Sekljalnik ali Multipraktik

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
V kratkem imam namen kupiti sekljalnik ali nek multipraktik.
Skratka, potreboval se bo izključno za sesekljanje zelenjave, za pripravo ozimnice itd...Do sedaj sem si vedno od tašče sposodil nek multipraktik, ki je delo opravil OK, vendar želim imeti svoj. Ker se mi zdi da ima multipraktik preveč dodatne ropotije, ki je ne bom potreboval, me zanima bolj sekljalnik. Vidim pa, da so samo sekljalniki bolj manjših dimenzij, kar pa je zame v tem primeru neuporabno. Manjši sekljalnik namreč že imam (v kombinaciji s paličnim).
Zanima me, ali je možno dobiti samo sekljalnik, z velikostjo 2l + ? Mislim da sem do sedaj našel samo nekaj od Kitchen Aida, ki pa je 1,7l.
Kaj priporočate za takšna ali podobna opravila?
 
V kratkem imam namen kupiti sekljalnik ali nek multipraktik.
Skratka, potreboval se bo izključno za sesekljanje zelenjave, za pripravo ozimnice itd...Do sedaj sem si vedno od tašče sposodil nek multipraktik, ki je delo opravil OK, vendar želim imeti svoj. Ker se mi zdi da ima multipraktik preveč dodatne ropotije, ki je ne bom potreboval, me zanima bolj sekljalnik. Vidim pa, da so samo sekljalniki bolj manjših dimenzij, kar pa je zame v tem primeru neuporabno. Manjši sekljalnik namreč že imam (v kombinaciji s paličnim).
Zanima me, ali je možno dobiti samo sekljalnik, z velikostjo 2l + ? Mislim da sem do sedaj našel samo nekaj od Kitchen Aida, ki pa je 1,7l.
Kaj priporočate za takšna ali podobna opravila?


kitchenaid bo bolj za kak testa uporaben (direktni prenos). poglej kake bosche mum, tefali zgledajo da majo velike lonce. tu bi moral kaj najti
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
#fadil sam malo sem se pohecal. ja in res, tako kot pravijo nekateri, da mislim da sem smešen.
Za razumevanje mojih vicev mora biti IQ več kot PI! To # fadil pa ni mišljeno za tebe! Tebe, kot že veš, sem že zdavnaj predlagal za predsednika!
Gre za debato. ne za ponudbo. Nobenih izkušenj. Razlog Motel Mama!

 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Na kaj biti pozoren pri nakupu MP srednjega cenovnega ranga. Zadeva se bo uporabljala malo vec kot v povprecni familiji, ne bo pa profi.
Stepanje, seklanje, ribanje jabolk, mogoce tudi kaksno gnetenje.
Ima kdo kaj izkusenj. Vem da je samo Jabe tule med zenskami, ampak moja pravi da voda v koritu ne trese ko je treba posodo pomit ;)