Se bo mogoče končno kaj premaknilo? 125ccm z B kategorijo

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
Saj sn razmušlal, da mojo aro enemu prodam. Samo je pomojem 2-3 klice kasneje bla prodana
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Evo. Danes opravil tistih potrebnih 6 ur, na upravni enoti naročil nov izpit s kodo, le pcx- a še ne bo 1 mesec baje. Plove v kontejnerju po oceanu. Zdi se mi pa čudno, da nekdo kupi nov skuter, potem ga pa že prodaja. Dobro, tisti ki hoče enormno zaslužiti je jasno, samo včeraj je bil en nov pcx na avtonetu samo 200€ dražji, bil pa je že registriran.
Koliko pa stane registracija za 125ccm skuter?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
za mp3 300 me je prišlo 64€ leztno vse skupaj z max popustom. Tak da upam, da bo 125 kaki € majn
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
A potem moto oprema je obvezna za vožnjo? Tisti ko ste že odvozili, kaj so zahtevali?

Malo treniram CPP, pa sem falil tako vprašanje ... a torej ni zakonsko predpisana moto oprema?
 

Priponke

  • moto.jpg
    moto.jpg
    569,4 KB · Ogledi: 78

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Evo. Danes opravil tistih potrebnih 6 ur, na upravni enoti naročil nov izpit s kodo, le pcx- a še ne bo 1 mesec baje. Plove v kontejnerju po oceanu. Zdi se mi pa čudno, da nekdo kupi nov skuter, potem ga pa že prodaja. Dobro, tisti ki hoče enormno zaslužiti je jasno, samo včeraj je bil en nov pcx na avtonetu samo 200€ dražji, bil pa je že registriran.
Koliko pa stane registracija za 125ccm skuter?

15€ sem dal za osnovno zavarovanje, oz. Vse skupaj s prometno se mi zdi da cca 30€.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Mora bit pa kar naval… jaz naj bi zacel konec naslednjega tedna voziti 2x po 3h.

Sem tudi omenil da me potem ni dober mesec, ker se bom na tajskem vozil brez izpita s se malenkost mocnejsim pcx-om ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Sem tudi omenil da me potem ni dober mesec, ker se bom na tajskem vozil brez izpita s se malenkost mocnejsim pcx-om ;)
Reakcija na UE? :)

Na tajskem si nabavi dele ki so različni od naših in tu prešravfaj.........sigurno ali kaka odmična ali pa ECU
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
ni to moped iz leta 83.
Malo več delov kot odmična je drugačnih. Se ne splača. finančno tega delat. za zadnjo verzijo motorja še niti big bore kita ne dobiš.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Včeraj sem šel po dolgem času v Jankovićevo najlepše mesto na svetu. Sicer res ob 15.30 ampak to ni normalno. Za 6 km skozil LJ sem rabil več kot pol ure. Sem mislu da za v mesto ne bo gužve, pa je bla večja kot iz mesta. Moje mnenje. Po švabskem vzoru vsem B avtomatsko A1, pa vsakemu 500 eur subvencije za nakup skuterja. Ne pa da razvajeni deci dajejo 150 EUR za air podse. Ker to tam gor res ni več normalno.
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Sem iz Lj.... V centru nisem bil že 15let z avtom

Bus...bajk...peš
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Ma jest nisem od tam, pa ne poznam dober zadev. Šel iz dolenjskega konca, vidim na AC table za kolone mimo barja. Rečem, grem LJ jug dol pa po Dolenjski cesti. Že z AC sem komi zlezel, ker z štajerske strani kolone kamionov stale. Nato Dolenjska praktično prazna. Tam nekje proti tistem križišču z Roško se začelo nabijat u 3 PM, Meter po meter naprej. Zavijem na Barjansko, prazno proti AC, nato pa odzadi do Ilirije, prečkam Tržaško in preko rožne doline v bližino zoo do sina. Teh 6 kilometrov poti dol z AC več kot pol ure. Noro. Pa reče potem tamali sproti ko gresta, me še v fitnes v Bežigrad pelta. Tivolska od križišča z Tržaško in do križišča z Celovško 25 minut za tista 2 kilometra. Še nekaj delajo in je en del na enem pasu. Potem pa tam pri tisti pravoslavni cerkvi se vse živo noter vriva. Noro.

Potem pa gledam pičke na vespicah, šiba kot da ni nič v tistem đumbusu. V glavnem dobra stvar.

B jevcem dat avtomatsko A1, AM dat nazaj na 14 let. Testi in kake 3 ure vožnje in nič več.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Potem pa gledam pičke na vespicah, šiba kot da ni nič v tistem đumbusu. V glavnem dobra stvar.
Dvomim da bi ti blo vseeno če bi se ti tamal tako na poti na trening prebijal tako med avti....

Ne rečem da ko kolona stoji in se lepo prebiješ mimo do pole positiona na, semaforju.....

.....sam čakam da bo prišel dan k se bodo NLOji na električnih skirojih začel vozit po mestnih vpadnicah skupaj z nami avtomobilisti.... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Včeraj sem šel po dolgem času v Jankovićevo najlepše mesto na svetu. Sicer res ob 15.30 ampak to ni normalno. Za 6 km skozil LJ sem rabil več kot pol ure. Sem mislu da za v mesto ne bo gužve, pa je bla večja kot iz mesta. Moje mnenje. Po švabskem vzoru vsem B avtomatsko A1, pa vsakemu 500 eur subvencije za nakup skuterja. Ne pa da razvajeni deci dajejo 150 EUR za air podse. Ker to tam gor res ni več normalno.
Je bistveno bolje kot je bilo pred leti, sam poti je treba izbirat. Tud P+R dejansko deluje. Sem pa vsak dan z avtom v LJ.