Selitev na svoje s partnerjem

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Delam v takem kolektivu kjer je ogromno mladih staršev in kot rečeno so vsi zelo OK in tudi v najbolj sproščenih situacijah pogovor nikoli ne nanese na otroške plenice ipd shit.

Sploh pa ne bluzi zdaj s temi majhnimi otrocmi, ker je bilo govora o temu, da nekateri vse kar počnejo počnejo s partnerji
stupid-1.gif
Sama tega nikoli nisem podpirala pa drugače sem v vezi, če te že tako matra občutek večvrednosti, ker si zamenjal že ne vem koliko partnerk in z vsako živel. S tem čisto nič ne dokazuješ in tudi ni nekaj s čimer bi se bilo potrebno hvalisati. Nekateri pač srečo lahko črpamo še iz česa drugega kot iz dejstva, da imamo partnerja.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Bič ni samska in tudi jaz nisem, pa se vseeno strinjam z njo...Če sem z nakom v vezi ne pomeni, da bom moj življenje podredila oz. podarila njemu,....spustila sem ga vanj, se mu delno prilagodim, vendar vseeno ohranim svojo identiteto in osebno svobodo,...če to ne bi bilo mogoče bi bila raje sama,...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Delam v takem kolektivu

Kva ima šiht veze s kolegi!?
stupid-1.gif


Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:če te že tako matra občutek večvrednosti, ker si zamenjal že ne vem koliko partnerk
čestitam na najbolj debilni izjavi! Prosim prilimi mi samo EN post kjer se jaz hvalim kolk sem jih podrl! Prosim lepo, dokaži svojo žaljitev, če ne pa raje začepi svoj kljun, ker s tem samo kažeš kakšna zadrta osebnost si.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kdo je sploh pisal o tem koliko si jih podrl??
Mi gre pa na živce, da misliš da si na podlagi tega, da si živel z nekaj ženskami edini merodajen za dajanje izjav o skupnem življenju. Sicer pa umiri konje, že tvoj pravopis in slovnica kaže na to, da nisi med posebaj brihtnimi.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kdo je sploh pisal o tem koliko si jih podrl??
Mi gre pa na živce, da misliš da si na podlagi tega, da si živel z nekaj ženskami edini merodajen za dajanje izjav o skupnem življenju. Sicer pa umiri konje, že tvoj pravopis in slovnica kaže na to, da nisi med posebaj brihtnimi.
hysterical-1.gif

kakšne ven mečeš...ti očitno ne znaš drugega kot žaliti ljudi zaradi tega ker se ne strinjajo s tabo in ti potem meni govoriš glede brihtnosti!?
hysterical-1.gif
Raje sebe poglej. Jaz sprejemam dejstvo da pač ljudje smo si različni. Če nekdo hoče imet pol-samsko življenje pač nej ga ima.
Jaz pišem glede na moje predstave glede partnerstva in niti TI niti bilo-kdo drug mi ne more očitat da je moje razmišljanje napačno! Tak sem - če ti ni všeč: stfu & gtfo.
Napiši svoje mnenje ni pa treba mene pljuvat ker imam drugačnega. Je*e se meni če ti nisi fasala - sam ne se name spravljat zarad tvojih lastnih problemov, ker sorry, ampak jest te ne bom šel zaradi tega podret. Po pravici povedano, tvoja osebnost se mi prav gabi in če sploh imaš fanta, se mi revež prav smili.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
jezen.gif


Ne se kregat.
grin1.gif
Ares je res malo starejši od nas in ima tudi drugačno (starejšo) družbo. Mi lahko rečemo, da se ne bomo podredili družini, ker o tem še nimamo pojma kako je. Kokr vem še noben od nas nima otrok, tako da nas "nič" ne veže na partnerja in če nam kaj ne paše lahko popokamo in gremo. Tudi naši prijatelji in kolegi še nimajo otrok tako da ne vemo kako je potem v družbi. Ampak kolikor jaz poznam novopečene starše se pogovor res vrti samo o otrocih. In verjetno potem res bolj malo ostane od družbe (prijatlji in kolegi), ki jo poznamo danes, ko smo še vsi fraj in skoraj brez obveznosti. Ampak če oba ohranta trezno glavo mislim, da se da vse dogovorit tako da obema ustreza.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
da se življenje samskih odraslih ljudi in tistih v zvezi z otroci razlikuje kot noč in dan. Če mi ob otroku in partnerju ostane od življenja samo to, da se drugimi osladnimi pari pogovarjam o tem katero mleko v prahu je najboljše sem pa raje brez.
stupid-1.gif

verjemi mi..samo o tem se boš pogovarjala! (smrtno resno)

včasih me ima (ko se kje dobimo) da bi babe vsako posebaj 'na gobec', ker ko imajo enkrat otroke se samo še o tem kater 'ima daljšega' pogovarjajo (moj je pa takrat pa takrat se usral v kahlo, moja pa takrat spregovorila, od one je to od treje pa to...) - pa vse ste/so iste!

Jaz pravim..dol mi visi kdaj je sosedov kaj, še za našega mi je vseeno....bo ko pač bo.....ko odratsejo/odrastemo noben več nima plenic, dude, ne govorimo spačeno (načeloma) ....etc in je prekleto malo pomembno kdaj se je kaj zgodilo in s kako muko ali ne.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
.ampak tale mi pa nikol ni bla jasna...kot da se z otrokom ne moreš normalno pogovarjati...

ne more ti biti vse takoj jasno
evil.gif


saj sam ne bi niti opazil če ne bi poslušal ženskih kmentarjev (hvalisanje svojega otroka, ter posledično dajanje v nič tujega otroka)...češ moj pri XY mesecih (xy denvih in nekaj urah) govori že 'lepo razumljivo', primerljivi specimen pa še vedno spačeno.


To da se folk pogovarja z otrokom kot [censored]čki nima nobene veze.