SEO pomoč - NAGRADA

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Zdravo,

Zelo rad prebiram ta forum in ker mi je že večkrat pomagal z kakšnimi nasveti sem se odločil da vas prosim za nekaj pomoči pri mojem spletnem projektu.

Firma ponuja provizijo glede na višino vložka stranke, ki si jo ti pripeljal, ki jo lahko takoj dvigneš, ali kupiš delnice, ki ti mesečno prinesejo denar. Imam izdelano slovensko ter angleško promocijsko spletno stran, Facebook strani,... vendar obiska skoraj ni. Ker sem še študent in mi je, kot verjetno tudi vsem drugim pomemben vsak € bi rad trenutnih 30€ - 40€ na mesec iz tega naslova povečal na kaj več. Vsi dokazi, da je stvar resnična ter dokazi o izplačilih so na voljo na moji spletni (info na ZS)
Problem je, ker se sam na SEO ne spoznam nič, saj je to moj prvi projekt in se še učim. Imam pa nekaj izkušenj z izdelavo spletnih strani ter spletno prodajo.

Kaj potrebujem?
- pomoč pri povečanju obiska spletne strani - SEO
- idejo kako privabiti ljudi da se pridružijo zadevi
- nasvete kaj dodati, spremeniti na spletni strani za tuji trg (wordpress)
- lažje grafične popravke na spletni strani

Da ne bo kdo rekel, da spamam, vabim vse, ki bi želeli sodelovati da se javite na zs, da dobite linke in vse dodatne informacije.

Seveda pomoč ne bo zastonj saj bom ob prvih rezultatih rad odstopil kakšen % kot nagarado za pomoč
smile-1.gif



Lep pozdrav!
 
Nazadnje uredil moderator: