Sesalec za avto

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:Na zadnji strani ima tudi nastavek za cev, stem da tam piha ven in lahko npr pihaš listje?
Obstaja brizgalna pištola za lakiranje, zelo preprosta zadeva in tudi uporaba je za manj kvalitetna brizganja.
Morda bi morala biti celo v kompletu?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Kaj pa vem, zraven je bilo samo to, kar je na fotki par postov višje.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Kakšen je kaj tale sesalec? https://www.lidl.si/sl/akcija.htm?articleId=18910

rabil bi ga samo za čiščenje avta... a je dovolj močan?

Jaz ravno kupujem, pa sem se na koncu odločil za karcherja wd4. Precej dražja zadeva sicer. Tam okoli 100eur. Samo ker ga mislim kar precej uporabljat, ker sem sredi renovacije stanovanja, se mi zdi smotrno kupit nekaj, za kar vedno dobiš vrečke, filtre ipd. Ne vem kako je s temi lidl zadevami, ko nehajo prodajat - a sploh dobiš še kakšen potrošni material, ali pač počakaš na novo akcijo in kar novega kupiš?
Meni ga je dal kolega za probat(wd4) in sem presesal vse živo, od prahu, lesa, kamna ipd, vrečko zamenjaš in gasa dalje. Precej močna zadeva, sploh ko daš gor tist ozek nastavek. V avtu nisem probal, samo lahko sklepam iz tega, kar sem presesal, da bi se tudi v avtu odlično obnesel. Po mojem ta iz lidla ni slab, mogoče celo bolj vleče kot karcher, samo ga nisem kupil iz zgoraj navedenega razloga.

Edit, našel podatek, da ima karcher 215mbar podtlaka, ta iz lidla pa 150. Kar razlika v prid karcherju, čeprav ima švohnejši motor.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Ga imam, sicer prejšnjo verzijo plehnata piksnaspodaj, močan, ja no lih za sivnjarijo pobrat opere ne vode ne potegne dovolj da bi reku, da je to to. Me pa redno =be statična elektrika, ki se ustvarja pri sesanju kljub dodatnim dratom, ki naj bi skrbeli za ozemljitev in leto preprečevali
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Čisto normalno dobiš ves potrošni materjal za lidlovega. V navodilih piše kje. Drugače so pa standardne zadeve in paše od drugih
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Jaz ravno kupujem, pa sem se na koncu odločil za karcherja wd4. Precej dražja zadeva sicer. Tam okoli 100eur. Samo ker ga mislim kar precej uporabljat, ker sem sredi renovacije stanovanja, se mi zdi smotrno kupit nekaj, za kar vedno dobiš vrečke, filtre ipd. Ne vem kako je s temi lidl zadevami, ko nehajo prodajat - a sploh dobiš še kakšen potrošni material, ali pač počakaš na novo akcijo in kar novega kupiš?
Meni ga je dal kolega za probat(wd4) in sem presesal vse živo, od prahu, lesa, kamna ipd, vrečko zamenjaš in gasa dalje. Precej močna zadeva, sploh ko daš gor tist ozek nastavek. V avtu nisem probal, samo lahko sklepam iz tega, kar sem presesal, da bi se tudi v avtu odlično obnesel. Po mojem ta iz lidla ni slab, mogoče celo bolj vleče kot karcher, samo ga nisem kupil iz zgoraj navedenega razloga.

Edit, našel podatek, da ima karcher 215mbar podtlaka, ta iz lidla pa 150. Kar razlika v prid karcherju, čeprav ima švohnejši motor.

Tale WD4 je na vrečke ane? Jest zdaj (ko sem porabil vse hišne sesalce) gledam za WD4 car sesalnik...
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
Točno to se naredil.
ampak zdaj ne morem vrnit oz. nočejo sprejet (Lidl)

Kakšen predlog?
Tudi meni niso enkrat sprejeli strojčka (neuporabljenega) v Lidlu. Svetovali so mi, naj pokličem na njihovo brezplačno številko, kjer mi je teta dejala, da za strojčke s 3 letno garancijo ne vračajo denarja. To sem na hitro rešil. Od takrat kupujem take stvari v Hofru, kjer mi brez vprašanja zamenjajo oz. izplačajo denar.
Izkušnja več.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ste to v lidlu kupili tak sesalnik? En je v danasnjem katalogu.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Jaz sem en mesec nazaj kupil TEGA in sem ful zadovoljen. Vleče kot Tatjana. Rabim, ga pa tudi za žaganje s potopno žago. Nisem fan za Lidl robo.