Sem prišel pofirbcat, če sem še banan, da se spet malo pohvalim z nagradami o mojem vinu....

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Se prav, dokler je bla na oblasti Janševa fašistična diktatorska vlada se je lahko po mili volji pisalo, kritiziralo in pljuvalo njegovo vlado, zdaj, ko pa je na oblasti demokratična, socialna in svobodna Golobova vlada, se pa ne sme kritizirat in pljuvat po njej?
V teoriji naj bi bilo zdaj tu na forumu tako ja ampak kot v mnogo primerih se tudi tu praksa kar konkretno razlikuje od teorije in tako imamo kljub prepovedi cel kup političnih tem vključno s takimi, ki vsebujejo kritiziranje vlade Goloba in njegovih henchmanov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Po Janši se je pljuvalo samo v eni temi, sedaj je svoboda in se po Golobu pljuva v vseh temah.
Samo v eni temi se je pljuvalo po Janši? A zihr? :valjamse: :aplauz:

Že samo v podforumu Parlament si imel temo o idiotizmih janševe vlade in temo o Janši kot PVju pa se je (velikokrat povsem upravičeno kar je bil tudi namen topica) pljuvalo po njem, potem si imel pa še kup drugih topicov v Parlamentu, Čveku, Spamu, Covid podforumu itd. kjer se ga je spljuvalo ob vsaki mogoči priliki pa če je bilo to dejansko smiselno ali pa niti približno ne.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Samo v eni temi se je pljuvalo po Janši? A zihr? :valjamse: :aplauz:

Že samo v podforumu Parlament si imel temo o idiotizmih janševe vlade in temo o Janši kot PVju pa se je (velikokrat povsem upravičeno kar je bil tudi namen topica) pljuvalo po njem, potem si imel pa še kup drugih topicov v Parlamentu, Čveku, Spamu, Covid podforumu itd. kjer se ga je spljuvalo ob vsaki mogoči priliki pa če je bilo to dejansko smiselno ali pa niti približno ne.
V mislih sem imel Parlament.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Sem vesel, da gledaš tržišče široko. In da ga poznaš. Mislim, vino za naše gospe!
Sem opazil, da se le pri tvojih vinih pridelovalci - priimek - zapisan v množini!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ne vem, kdo je...
Ampak, če da kaj nase, bo te prave/lažne/zmišljene medalje podkrepil z vinom...
Če ne, ah, spet en...
Nič ni izmišljeno. kdor hoče naj verjame, kdor noče pa nič. Če mi kakšen alterkljukec ne verjame, bom vseglih spal zarad tega.
Seveda dam kaj nase. Pa vase dam tud.
Vsak, ki se oglasi v moji zidanci, lahko proba te moje žlahtne kapljice.