.

Saj ne snemajo reportaž američani tam, jih sami posnamejo:
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
V Severni Koreji pač nikoli niso sprejeli hujše zakonodaje proti drogam. Konec koncev so bili zaprti v svoj svet.
Da se bomo tega bolje zavedali, še bivša Juga je to začela sprejemati dokaj pozno tekom 1970ih in 1980ih po pritiskih z zahoda. Do takrat se je še konoplja v Jugi na veliko industrijsko proizvajala. Juga je imela celo par avtohtonih vrst. Potem je šlo pa v ekstrem, da se je še povsem industrijske vrste z izredno nizko vsebnostjo TCH dobesedno požgalo do tal, če je kdo kako sadiko posadil, pa je prišel na teren bataljon specialcev.
Pač ekstrem v drugo smer.

Ma ja

SE spomnim iz OŠ knig, da sta "bili" industrijslki rastlini Lan in Konoplja.

Jaz sem s kmetov doma, rojen 1971, pa teh dveh rastlin za vraga nikoli v življenju nisem srečal. (vsaj takrat je bilo tako).
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nisem nikjer napisal da zivijo v izobilju ampak da so videti srecni. To je razlika
wink-1.gif
pac so navajeni taksnega zivljenja kot ga imajo.
Zakaj nihce ne pise kako zivijo v nepalu, afriki.... Kjerkoli kjer ljudje dejansko umirajo zaradi lakote. Ne to pa ne, dajmo raje severno korejo spet malo ponizevati da se bomo mi bolje pocutili ker imamo 2 lcd tvja doma in 3 razlicne salame v hladilniku
bonk.gif

Strogo predvidevam....ampak ce bi tebe posneli vsakic v trenutku ko bi fasal prst u .... bi tud zgledal kot da si
grin1.gif