Se moški bojite žensk?

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ali obstajajo v resnici ali samo v babjih glavah? To, da greš sama na WC še ne pomeni samostojnosti, to, da prebereš feministično nastrojeno knjigo, še ne pomeni, da si samozavestna in še bi lahko našteval...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:

Ali obstajajo v resnici ali samo v babjih glavah? To, da greš sama na WC še ne pomeni samostojnosti, to, da prebereš feministično nastrojeno knjigo, še ne pomeni, da si samozavestna in še bi lahko našteval...




hysterical-1.gif
QFT



edit:

jest se ne bojim žensk. jaz jih spoštujem.
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

mrzli

Pripravnik
24. jul 2007
41
0
6
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Ali obstajajo v resnici ali samo v babjih glavah? To, da greš sama na WC še ne pomeni samostojnosti, to, da prebereš feministično nastrojeno knjigo, še ne pomeni, da si samozavestna in še bi lahko našteval...

aplauz.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

Prilagam odlomek iz Dzexonovega mednarodnega žensko-moškega slovarja (ISBN: 80085-515E) za lažje razumevanje tega posta za moško populacijo:


-samostojnost: v solo prodoru skozi trgovinske komplekse brez tuje pomoči "uničiti" več kreditnih kartic

-sposobnost: z ogromnimi petami in metrskimi kremplji balansirati tudi skozi najbolj obljudene lokacije namenjene zapravljanju denarja in pri tem nikomur ne iztakniti oči ali stopiti na prste

-pogumnost: izvira iz besedne zveze "(se vlačiti) po gumah". Primera: tukaj

-odločnost: vprašati moškega za nasvet, potem se pa odločiti drugače

-inteligentnost: superiorno razumevanje povedi in hitro postavljanje enačb - "3% popust!" = "Uuu, to moram obvezno kupiti!"

-neomajnost: obvezno krotenje svojih konkurentk na razprodajah (z brcami v ščegetavček in udarci s komolcem v jajčnike), ki bi lahko ovirale dosego visokih ciljev.


In še moj odgovor na vprašanje: ja, takšnih se bojimo. :)
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.329
113
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:

odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?



moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif




Poznam recimo dve taki ženski, ki ustrezata zgoraj naštetim pogojem. Pri 33ih ter 34ih še vedno samske, brez resnega partnerja, zatežene ko 300 hudičev, sta pa obe bombe za pogledat.

Uspešne ter sposobne ko sto mater, samo kot je nekdo pred mano napisal, ne znajo več ločiti osnovnih stvari. Žal je tudi to, da noben moški ni več dober za njih, čeprav je recimo materialno uspešnejši, vendar ji ne odgovarja kaj povsem banalnega. Tako vrsto ženske uporabiti za kakšno poslovno vezico recimo.
wink-1.gif


Take babe so absolutno preveč tečne, po pravici povedano se takih ne bojim, ampak izogibam v velikem loku, ker taka te hitro spravi v kako ustanovo, če si gumpec. Imajo nekakšen poseben "višji" način obnašanja, ki meni preprostem človeku ne odgovarja. So pa te tvoje lastnosti pozitivne za žensko, vendar ne mešanica vseh pa še to v nekih omejenih količinah.



PS

Ena od njiju je brala Mobisux, mislim da bere tudi Alter, T..... en prisrčen pozdravčič.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
taka rabi samo enga zajebanca, ki jo kdaj pokne okol kepe. na vsaki tolko casa. In takega si bodo tudi nasle, ampak potem pri 40.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

pa kaj si ti 16 let stara? pri teh letih normalno da se vsi bojijo take ženske.... noben se noče pri 16tih vezat....

počakaj da boš 25... pa se bodo tepli za tebe...

grin1.gif

Misliš rečt pri 16 ona izbira pri 25 je pa srečna če se kater zanjo obrne.
Saj veš, kako pravijo: ženske so kot konjske fige - starejše so, lažje jih pobereš.
grin1.gif


