Sem dobil obvestilo

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Čauči bauči vsem Alterašem!!!!
Mi je možakar, ki sodeluje na istem forumu kot jaz in hkrati tudi na tem forumu, prišepnil, naj si za hec ogledam nekakšno anketo, ki ste jo tukaj spet ztenstali...
Pa sem prišel res pofirbcat!


In glej ga zlomka, sploh nisem presenečen nad sceno.
Saj ne vem al bi se smejal al bi šel takoj na skret, ker me je takoj srat prijelo

Zmagovalec ankete o trollu leta, za nagrado ni banan tako kot sem bil jaz, še celo titule ni dobil...?????!!!!!?????
.Jasno, ker on je "naš". Le kdo bi si upal banat tukajšnjega strička iz ozadja.....
Še enkrat se je potrdilo to, kar trdim.
Snečer, Matey, Gatto, in še nekaj takih neumnih dvornih norčkov , kot je npr Patriot,, je iz tega foruma naredilo navaden rdečuharsko komunistični pomijak.

Aja, Matey!
Praviš, da Snečerja nimaš časa banat niti mu nimaš časa naklofat nove titule? Ja ti verjamem. Kakoak...... Zdaj imaš v vinogradu z obrezovanjem trte polne roke dekla, tako kot Stardec.

Samo vprašam tako retorično;
Če bi jaz slučajno, čist slučajno, tako retorično, tebi in Snečkotu, npr malo zdaj hebal mater, me tudi ne boš imel časa banat?
Samo vprašam, tako malo za hec

Ajde mejte se lepo!!!!!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Aja..
Ker sem se šele danes, po dolgem času spet prijavil na ta forum, sem razumljivo, šele zdaj prebral zasebna sporočila, ki ste mi jih poslali.
Vsem ki ste mi pisali, se zahvaljujem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.342
113
hysterical-1.gif


Pozdravljen stardec
aplauz.gif


Samo dve stvari ti bom napisal:

1. Titulo spreminja administrator in ne moderator
2. Snecer ne bo banan, saj banovci nikoli niso bili del nagrade, tudi pri tebi ne. Tako da zaključi z lažjo, da si bil banan, ker enostavno nisi bil.

Zdaj pa mirno nakladaj dalje kot to najbolje počneš
pozdrav.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hysterical-1.gif


Pozdravljen stardec
aplauz.gif


Samo dve stvari ti bom napisal:

1. Titulo spreminja administrator in ne moderator
2. Snecer ne bo banan, saj banovci nikoli niso bili del nagrade, tudi pri tebi ne. Tako da zaključi z lažjo, da si bil banan, ker enostavno nisi bil.

Zdaj pa mirno nakladaj dalje kot to najbolje počneš
pozdrav.gif

Ti lažnivec si tukaj čisto zadnji, ampak res čisto zadnji, ki mi lahko očitaš, da lažem jaz.
Kaj pa je potlej to, kar si po lanskem glasovanju za trolla, potem naštimal meni? Dal si mi časovno omejitev pisanja, da ne morem enakopravno tako kot vsi ostali, pisat kadar hočem in kolikor hočem. To je čist navaden ban, pa ni važno, če ti, to v mojem primeru imenuješ "nagrada". Daj takšno nagrado še snečerju!

Poglej ti Matey.
Men se itak jebe zate, za snečerja in za ta Alter. Forumov za zajebancijo je ko blata. Jaz se na forumih zajebavam, če pa nanese prilika, pa kakšnemu takemu modelu, kot si ti, snečer, gartto..... povem, kar se vam šika povedat .
Ta forum, kot vidim, po bežnem čekingu, itak crkuje. Nobenih novih in izvirnih debat nimate gor. Levičarski brezvezniki ste ga uničli. Crkuje pa ta forum po zaslugi tebe, snečerja pa gattota, ki itak samo še vi odpirate neke bedne teme tipa; Janša to Janša ono, Ivan tja Ivan sem, klerofašisti gor klerofašisti dol, Janševiki tja, Janševiki sem, Katolibani ono katolibani tisto...................in podobno komunistično propagandno murgeljsko sranje. In potem ti, snečer, pa gattto, sami med sabo debatirate i se drug drugmu debilno režite, pa kimate drug drugmu in butaste smeške popate.

Lej model, če maš vsaj drobtinico dostojanstva, lepo snečerju blokiraj pisanje, tako kot si blokiral meni, da si boš vsaj na videzno pred ostalimi forumaši, opral svojo rdečo umazanijo s tvoje hinavske riti. Itak si pa obljubil, da mi bo časovni ban po letu dni prenehal. Leto je naokoli. Si pozabil? Ti zase praviš da ne lažeš? Aja ne moreš mi skenslat časovnega bana, ker bojda časa nimaš.
Itak tukaj vsi vedo, da je snečer tukajšnji forumski stric iz ozadja, moderator pod krinko, ki lahko piše kakor hoče kadar hoče, kolikor hoče in kar hoče.... tudi pod drugimi alter nicki, saj on odloča kdo bo tukaj fasal ban, kdo ne, kdo lahko piše in kdo ne, in kakšne teme se bodo gor odpirale, da bo zadoščeno Murgeljskjskem vzorcu napadanja po vsem in vseh, ki ne mislijo tako kot mislijo murgeljsko levičarski ritolizci. In to tukaj snečer dela za denar. Mogoče za denar moderiraš tudi ti. Kdo ve?.
To je pač tukajšnje vaše novodobno aktivno udbovanje. Utišati tiste, ki mislijo drugače kot mislijo komunistični levaki.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.454
9.194
113
kera sila, da zaradi tega prideš nazaj in celo odpreš temo. Epiš lifeless.