sejmi

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
Torej, kakšne so kaj vaše izkušnje s sejmi? kateri pač imate tak produkt ...

Sejmi v tujini se mi zdijo zadnja leta spet dobri, boljši ... sicer manj množični ampak dobro ciljani.

bolj me zanima za slovenijo, če hodite kaj, na katere.

imam precej dobro podporo proizvajalca za produkt, ki želi da gremo tudi pri nas pogledat. Zdaj za it pa videt mi glih ni, je vseeno kar nekaj finančnega vložka za tem

vem da je odvisno od ponudbe ampak vseeno me zanima, če lahko kdo deli kak feedback s sejmov

gospodarska vozila in vzdrževanje, celje (ne poznam sploh)
agra (ogromna masa ljudi, od razstavljalcev slišim da so tudi prodajno uspešni)
mos (ogromna masa ljudi, od razstavljalcev slišim zadnja leta vse slabše stvari, glede na ceno, bi pa moral kar nekaj posla sklenit)
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Vem za celjske, da so v primerjavi s tujino dragi za razstavljalca. Seveda, ce gledas na maso obiskovalcev.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pomagalo bi, če bi napisal kateri ali vsaj iz katere branže je produkt.
Radgonski kmetijski sejem je verjetno največji in že tradicionalno z največ obiska. Radgonski sejem ima še nekaj drugih sejmov, ki pa so, vsaj kar je meni znano, z izjemo Sobre (vojaški sejem) slabše obiskani.
V Ljubljani imaš sejem Dom, v Komendi pa imaš mislim da spomladi in jeseni kmetijsko obrtni sejem, ki je baje vsaj lokalno kar dobro sprejet.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
148
63
37
Agritech je bil bolj kot ne žalost. Sejem v Komendi pa je množično obiskan, razstavljalcev je pa tudi vedno več.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ponudite direktno gasilski zvezi Slovenije ..., ko se gasi se lahko tako promet odvija omejeno dalje....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.942
9.093
113
39
MB
saj zadeva izvira iz showbiza ... oz se jih da videt na vsaki večji javni prireditvi kjer organizatorju ni glih vseeno za svojo opremo in obiskovalce.

načeloma se že dela s komunalnimi podjetji, v tujini precej tudi z gasilci, pri nas pa zaenkrat še nič kaj dosti.

je pa res da je zakonodaja glede teh stvari v tujini precej bolj ostra ;)
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Ne vem sedaj, kako je ampak nazadnje kos sem razstavljal na MOS ni bil več S od sejma. Od konca 90-ih do 2008 so se po m2 prepolovil, obiskovalcev tudi bistveno manj, pa cena za razstavljalca je ponorela. Mene ne vidijo več ne kot razstavljalca ne kot obiskovalca.