Še bo zanimivo...(pasja zgodba)

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
berem novice..in tale miličnik goršek je res izjavil tisto o nenaaljevanju preiskave itd. pa sej ne morem verjet. da ne omenjam dostojanstva.

mi smo..gnili..

Potem je jasno, zakaj hočejo odžagat Barbaro Brezigar, ker policijo preiskuje tudi prav zaradi tega (poleg preiskovanja Frederike Kresal, Boštjana Zalarja, Berglunda,...).
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
berem novice..in tale miličnik goršek je res izjavil tisto o nenaaljevanju preiskave itd. pa sej ne morem verjet. da ne omenjam dostojanstva.

mi smo..gnili..

Potem je jasno, zakaj hočejo odžagat Barbaro Brezigar, ker policijo preiskuje tudi prav zaradi tega (poleg preiskovanja Frederike Kresal, Boštjana Zalarja, Berglunda,...).

no vidiš, napaka. jaz sem imel stika z njenimi in tudi njej sem se oglasil. ni mignila s prstom. skupaj s policijo so zabusanti. pa vseen kera politicna opcija.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Evo, pa imamo še hujšo afero!

Le da tokrat v igri niso psi ... kaj več pa si preberite jutri ...
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Evo, pa imamo še hujšo afero!

Le da tokrat v igri niso psi ... kaj več pa si preberite jutri ...

Mogoče kaj takega???
sprasujem se.gif

cat_dont_fuck_me.jpg
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.576
2.424
113
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Evo, pa imamo še hujšo afero!

Le da tokrat v igri niso psi ... kaj več pa si preberite jutri ...

to se pove kaj, ne pa da se samo prca
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.630
14.327
113
tako kot Kresalova ima tudi ta neke težke veze, poznanstva, sorodstva. ampak to je samo naključje, do katerega pride, ker živimo v tako majhni državi, je rekel Senica. in to seveda definitivno nima vpliva na nič. japajade.
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Ni vedel, kje dela brat?
Zanimivo.
Za svojo glavo ve, kje je?

Kar pojasni to:
Citat:
...Kako razlagaš recimo okoliščino, da naša super ekspeditivna sodišča, katerih glas o ekspedtivnosti seže onkraj meja, odločajo o zadevi tako, da sprejmejo;
a) med sodnimi počitnicami
b) v manj kot enem mesecu
c) za azdevo, ki se ne šteje za nujno
d) tri sodbe na dveh nivojih
e) odstopijo od dotedanje sodne prakse točno za ta primer, potem pa se še isti mesec v naslednji zadevi spet vrnejo v ustaljene okvirje....

http://www.finance.si/forumi/?m=710897&single

Ob tem velja ponoviti, da nujne zadeve (skrbništvo nad otroki) na vrhovnem sodišču čakajo po eno leto!
 

peueueu

Zelenc'
28. mar 2011
1
0
1
očitno bo afera senice v tujini šla kar mimo pa jo bom objavil kar tule prejšni mesec so senico pri rutinskem pregledu avstrijske policije ujeli z 1 mio gotovine v avtu, vrjetno ni treba razlagat da so stvar pometli pod preprogo ko so ugotovili za koga gre!
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
pa dobro,
in kje ima Pozar dokaz, da so bili psi spolno zlorabljeni? pise o poskodbah na zadnjiku

enako so pa tut policaji rekli, se prav, da poskodbe so, ni pa neizpodbitnega dokaza, da je to zarad spolne zlorabe

sicer pa, kot da je to sploh pomemben, res zalostno o cem se najvec polemizira v Sloveniji
uf-1.gif

Poškodbe so nastale kot posledica večkratnih zaporednih vbodov tujega predmeta. Ne vem kaj si predstavljaš naj bi to bilo, masaža?
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Spet se govori o tej aferi, pa me zanima, zakaj je trajalo 1 leto, da so kriminalisti dal ven poročilo o 3. osebi?

Senica pa igra po pravilu "najboljša obramba je napad"... Drugega kot lajat o tožbi itak ne zna očitno?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Lajat!
evil.gif


Sicer pa saj ni uradno prišlo nič ven in tudi ne bi če se ne bi nekomu na tožilstvu očitno zdelo da bo zadeva sicer pometena pod preprogo.

Nastal je samo nek osnutek dokumenta na tožilstvu ki so ga morali napisati, saj so se pojavili novi dokazi in pričanja. Saj po svoje razumem bes Senice in KK: skupaj z Zalarjem so že dokaj uspešno "pospravili" zadevo, celo našli dežurnega krivca (Sonjo Bukovec) in vse bi se moralo končati. Potem pa en flek na stikalu za*be vse skupaj.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Saj niso kriminalisti dali ničesar uradno ven. Zgleda se čisti dokumentacijo, pa je nekdo prihranil nekaj malenkosti za Požarja, ki ima očitno edini jajca, da kaj takega objavi. Uradno se pa o tem še vedno nič ne ve.