Drugač pa (on topic), takšnih (iz uvodnega posta) žensk se moški ne bojimo, ampak izogibamo, ker tisto kratkotrajno sobivanje zna biti prekleto stresno in škodljivo za (mentalno) zdravje.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Tut jst sm mnenja, da so naštete lastnosti preve in odveč, če se nahajajo v karakterju ene same osebe
smile-1.gif
To je že tista sorta človeka, ki je sama sebi zadostna in njen ego je prevelik, da bi v svoj epicenter lahko spustil še koga.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
ne gre za strah, ampak zato če hočeš ali nočeš tako žensko imet. Tako težko motaš okrog prsta, vedno bo nazaj gobcala in na sporedu bo večna bitko tko je jaæi. Ko pa enkrat ukrotiš tako zmijo pa si car
grims-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Še dobrodošle so in lep zgled drugimi, da je lahko uspeti čeprav si ženskega spola.

Sicer pa ne vem na katerem področju se naj bi vas bali. Misliš na privatnem ali službenem?
 

_mesec_cerven

Zelenc'
2. sep 2007
28
0
1
Vrhnjik
Zakaj bati? Mislim da si nekateri zbirajo manj intelegentne ženske, ker hočejo bit buča v hiši oz. da ja bebec ne bi izpadel, ali pa da hoče eno za fuk in bo potem bolj samozavesten itd..


Nimam se kaj bat intelegentne ženske, saj vedno se učiš od drugih ali pa oni od tebe, če pa kaj nimaš prav pač je tako, ampak to nekaterim moški ego enostavno ne dovoli, imeti intelegentno žensko je bolje kot butasto.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
problem ni pri inteligentnih ženskah..problem rata pri takih ki mislijo da so inteligentne...
crazy1.gif


če ima ženska prav, pač ima prav - da bi trpel moj ego? mah daj no daj...zakaj le? človek se celo življenje uči - čim prej to pogruntaš, tem lepše ti je.
no, problem pa rata, če ženska nima prav pa tud če ji dokažeš da se moti, ona vztrajno trdi da ima prav
crazy1.gif


inteligentnih žensk se ne bojim, bežim pa pred "inteligentnimi"...ker te ti pa živce razparajo...
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
bežim pa pred "inteligentnimi"...ker te ti pa živce razparajo...

ne vem zakaj ste zdej vse inteligentne, sposobne ipd ženske vrgli v koš "za izogib" oziroma "diktator"...
gre za kompleks manjvrednosti s strani moških al kaj?
wink-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Torej, jaz se žensk ne bojim. Sploh pa ne:

- samostojnih -> odlično, me vsaj ne bo za vsak drek klicarla, spraševala, jamrala in žrla živcev, foter ji ne mislim bit, mama pa še manj

- sposobnih -> halo, kaj pa naj z nesposobno babo, ki ji je treba vse k riti prnest pa še takrat vse zaje*e

- pogumnih -> jasno, tudi to mora bit, ne pa da je vsa presrana ko vidi lulyja

- odločnih -> tudi to se ceni, sovražim mencanje, bi-nebi, ovo-ono, joj, nevem in podobne izjave

- inteligentnih -> bolj kot sama inteligenca je pomembno to, da zna svojo inteligenco izkoristit oz. uporabljat

- neomajnih -> no, ja, da more bit vse po njenem no-way, sicer pa je čist ok, da glede določenih stvari človek ne odstopa, sploh, če ima prav



Seveda je res, da že dolgo nisem več star 17 let ko je bilo važno samo, da sta se pozexala pa da je bil žur. Čeprav včasih še vedno paše kakšna popestritev
evil.gif
.



Ne vem sicer, koliko takih bab dejansko obstaja, sploh pa koliko jih je takšnih, ki za povrh še dobro izgledajo
smile-1.gif
. Obstaja pa še cel kup takih babšet, ki vse to navzven dobesedno izžarevajo, pod to lupino pa se skriva eno navadno revše in zmedeno bitjece. Pika.



