Šanse ali ne?

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
En mesec, kdo pa misli, da je? To se ne gre par dni, ce si prej vsak dan tam bil, ne pa en mesec :evil:

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
708
113
Mislim ... zaradi mene lahko vsak dan hodi tam še naprej. Ampak če bi jo rad dobil, ni druge, kot da za nekaj časa zgine, si vmes najde par novih tarč in vmes dela na sebi. Itak bo opazila, da ga ni. In če potem pride nazaj full stock, ima možnost dvignit njeno zanimanje. Ona ve, zakaj se gre, ampak je nekje zayebal (verjetno je izpadel preveč needy).

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Kilav fant ni še nikoli pri punci spal.
Če jo ne dobiš takoj, jo boš čez dva dni še manj.

zaseka

Guru
5. dec 2015
2.514
991
113
Zacni osvajati in imeti se dve, tri, stiri, pet punc zraven. Se podzavest toliko spremeni, da zavohajo tudi najbolj izkusene punce. In vsaka ima rada konkurenco. Najslabse za zensko je, da misli, da ti dela uslugo, ker se druzi s tabo. Potem se pocuti skoraj tako bedno kot ti, ko si ga drkas v soboto zvecer

zaseka

Guru
5. dec 2015
2.514
991
113
Karkoli, sej zenske niso tako tezke. Cisto malo pozornost brez slinjenja in romantike potrebujejo. Kontra holivud filmom

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
708
113
Kilav fant ni še nikoli pri punci spal.
Če jo ne dobiš takoj, jo boš čez dva dni še manj.

Saj ni kilav, če jo je šel spraševat za številko. Kapo mu dol za to. 3/4 ostalih bi jo boječe opazovali z daljave in se ne bi upali narediti ničesar.

Je pa nekje na poti zaribal, zato so šli moji predlogi v smer, kako dvignit privlačnost. Sam nisem pristaš teorije, da ji pač ni bil všeč, ker ženske niso tako vizualna bitja kot mi in verjamem, da lahko nek povprečen fant s pravim pristopom dobi marsikatero.

• Všeč mi je
Reactions: Cash

zaseka

Guru
5. dec 2015
2.514
991
113
Drugace so bolj vizualna bitja kot mi, ampak jih z igro in custvi, nima veze negativnimi ali pozitivnimi, lahko hitro postavis na njeno mesto. Pa edno imej vec zensk v igri. Napaka je, da vse stavis na eno. Na koncu je igra stevil.

• Všeč mi je
Reactions: Cash

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Pozdravljeni,

v restavraciji, kamor hodim na kosila sem spoznal lustno kelnarco. Ker mi je ušeč sem jo ogovoril in tako sva začela vsak dan po malo debatirat. Prašal sem jo za ime, nato sem se še jaz predstavil. Vsega skupaj sem jo 3 videl oz. 3x z njo govoril. Danes, ko je minilo cca. 4 dni odkar sem jo zadnjič videl pa sem jo vprašal ”bi šla na kako pijačko kdaj”. Pa mi reče ”hmmm,..odvisno. Drugi teden sem 2 dni prosta. Saj se še vidimo.” Cifre nism dobil.

Vaše mnenje? So šanse ali ne?

lp, Hvala

Men se zdi, da je tole naš stari capl, preoblečen v ovčjo kožico :D .

Drugače mu je pa najbolje svetoval zino :
najprej povej, da ne piješ in ne kadiš, rad rešuješ križanke, zanimajo te rože,...

:valjamse: :valjamse: :zmaga: .

Regnum

Pripravnik
24. jun 2021
60
20
8
Nič o spolovilu!
Nič o spolni usmerjenosti?

verjetno so opisali tistega, ko jo spremlja po zabavah, šopingih, itd.
Človeštvo bo izumrlo!