Seat Ateca ogledala

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ali mi lahko kdo pomaga v meniju imam nastavljeno oz. vklopljeno, da se ogledala zaprejo vendar se nikoli ne zaprejo edino, če dalj časa držim tipko za zaklepanje na daljincu ali pa v samem avtomobilu ko obrnem gumb za zapiranje ogledal.
Kaj bi lahko bilo narobe oz kaj naj še poizkusim.

Hvala
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Ali mi lahko kdo pomaga v meniju imam nastavljeno oz. vklopljeno, da se ogledala zaprejo vendar se nikoli ne zaprejo edino, če dalj časa držim tipko za zaklepanje na daljincu ali pa v samem avtomobilu ko obrnem gumb za zapiranje ogledal.
Kaj bi lahko bilo narobe oz kaj naj še poizkusim.

Hvala
mtl ti sprogramira s kablom

 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Eni imajo to default, pa ni nekih tezav. Ce pa ze, pa led odlomis z roko, pa bo slo :p
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Ja sneg in led, zadeva je draga. Jaz imam v avtu to za vklopit in sklopit s tem razlogom.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ja samo fora je to da je funkcija vklopljena in se ogledala ne zložijo in prav tako, če izklopim je enako.
Bom naredi še par slik pa jih objavim.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Starejše Atece, jst mam 2018 serijo, tega nimajo in rabiš programsko nardit to. In kakor so mi povedali se ti zato ob vsakem zaklepanju ogledala zložijo in te funkcijo ne moreš katr tako vklopit ali izklopit. It to pomeni, da ko avto sam parkira kakor so meni razložili. Enako mene to jezi.

Tud jst ma v meniju pa ne deluje, ker je baje 2018. Novejše imajo opcijo vklopa te funkcije ali izklopa.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Samo zanimivo sem imel enako Ateco sicer rant a car je je ta funkcija delovala. Je pa šel za enak model / letnik 2018.
Se pravi ti imaš enako možnost v menuji vklop / izkol pa ne deluje.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Funkcija obstaja kot je prikazano v meniju, ampak ne deluje po pričakovanjih. Sem vpršal na servisu, in so rekli, da novejši facelifti imajo to tako urejeno. Jst pa moram vsakič držat gumb za zaklepanje na daljjincu, da se ogledala poklopijo, čprav je v meniju funkcija poklop ogledal izbrana. Občutek imam , da funkcija dela samo takrat ko avto sam parkira.

Rekli so mi, da samo z kablom, ampak v tem primeru, bo ob vsakem zaklepanju poklop ogledal in tega ne bom mogle spremnit.
 
Nazadnje urejeno:

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Funkcija obstaja kot je prikazano v meniju, ampak ne deluje po pričakovanjih. Sem vpršal na servisu, in so rekli, da novejši facelifti imajo to tako urejeno. Jst pa moram vsakič držat gumb za zaklepanje na daljjincu, da se ogledala poklopijo, čprav je v meniju funkcija poklop ogledal izbrana. Občutek imam , da funkcija dela samo takrat ko avto sam parkira.

Rekli so mi, da samo z kablom, ampak v tem primeru, bo ob vsakem zaklepanju poklop ogledal in tega ne bom mogle spremnit.

Enako deluje tudi meni .... je pa zanimivo, da obstaja možnost nastavitve v samem menuju ?!? Se pravi tudi če omogočiš to funkcijo preko kabla je potem NE moreš upravljati preko menija zanimivo.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
To sicer ne vem če updatas preko kabla, da funkcija v meniju dejansko deluje, saj so mi rekli samo, da v primeru updata se bodo ogledala vedno poklopila ob zaklepanju. V faceliftu to baje deluje nastavljivo preko menija.

Ravny: a si mogoče poskusil to funkcijo, ko ti avto sam parkira in takrat ; če je vklopljena; vedno poklopi ogledala, drugače pa ne?
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Prek kabla se da nastavit cas premora med utripanjem smerokaza, sklepam, da se da tudi zapiranje ogledal :)
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
So poskusil resetirat multimedio? Vcasih si moral tiscat tipko za vklop cca. 20sec