Sicer pa se takšnih žensk, kot jih avtorica teme navaja (ali konec koncev moških, hehe) ljudje bojijo morda zato, ker sami sebe premalo cenijo, niso dovolj samozavestni itd. in imajo zaradi tega raznorazne manjvrednostne komplekse. No, ali pa se celo zavedajo, da so gnili in da si takega človeka ne zaslužijo ob sebi, tudi to obstaja.



Enivej, jaz pravim tako: "Če sebe nimaš rad, te tudi drugi ne bojo meli!".
 
Nazadnje urejeno:

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:

Citat:
Uporabnik Ares pravi:

bežim pa pred "inteligentnimi"...ker te ti pa živce razparajo...




ne vem zakaj ste zdej vse inteligentne, sposobne ipd ženske vrgli v koš "za izogib" oziroma "diktator"...

gre za kompleks manjvrednosti s strani moških al kaj?
wink-1.gif




Očitno ne razumeš al pa pač nočeš razumet kaj bi ti radi dopovedali, ker bi na vsak način rada dobila potrditev, da se moški bojijo uspešnih, lepih, samostojnih žensk. In kaj če se jih? Boš lažje spala al se boš še naprej tolažla, da si predobra za vse oz. za tistega ki te je pustil ali zavrnil?



Problem pri takšnih ljudeh (pa ni važn al je moški al ženska), ki jim je glavni cilj, da bi postali takšni kot si opisala, uspešni, pametni, razgledani, finančno uspešni, najbolj privlačni, samozavestni... da se preveč pehajo za temi uspehi (ideali) in so ponavadi zagrenjeni egoisti. Največja mora jim je poraz, zavrnitev ali to da bi delovali, izgledali povprečni... In to je res težko prenašat ker takšni ljudje ponavadi niso ravno sproščeni in dobri za družbo. In še enkrat povdarjam da ni pomembno al je to moški ali ženska.



Razlika je samo v tem, da se potem, če je to:



ŽENSKA - ko doživi neuspeh ali zavrnitev tolaži s tem, da ji vsi zavidajo ker je lepa, uspešna, privlačna, samozavestna, odločna ženska



MOŠKI - ko doživi neuspeh ali zavrnitev tolaži s tem, da mu vsi zavidajo ker je lep, uspešen, privlačen, samozavesten, odločen



In takšni ljudje so ponavadi zelo slabi samokritiki in nimajo samozavesti (čeprav delujejo drugače), tako da stalno rabijo potrditev... Kar pa zna bit velik problem pri življenju v dvoje.



Pa še to. Če te noben ne mara (oz. noben moški), je nekaj narobe s teboj ali s tvojim obnašanjem, in ne z vsemi drugimi.
 
Nazadnje urejeno:

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
odpiram še to temo, s tem vprašanjem se ukvarjam že nekaj časa, izkušnje kolegic in moje lastne mi dajo mislit.. pa sprašujem spet vas, moške - ali se bojite samostojnih, sposobnih, pogumnih, odločnih, inteligentnih, neomajnih, ipd žensk?

moje mnenje je, da ja,... pa da slišim še vašo plat zgodbe (če se le da resno, brez zejbancij)
wink-1.gif

spustila si najpomebmnejši podatek....postavo....ker tistih z velikimi ritnicami se jaz bojim
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Michkena pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
bežim pa pred "inteligentnimi"...ker te ti pa živce razparajo...

ne vem zakaj ste zdej vse inteligentne, sposobne ipd ženske vrgli v koš "za izogib" oziroma "diktator"...
gre za kompleks manjvrednosti s strani moških al kaj?
wink-1.gif

ne vem zakaj ti ne potegnejo tisti narekovaji, ali sem prištevaš tudi sebe, pa avtomatično zavračaš mojo trditev?
smirk-1.gif