Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
533
104
43
Ne KLE se itak ne more primerjat s sport motorji, ker je v bistvu dualsport, torej enduro, v glavnem je za normalne ceste in blag offroad.
Mašina je paralel-twin, dva cilindra, ki je bla uporabljena tud za kawe 500-gpz, pa ninja..v glavnem preizkusena mašina, trese pa ne, tud fotra sem vprašal ga je mu v 90letih pa nič ne ve o tresenju..je dvocilindrični in protigred ima pravi, vozu ga je okrog 190na uro..jst ne. Je pa motor str 15 let, tko da ga je bv primerjat z novejšimi, men je kul za na Krvavc, v Avstrijo, po gmajnah ipd, dela dobr zaenkrat, za kruzat mam pa dragstarko.;)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Ne moreš zdaj primerjat GSX-R 600 in KLE in rečt da je KLE slab ker nikamor ne gre. Niti ni namenjen da bi na polno pičil z njim. Kot bi šel z GSX-R na off road in rekel da je slab motor...
s kom pa naj primerjam KLE, s kolesom? Primerjal sem pač dva motorja in KLE je zame pač ena švoh igrača. Nisem rekel, da je generalno zanič, zame pač ni. In ja, je treslo. V primerjavi z GSX zelooooo!
Zdaj, to je moja izkušnja, res pa je, da sem imel v glavnem cestake, sedaj pa nakeda. Vsi so bli 4 cilindraši.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Ne rabiš biti zadirčen. Primerjaš pa dva povsem različna motorja...
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Sej čist možno da je jajc ne vem,ga nisem nikoli vozil... Samo me je zmotila primerjava cestaka in endura.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motoroki

hulio

Pripravnik
25. dec 2010
118
2
18
vesolje
Evo ga...ure so odvožene evidenčni karton zaključen ( koda 125). A že lahko grem na cesto? UE danes dela samo do 13.00. A bom v prekršku?
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.147
331
83
38
teoretično greš lahko na cesto do ue :p vse ostalo pa odvisno na katero nogo je ustal policaj... drugače pa sam furej... v 10ih letih me ni noben ustavu... če pač voziš k človek te nima noben zamar...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
teoretično greš lahko na cesto do ue :p vse ostalo pa odvisno na katero nogo je ustal policaj... drugače pa sam furej... v 10ih letih me ni noben ustavu... če pač voziš k človek te nima noben zamar...
Mene je v 20000 prevoženih km v zadnjih 3 letih samo Provida ustavila, pa še to zato, ker sem delal piz*arije (polna črta + hitrost + ... , prehitel pa sem ravno Provido, samo je nisem "prepoznal" :evil: , ker je bilo to na KP območju - VW limuzina)
Drugače pa nikoli nobenega ustavljanja s strani Policije.

Ti sam gasa, pa uživaj. Pa po pameti, ne tako, kot jaz (aja, sej ti imaš 125 ccm, bo lažje "pametno" vozit)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

luka51

Guru
16. avg 2007
13.949
5.229
113
Me kliče prej iz yamahe. En moder nmax je na voljo če me še zanima. Aaaaaaaaa
Bolse, da me nebi klical :)