Se moški bojite žensk?

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.957
113
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih , neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
confused-1.gif


ampak saj mene se redko kdo boji
grin1.gif

Pri meni je takole: Bolj star, bolj nor. Ne vem, če bo pri tebi kaj drugače
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kosmatih možač s širšim bicepsom, kot jaz.





edit: aja, uspešne, inteligentne ipd..., me še posebej privlačijo. Dokler znajo ločit delo od družine/partnerstva, niso deloholičarke in pa dokler ne misli, da je čisto v vsaki zadevi najpametnejša...
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
te lastnosti ki si napisala ima malokatera - skoraj nobena, je pa res da dosti zensk misli da so to, take imajo en kup porblemov same s seboj, tako da je bolje takih ne pipat. Pa ne zaradi straha, ampak psihičnega zdravja.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ti odletiš vsaj pri 4 lasnotstih od 6 naštetih...tako da še ena o kateri sem pisal. Wannabe.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Odkrito; JA.

Vsaj jas se je bojim.

Zakaj?
Ker bi jo vrjetno poročil, imel 3 otroke, 2 psa, belo ograjo okol hiše, in...

Vsega tega pa še zaenkrat nočem.

Hočem bit samski, no pač, meti spolnih partneric kolko se le da, čagat, uzivat, delat kaj mi je, ko mi je
brez da mi kdo gnjavi, zakaj nisem spustil školjke, naj uporabim postavek za kozarec, naj ne kadim cigar
v hiši, bla bla bla bla...

Zato me je strah.

Zato se skušam spečat z malo manj intelignetnimi primerki nasprotnega splola, saj s takimi lažje "grem okoli".

In Luka gre ob 1nih ponoči v Italijo, in tega pred 3mi urami še ni vedel.
Če mas neko tako punco, leto ni mogoče, ker take zahtevajo točno
določen plan, predpriprave, vaje, ure in ure pakiranja, jas pa sem izvlekel
malo Samsonite-tko, zmetal par majic in bermudk, brisačo in kondome, in to je to.
Če sem kaj pozabil, sem prepričan, da tudi v Italiji imajo trgovine, v katerih si
z gotovino lahko kupim kar sem pozabil...

Pa še zdaj ni ziher da grem v italijo, možno da grema samo skozi, švica, francija, bok ve...

Zato se (vas) bojim, ker nočem tega izgubit...
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Sej vam pravim da kaj takega ne obstaja.
To lahko uvrstimo v kategorijo Loch Ness Monster, big foot, tinekr ...
Vsi govorijo o tem, snemali so filme, dokumentarce ampak trdnih dokazov ni....
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.957
113
Podobno kot kaj imata skupnega jeti in pametna blondina. Pravijo, da obstajata, pa ju še noben ni videl
smile-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

pa kaj si ti 16 let stara? pri teh letih normalno da se vsi bojijo take ženske.... noben se noče pri 16tih vezat....

počakaj da boš 25... pa se bodo tepli za tebe...








grin1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

pa kaj si ti 16 let stara? pri teh letih normalno da se vsi bojijo take ženske.... noben se noče pri 16tih vezat....

počakaj da boš 25... pa se bodo tepli za tebe...

grin1.gif

Misliš rečt pri 16 ona izbira pri 25 je pa srečna če se kater zanjo obrne.